מכבי נתניה

גירסה מלאה: משהו בי נשבר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
למי שזוכר עוד באתר הקופסא העליתי פוסט עם הכותרת הזו שהועלה גם לעמוד הראשי. זה קרה לאחר העזיבה של דניאל יאמר.
אני משתדל תמיד להיות אופטימי ואפילו כתבתי לפני המשחק בשבת כשאנשים טענו שירדנו ליגה ושאלו אותי אם לא השלמתי עם זה שאני לא אשלים עם זה כל עוד יש סיכוי תאורטי. לא חלמתי ששוב אראה תצוגת נפל שכזו והפעם לא מול הפועל ת״א שעם כל הבעיות יש לה כוכב על שעושה אותה טובה מאיתנו. כשזה קורה מול הפועל חיפה, וכמעט בלי פייט אמיתי, זה אומר הכל ומצביע חד משמעית- אנחנו המועמדים מספר אחת לירידה ואם אף אחד בעל ממון לא יבוא לסייע או אם יקרה נס והערבויות של שגב יחולטו ואולי אפילו יצוץ קונה לקאיודה- אנחנו כנראה שגם נרד ליגה.
אין ספק שמשהו בי נשבר ביום שבת בערב.
העתיד נראה קודר מאי פעם. ומה הכי עצוב? בדיוק מה שצביקה נעים כתב- החולה גוסס, והרופאים יצאו מהחדר.
(12-Jan-2015 20:24)עידן444 כתב: [ -> ]למי שזוכר עוד באתר הקופסא העליתי פוסט עם הכותרת הזו שהועלה גם לעמוד הראשי. זה קרה לאחר העזיבה של דניאל יאמר.
אני משתדל תמיד להיות אופטימי ואפילו כתבתי לפני המשחק בשבת כשאנשים טענו שירדנו ליגה ושאלו אותי אם לא השלמתי עם זה שאני לא אשלים עם זה כל עוד יש סיכוי תאורטי. לא חלמתי ששוב אראה תצוגת נפל שכזו והפעם לא מול הפועל ת״א שעם כל הבעיות יש לה כוכב על שעושה אותה טובה מאיתנו. כשזה קורה מול הפועל חיפה, וכמעט בלי פייט אמיתי, זה אומר הכל ומצביע חד משמעית- אנחנו המועמדים מספר אחת לירידה ואם אף אחד בעל ממון לא יבוא לסייע או אם יקרה נס והערבויות של שגב יחולטו ואולי אפילו יצוץ קונה לקאיודה- אנחנו כנראה שגם נרד ליגה.
אין ספק שמשהו בי נשבר ביום שבת בערב.
העתיד נראה קודר מאי פעם. ומה הכי עצוב? בדיוק מה שצביקה נעים כתב- החולה גוסס, והרופאים יצאו מהחדר.

כנראה שכולנו נשברנו באיזה שהוא מקום.
אנחנו קצת מוציאים קיטור כאן , כי אין משהו יעיל אחר שניתן לעשות.
הבור הוא גדול מאוד, כנראה גדול מדי...
ייחלתי שהמאמן הזה ייקח את עצמו וילך, אבל אפילו את חתיכת הכבוד העצמי הזה אין לו... פשוט סמרטוט רצפה.
אחד כמו בני לם, שאולי לא היה במצב אחר בחירה למאמן ראשי, יכול לפחות להכניס קצת רוח חיים בחבורה המדוכאת שלנו...

מבחינת המצב בטבלה, אנחנו כמו כמעט חצי ליגה, אבל בעוד אפילו להפועל פ"ת יש יכולת לתמרן ולהתחזק, לנו אין.

.
עם כל האוירה הקודרת כאן, מישהו (שיודע) יכול להסביר מהי המשמעות של הליכה לפירוק? יכול להיות שזהו הפיתרון הטוב ביותר עבורנו?
(13-Jan-2015 0:34)אלון כתב: [ -> ]עם כל האוירה הקודרת כאן, מישהו (שיודע) יכול להסביר מהי המשמעות של הליכה לפירוק? יכול להיות שזהו הפיתרון הטוב ביותר עבורנו?
http://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...41&lang=HE
Reference URL's