מכבי נתניה

גירסה מלאה: אך ,דודו דהן.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
היה ברור שדהן יעזור לסלטיק או גנט וחיכה שנחנק ואז ימכור את קיודה בסכום נמוך.
הבעיה שאנחנו לא בעמדת כח,להטיל וטו על המכירה כרגע.
הלוואי ומישהו יטרפד את העיסקה ודהן לא יגזור את הקופון השמן, טוב לא יצא ממנו אף פעם.
בכל אופן אנחנו נכנסים ל 10 ימים קריטים, או חבל הצלה או פירוק .
בתור סוכן הוא חי מעמלות כלומר מקבל אחוז מהעסקה ככה שלא רואה סיבה למה מחיר נמוך משרת אותו אלה להפך.
מצד שני הוא רוצה עסקה. מעניין מאיפה סלטיק מכירים כל כך טוב את המצב של נתניה...
(05-Jan-2015 15:57)עידן444 כתב: [ -> ]מצד שני הוא רוצה עסקה. מעניין מאיפה סלטיק מכירים כל כך טוב את המצב של נתניה...

גוגל...
(05-Jan-2015 15:57)amir כתב: [ -> ]בתור סוכן הוא חי מעמלות כלומר מקבל אחוז מהעסקה ככה שלא רואה סיבה למה מחיר נמוך משרת אותו אלה להפך.

בעסקה כזאת שהתחילו אותה ב 700000 יורו,ודודו דהן משהה את המכירה עד שנתניה חנוקים (והוא מביא אותה בחצי מחיר)הוא לוקח קופון גדול ולא עמלה רגילה!!!
מה יש לו להשעות קאיודה לא שווה יותר מזה וכולנו יודעים את זה אתה באמת מאמין לסכומים שאתה קורא, אף אחד לא ישלם יותר מדי על השחקן הזה אל תחייה באשליות.

1. לגיטימי שסוכן ימקסם את הרווח שלו
  2. על מכבי נתניה לוודא שמחיר המכירה האמיתי ידוע לקונה ושלא נשארת "עמלת יתר" לסוכן
  3. קיודה לא שווה את הסכום המדובר
אתם מושפעים מהיכולת בתקופה האחרונה. קאיודה הוא שחקן שבקלות יכול להימכר תוך שנה שנתיים ב- 2 מיליון דולר ורצוי שאם יש לך כוח במו"מ(מה שלצערי אין לנו במצב הנוכחי) אתה גם משאיר לך אחוז מסויים ממכירה עתידית שיכולה בקלות להגיע לפי 2. ברור שאני מתאר כאן מצב אופטימלי, אבל זה בהחלט יכול להיות ריאלי. קאיודה בחור צעיר. יש לו מהירות בלתי רגילה. ניצול המצבים שלו משתפר בהדרגה. נכון שהוא לוקה בטכניקה ואני לא רואה אותו שם גולים מהאוויר, או בבעיטות מ- 16 מטר, אבל בהחלט יש לו תכונות שמחפשים באירופה. נכון לכרגע, פיספסנו את המומנטום במכירה שלו, והיום אני לא רואה מצב שקבוצה באירופה תשים עליו יותר חצי מיליון דולר ולטעמי, זה סכום מגוחך. את אוראל דגני מכרנו בהרבה יותר מזה, לפני 4-5 שנים ועוד לקבוצה בארץ!
צריך לקבל אחוזים על מכירה עתידית
(06-Jan-2015 0:56)eliahu כתב: [ -> ]צריך לקבל אחוזים על מכירה עתידית

חובהההה הבעיה שמי שמנהל את העסק באפריקה

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's