מכבי נתניה

גירסה מלאה: קיודה ישחק בנתניה עד סוף העונה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
חבר מועצה אחד סרב לאשר תקציב והכסף לא הועבר. עוד מכה: גנט הודיעה שירדה מקאיודה. סוכנו דודו דהאן: "הוא ישחק בנתניה עד סוף העונה"

הצרות לא מפסיקות ליפול על מכבי נתניה: בישיבת אישור התקציב שנערכה הערב (רביעי) בעיריה, לא הוסכם להעביר את מיליון ו-350 אלף השקלים שאמורים היו להיכנס לקופת המועדון. הסיבה: אחד מחברי המועצה, נציג הבית היהודי, סרב לאשר את העברת הכסף עד שלא ילמד עד הסוף את החומר. השורה התחתונה: גם החודש, שחקני נתניה לא יקבלו את השכר שמגיע להם.

ויש עוד חדשות רעות: אם היו אומרים לאוהדי מכבי נתניה בתחילת העונה שלארי קאיודה ישאר בקבוצה עד לסוף העונה, הם היו מאושרים. אך באופן מעט פרדוקסלי, התקוות של המועדון מעיר היהלומים היו תלויות במכירתו של החלוץ. אלא שגם בגזרה הזו הגיעו חדשות רעות - הניגרי צפוי להישאר בנתניה עד לסוף העונה.

עוד לפני פתיחת חלון העברות דובר על מכירה פוטנציאלית של החלוץ לגנט אך היום מתברר שהקבוצה הבלגית כבר רכשה חלוץ ולפי כך יורדת מהעיסקה שהתגבשה. סוכנו של קאיודה, דודו דהאן הגיב על ההודעה ואמר: "קאיודה ישחק בנתניה עד לסוף העונה".

אז מדוע אלו חדשות רעות לנתניה? כידוע, המצב הכלכלי בקבוצה של אלי שגב הוא לא מזהיר ובעיר היהלומים בנו על המזומנים שיכנסו לחשבון הקבוצה לאחר המכירה של החלוץ. כעת יצטרכו בנתניה למצוא מקור פיננסי על מנת לממן את משכורות השחקנים.

קאיודה כבש עד היום 5 שערים בליגת העל ב-16 משחקים של נתניה, ובעונה שעברה עזר לקבוצה לעלות בחזרה לליגת העל. ביום שבת תפגוש מכבי נתניה את הפועל חיפה לקרב תחתית לוהט במיוחד.
כל הדרכים מובילות לפירוק...
לא רואה נס שיכול למנוע את זה...
כל עוד יצחק תשובה אוהד נתניה אני רגוע
(08-Jan-2015 11:10)itzhak כתב: [ -> ]כל עוד יצחק תשובה אוהד נתניה אני רגוע

אתה לא מכיר את תשובה.
אהיה ציני ואצטט מכרזה גדולה שראיתי ברמת הגולן אחרי הסכמי אוסלו "רבין יצחק והעם בכה".
(08-Jan-2015 11:41)אייל ס כתב: [ -> ]

אתה לא מכיר את תשובה.
אהיה ציני ואצטט מכרזה גדולה שראיתי ברמת הגולן אחרי הסכמי אוסלו "רבין יצחק והעם בכה".
אני אומנם לא מכיר אותו אישית אבל אני מאמין שבתור אוהד/מישהו שמחבב את המועדון הוא יוכל וירצה לעזור למועדון במידה ויילך לפירוק.
(08-Jan-2015 11:43)itzhak כתב: [ -> ]
(08-Jan-2015 11:41)אייל ס כתב: [ -> ]

אתה לא מכיר את תשובה.
אני אומנם לא מכיר אותו אישית אבל אני מאמין שבתור אוהד/מישהו שמחבב את המועדון הוא יוכל וירצה לעזור למועדון במידה ויילך לפירוק.

לזכותם של קובי ורועי שהם אוכלים בימים אלו חצץ ונחנקים כמה פעמים ביום ושומרים על כבודו של שגב רק בגלל הסיכוי הקטן שיזרים כסף "בטוב".
כך פעלו קובי וגיל כל השנים ושמרו על כבודו של תשובה,כשהפער בין הסיפורים על מה שתרם ב15 שנים האחרונות לבין מה שנכנס לקופת הקבוצה,היה שונה בסדרי גודל..
בלי לפגוע באיש,ראשית הסיבה לגרעון הגדול שהקבוצה הגיעה בעונת הירידה בהתחייבות של יצחק תשובה לקובי וגיל למסגרת תקציב שתכלול שמירה על שחקני מפתח יקרים+הבאת שחקנים נוספים,התחייבות שלא גובתה בשקל עד היום..זה נכון גם למימון הבאת עטר וצוותו בעונת הירידה וזה נכון ללא מעט הבטחות שבעיקר נכתבו ונשמעו באמצעי התקשורת ופחות ופחות בחשבון הבנק.
יצחק תשובה לא חייב לאף אחד כלום. זה בטוח. האמת שגם לא מדוייק כי יש לו חוב ציבורי מאותן "תספורות".
הקבוצה בגסיסה כבר עכשיו והוא יושב מהצד. האמת שאני לא יודע כמה הוא מודע למצב. הוא עסוק היום באיך להפוך ליהודי העשיר בעולם. גם זה אגב מאוצרות טבע אבל פה המדינה מטומטמת יותר מאשר הוא חזיר. הוא לקח את כל הסיכון על עצמו ועכשיו המדינה שלא סייעה לו בכלום רוצה לתפוס עליו טרמפ.
ליצחק תשובה יש לי טענה אחת. כמו שאייל אמר, האיש לא מקיים הבטחות. לרוב ההבטחות אני לא מודע, כמו למשל הדברים שאייל אמר עכשיו. שמעתי את בלדב רומז על דברים שתשובה הבטיח ולא קיים. ואפילו שמדובר בכסף קטן. אבל יש הבטחה אחת שהוא עשה קבל עם ועדה. בחגיגות העליה ב 1999 הוא עמד על הבמה בכיכר העצמאות ואמר "אני אקח אתכם לאירופה". חבל שמי שקיים את ההבטחה הוא יהודי גרמני שהגיע למכבי נתניה בלי שבכלל הכיר אותה קודם...
(08-Jan-2015 12:16)עידן444 כתב: [ -> ]יצחק תשובה לא חייב לאף אחד כלום. זה בטוח. האמת שגם לא מדוייק כי יש לו חוב ציבורי מאותן "תספורות".
הקבוצה בגסיסה כבר עכשיו והוא יושב מהצד. האמת שאני לא יודע כמה הוא מודע למצב. הוא עסוק היום באיך להפוך ליהודי העשיר בעולם. גם זה אגב מאוצרות טבע אבל פה המדינה מטומטמת יותר מאשר הוא חזיר. הוא לקח את כל הסיכון על עצמו ועכשיו המדינה שלא סייעה לו בכלום רוצה לתפוס עליו טרמפ.
ליצחק תשובה יש לי טענה אחת. כמו שאייל אמר, האיש לא מקיים הבטחות. לרוב ההבטחות אני לא מודע, כמו למשל הדברים שאייל אמר עכשיו. שמעתי את בלדב רומז על דברים שתשובה הבטיח ולא קיים. ואפילו שמדובר בכסף קטן. אבל יש הבטחה אחת שהוא עשה קבל עם ועדה. בחגיגות העליה ב 1999 הוא עמד על הבמה בכיכר העצמאות ואמר "אני אקח אתכם לאירופה". חבל שמי שקיים את ההבטחה הוא יהודי גרמני שהגיע למכבי נתניה בלי שבכלל הכיר אותה קודם...

אף אחד לא חייב לאיש דבר.
את תהילתו יצחק תשובה פועל הביניין התחיל במכבי נתניה ובעירית נתניה,שם הוא זכה לחשיפה הראשונה,בניגוד לדובלה שמדבר פחות ועושה המון(בלי פרופורציה ליכולת),תשובה מקפיד על ערפל תקשורתי מצד אחד ונהנה מהאיזכורים מצד שני ומקפיד לא לעשות מעט מהבטחותיו אך ליצור הד תקשורתי בלי פרופורציה לנתינה האמתית,הפוך ממתן בסתר.
יש סיכוי שגם שמעון הרוש יעזוב ואם זה אכן נכון נשאר גם ללא הגנה ומכאן הדרך בטוחה לירדה רק נס יציל את מכבי נתניה....
זה לא מה שחשוב. מה שחשוב זה שחבר מועצת העיר המכובד יוכל לגלגל את עיניו לשמיים ולהגיד שהוא דואג לרווחת תושבי העיר קלה כחמורה ויש לו תומכים.
אי אפשר לקיים קבוצה שאף אחד לא רוצה בה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's