מכבי נתניה

גירסה מלאה: משהו פה מסריח
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
מדוע לא תובעים את הבקרה התקציבית.
מדוע לא תובעים את שגב.
האם בגלל אינטרסים אישיים( הבטחה משגב שהם יקבלו את מלוא שכרם. .)
לא מבין.
מי יתבע ?
רועי וקובי עובדי מכבי נתניה . אם הם יתבעו את הבעלים שגב יפטר אותם ואז לא ישאר אף אחד שימשיך לדאוג לקבוצה.
התביעה היחידה שיכולה להתרחש היא של שחקנים כלפי הבקרה. למה זה לא קורה - אין לי מושג.
דרך אגב אני משוכנע שכשיתחילו התביעות - הן לא יפסחו על אף אחד מהבעלים.
המשהו המסריח זה שגב הנוכל עדיין בעלים ועל פיו יש דבר. לא יכול להיות שבמדינה מתוקנת יבוא נוכל ישתלט על קבוצת כדורגל ויעלים אותה מבלי שאף אחד לא יעשה מעשה.
(11-Jan-2015 21:06)משה.ד כתב: [ -> ]המשהו המסריח זה שגב הנוכל עדיין בעלים ועל פיו יש דבר. לא יכול להיות שבמדינה מתוקנת יבוא נוכל ישתלט על קבוצת כדורגל ויעלים אותה מבלי שאף אחד לא יעשה מעשה.

זה באמת מעצבן אפילו קולו של שגב לא נשמע דיי שחרר את הקבוצהה תעזוב אותנו בא לקח קבוצה והרס אותה.....
אם הערבויות חולטו על מה לתבוע?
הערבויות לא חולטו כי הערבויות היו בסניף בנק אמורפי או על ענן.
אבל כולם עדיין הולכים שולל אחרי החלילן מאפריקה. אגב לא שומעים מחברו הטוב סוחר הילדים. האם גם חברותם על ענן?
(12-Jan-2015 17:09)חזום חזום כתב: [ -> ]הערבויות לא חולטו כי הערבויות היו בסניף בנק אמורפי או על ענן.
אבל כולם עדיין הולכים שולל אחרי החלילן מאפריקה. אגב לא שומעים מחברו הטוב סוחר הילדים. האם גם חברותם על ענן?

אין לי מושג, אבל מה שכן ראיתי אדם מאוד מקורב לחברו הטוב עם חבורה של איזה 152 ילדים, ואני מוכן לשים הרבה כסף על כך שאותו מקורב לא קנה אפילו כרטיס אחד. כנראה שעדיין החברות קיימת או שהכל מתוקף ההסכם ה"סודי" בין המועדונים.
Reference URL's