מכבי נתניה

גירסה מלאה: למי שחושב שהכל זה רק המצב הכלכלי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
לגבי המצב הכלכלי שנכנס אל המגרש הגיב רול: "כשאני עולה על הדשא אני מנסה לעשות את הכי טוב שאני יכול ואני לא חושב על הכיס. יכול להיות שבמהלך השבוע ברור שזה מפריע שאני לא מביא משכורת הביתה. כל בן אדם שלא היה מביא משכורת הביתה, לא היה לו הכי כיף ונחמד מזה. אבל ברגע שאנחנו מחליטים, אנחנו מנסים לשים הכל בצד, לעלות למגרש ולתת את כל כולנו, זה לא מהווה תירוץ".
http://www.israelsport.co.il/showArticle-6714
אין ספק שלמצב הכלכלי יש השפעה, במיוחד בכדורגל הישראלי בו מחפשים מכל פיפס לעשות משבר שמאיים לפרק הכל. יחד עם זאת, אנחנו לא הראשונים שעוברים אתה זה, ראו מקרה הפועל פ"ת שנה שעברה ולמרות הכל עלו ליגה. אותו כנ"ל ביתר ירושלים עם גאידמק והצ'צ'נים, הפועל ת"א-טביב,הפ' חיפה-יואב כץ וכו'. אי אפשר ואסור להתעלם מהסגל החלש מאוד שנבנה פה והחאפריות של הצוות המקצועי. לדעתי הכישלון המקצועי לא פחות גדול מהכישלון הניהולי. עם סגל טוב/איכותי יותר הכישלון הניהולי היה מתגמד והיה מורגש הרבה פחות.
לבית"ר ירושלים ואפילו להפועל ת"א וגם להפועל פ"ת היו תקופות לא פחות קשות כלכלית,אך שם היו מאמנים(מנהיגים) ושחקנים(גברים) ולקהל היה למי להתחבר.
צודק אייל סגל זה אחד המשפטים הכי חכמים שאמרת בזמן האחרון
אייל גם להפועל וגם לביתר היה קהל שהשחקנים והמאמן פחדו ממנו אצלנו שני ילדים קיללו את מזרחי (ולא שאני בעד זה ) כולם נבהלו ושתקו

Sent from my iPhone using Tapatalk
זה לא הפחד. במכבי נתניה יש שחקנים פריכים שנשברים מכל מכה קלה כחמורה. כשמוסיפים לזה אפס כישרון כי זה מה שיש היום ל90 אחוז משחקני הסגל, לא מגיעים לשום מקום. כשיש מאמן שנכשל בכל צעד שעשה ואי אפשר לפטר אותו ואי אפשר לתקן ולהביא מחליפים, כשמסתובבים הזויים ביננו ובמועדון שלא קוראים את המפה ומסרבים להשאיל שחקנים מוכשרים שישאירו אותנו לפחות בליגה, אבל במקום זה מחתימים שחקנים שתרומתם אפס (סתם דוגמא - במקום אור ברוך שלא יבקיע גם בעוד שנתיים, משאילים את שחר הירש) - אז זה מה שקורה. מכבי נתניה הגיעה לסוף דרכה כקבוצה בליגת העל. אולי היא תשרוד כמה שנים בליגה השניה, יותר מזה אני לא רואה איך אפשר לעשות משהו.
(11-Jan-2015 14:57)טל.מ כתב: [ -> ]זה לא הפחד. במכבי נתניה יש שחקנים פריכים שנשברים מכל מכה קלה כחמורה. כשמוסיפים לזה אפס כישרון כי זה מה שיש היום ל90 אחוז משחקני הסגל, לא מגיעים לשום מקום. כשיש מאמן שנכשל בכל צעד שעשה ואי אפשר לפטר אותו ואי אפשר לתקן ולהביא מחליפים, כשמסתובבים הזויים ביננו ובמועדון שלא קוראים את המפה ומסרבים להשאיל שחקנים מוכשרים שישאירו אותנו לפחות בליגה, אבל במקום זה מחתימים שחקנים שתרומתם אפס (סתם דוגמא - במקום אור ברוך שלא יבקיע גם בעוד שנתיים, משאילים את שחר הירש) - אז זה מה שקורה. מכבי נתניה הגיעה לסוף דרכה כקבוצה בליגת העל. אולי היא תשרוד כמה שנים בליגה השניה, יותר מזה אני לא רואה איך אפשר לעשות משהו.
טל הגיעה השעה לעשות מעשה .
היום צריך רועי לשחרר את כול מי שהם חושבים שישוחרר בינואר כול השאר צריכים
להבין שעד הסוף הם בנתניה אם כסף בלי כסף ולהתחיל להילחם על הכבוד של המעודון אי אפשר שכול סוף שבוע צצות השמעות שזה עוזב זה לא מקבל משכורת זה לא מגיע בגלל השלג זה ברוגז עם הולצמן .
גם בפ"ת שנה שעברה היו צרות כאלה גם בביתר גם בהפועל ת"א בשום מקום לא היתה הפקרות כזאות די עם כול הבכי . ואם זה לא יקרה אנחנו כקהל צריכים לגרום לזה שיקרה עדיף לי לרדת עם הנוער מאשר עם אוכלי חינם בכינים .
לפעמים נראה שהיחידי במדיה שאכפת לו באמת זה רק איציק זוהר.
(11-Jan-2015 15:27)mordii2 כתב: [ -> ]
(11-Jan-2015 14:57)טל.מ כתב: [ -> ]זה לא הפחד. במכבי נתניה יש שחקנים פריכים שנשברים מכל מכה קלה כחמורה. כשמוסיפים לזה אפס כישרון כי זה מה שיש היום ל90 אחוז משחקני הסגל, לא מגיעים לשום מקום. כשיש מאמן שנכשל בכל צעד שעשה ואי אפשר לפטר אותו ואי אפשר לתקן ולהביא מחליפים, כשמסתובבים הזויים ביננו ובמועדון שלא קוראים את המפה ומסרבים להשאיל שחקנים מוכשרים שישאירו אותנו לפחות בליגה, אבל במקום זה מחתימים שחקנים שתרומתם אפס (סתם דוגמא - במקום אור ברוך שלא יבקיע גם בעוד שנתיים, משאילים את שחר הירש) - אז זה מה שקורה. מכבי נתניה הגיעה לסוף דרכה כקבוצה בליגת העל. אולי היא תשרוד כמה שנים בליגה השניה, יותר מזה אני לא רואה איך אפשר לעשות משהו.
להבין שעד הסוף הם בנתניה אם כסף בלי כסף ולהתחיל להילחם על הכבוד של המעודון אי אפשר שכול סוף שבוע צצות השמעות שזה עוזב זה לא מקבל משכורת זה לא מגיע בגלל השלג זה ברוגז עם הולצמן .
גם בפ"ת שנה שעברה היו צרות כאלה גם בביתר גם בהפועל ת"א בשום מקום לא היתה הפקרות כזאות די עם כול הבכי . ואם זה לא יקרה אנחנו כקהל צריכים לגרום לזה שיקרה עדיף לי לרדת עם הנוער מאשר עם אוכלי חינם בכינים .

מורדי הכבוד של המועדון לא מעניין אותם. כולם עושים טובה שהם פה אף אחד לא הולך מרצונו כולל צוות האימון המהולל, אף אחד לא מוותר על שקל. רועי דניאל לא מצטייר לי בתור מנהיג שעל פיו ישק דבר. אין דמות כזו בנתניה, לכן אני אומר במועדון אין אנשים שיכולים להציל אותו.
(11-Jan-2015 15:48)טל.מ כתב: [ -> ]
(11-Jan-2015 15:27)mordii2 כתב: [ -> ]

מורדי הכבוד של המועדון לא מעניין אותם. כולם עושים טובה שהם פה אף אחד לא הולך מרצונו כולל צוות האימון המהולל, אף אחד לא מוותר על שקל. רועי דניאל לא מצטייר לי בתור מנהיג שעל פיו ישק דבר. אין דמות כזו בנתניה, לכן אני אומר במועדון אין אנשים שיכולים להציל אותו.
אני מסכים שהכבוד לא מעניין אבל אי אפשר להמשיך ככה שכול חמשת השחקנים שנתניה רוצה לשחרר שיתחילו להתאמן עם שלו ומי שנשאר יתחיל לעבוד כמו שצריך
עמודים: 1 2
Reference URL's