מכבי נתניה

גירסה מלאה: "מכבי נתניה זאת משפחה ומי שלא רוצה להיות כאן הדלת פתוחה שיודיע עכשיו וילך".
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
זה מה שאמר אתמול קובי בלדב לשחקנים רק שהוא לא מבין ששחקנים שכבר יודעים שהם בדרך החוצה משגעים את כולם והמאמן כבר איבד את חדר ההלבשה
וגם לצערי הקפטן . לכן היום צריך קובי ורועי לבחור מה30 שחקנים שמונה עשרה שחקנים שהם יהיו בטוח עד סוף השנה . וכול השאר להוציא מהקבוצה ולצרף אותם לשלו על מנת לגרום לקבוצה שקט .
(12-Jan-2015 13:41)mordii2 כתב: [ -> ]זה מה שאמר אתמול קובי בלדב לשחקנים רק שהוא לא מבין ששחקנים שכבר יודעים שהם בדרך החוצה משגעים את כולם והמאמן כבר איבד את חדר ההלבשה
וגם לצערי הקפטן . לכן היום צריך קובי ורועי לבחור מה30 שחקנים שמונה עשרה שחקנים שהם יהיו בטוח עד סוף השנה . וכול השאר להוציא מהקבוצה ולצרף אותם לשלו על מנת לגרום לקבוצה שקט .

המאמן איבד את חדר ההלבשה הרבה לפני פתיחת העונה ולכן האמירה של קובי חשובה אך עם הצוות המקצועי הקיים היא מבוזבזת....
(12-Jan-2015 13:55)אייל ס כתב: [ -> ]
(12-Jan-2015 13:41)mordii2 כתב: [ -> ]זה מה שאמר אתמול קובי בלדב לשחקנים רק שהוא לא מבין ששחקנים שכבר יודעים שהם בדרך החוצה משגעים את כולם והמאמן כבר איבד את חדר ההלבשה

המאמן איבד את חדר ההלבשה הרבה לפני פתיחת העונה ולכן האמירה של קובי חשובה אך עם הצוות המקצועי הקיים היא מבוזבזת....

אייל מה לגבי פיתרון אני לא שומע בפורום שום רעיון לפיתרון

Sent from my iPhone using Tapatalk
(12-Jan-2015 14:53)mordii2 כתב: [ -> ]

קודם שהחאפר וצוותו ילכו. זה צעד ראשון בהסרת הקארמה הרעה שיש על הקבוצה מאז השפלת לויטה.
(12-Jan-2015 14:53)mordii2 כתב: [ -> ]

מורדי,את שהיה לי להציע,הצעתי לאנשי הפורום בשבת בבוקר...לרועי/קובי/מאור קטונתי מלהציע.
אין לי בעיה עם שחקנים שיקומו וילכו, את הכסף שחייבים להם הם גם יוכלו לתבוע אח"כ.
יש לי בעיה עם שחקנים שבוחרים להישאר כי האופציה היחידה שלהם זה ליגה לאומית ומחליטים לעשות "שכונה" ויש כאלה אני בטוח.
החניכים של יוסי מזרחי, שמתעסקים כבר שבוע בידיעות לפיהן כולם על המדף ויכולים לעזוב את הקבוצה, מספרים על חוסר לכידות בחדר ההלבשה וממש קרע בין חלק מהשחקנים, בעיקר הזרים, דבר שלבטח לא מוסיף לקראת המשחק מול נצרת.
אם זה לא סיבה למזרחי לעזוב אני לא יודע מה זה סיבה . די כבר מכול הגועל נפש הזה . בבקשה מזרחי לך וקח אתך את כול הזבל .
בהחלט מצב מעורר בחילה, אבל מה שהכי עצוב זה שאני לא יודע אם מזרחי יכול לעשות משהו בנידון או כל אחד שיבוא להחליף אותו. מכבי נתניה לא מתנהלת כמו מועדון מקצועני כבר כמה חודשים.
ביום שבת לא הפסדנו לקבוצה שהיא טובה מאיתנו. היא ניצחה אותנו בקלות כי ראו בברור קבוצה שהתכוננה למשחק מול קבוצה שסתם עלתה לשחק בלי יותר מידי הכנה ועוד בתנאי מגרש שדורשים הכנה מדוקדקת.
אם זה ימשך כך- אני בספק אם ננצח עוד משחק עד סוף העונה...
(12-Jan-2015 18:33)עידן444 כתב: [ -> ]בהחלט מצב מעורר בחילה, אבל מה שהכי עצוב זה שאני לא יודע אם מזרחי יכול לעשות משהו בנידון או כל אחד שיבוא להחליף אותו. מכבי נתניה לא מתנהלת כמו מועדון מקצועני כבר כמה חודשים.
ביום שבת לא הפסדנו לקבוצה שהיא טובה מאיתנו. היא ניצחה אותנו בקלות כי ראו בברור קבוצה שהתכוננה למשחק מול קבוצה שסתם עלתה לשחק בלי יותר מידי הכנה ועוד בתנאי מגרש שדורשים הכנה מדוקדקת.

בגלל זה אני טוען מתחילת השנה (ואם היה לי שקל על כל פעם, אז כנראה שהייתי קונה את הקבוצה) שהדרך החדשה תתחיל עם הליכתו של החאפר הראשי וחבר מריעו שמוציאים שם רע אפילו למאמן הכדורגל הישראלי. יוסי מזרחי לא שווה שקל כמאמן כדורגל ונראה לי כי לכשיעזוב את נתניה (במהרה בימינו, אם אפשר כבר השבוע), לא יהיו קופצים עליו.
(12-Jan-2015 19:14)אסףג כתב: [ -> ]
(12-Jan-2015 18:33)עידן444 כתב: [ -> ]בהחלט מצב מעורר בחילה, אבל מה שהכי עצוב זה שאני לא יודע אם מזרחי יכול לעשות משהו בנידון או כל אחד שיבוא להחליף אותו. מכבי נתניה לא מתנהלת כמו מועדון מקצועני כבר כמה חודשים.

בגלל זה אני טוען מתחילת השנה (ואם היה לי שקל על כל פעם, אז כנראה שהייתי קונה את הקבוצה) שהדרך החדשה תתחיל עם הליכתו של החאפר הראשי וחבר מריעו שמוציאים שם רע אפילו למאמן הכדורגל הישראלי. יוסי מזרחי לא שווה שקל כמאמן כדורגל ונראה לי כי לכשיעזוב את נתניה (במהרה בימינו, אם אפשר כבר השבוע), לא יהיו קופצים עליו.

הוא הודיע על התפטרות אחרי המשחק בעכו.
רק שרצה סיכום לגבי מס' משכורות עתידיות.
העיקר ששגב מאי שם שכנע אותו שהכל יהיה בסדר. רק שיישאר.
עמודים: 1 2
Reference URL's