מכבי נתניה

גירסה מלאה: זהירות מוקש לפניך!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מכבי נתניה נגד הפועל נצרת עילית.

1. אופוריה, שאננות.
2. ירדן כהן בא לטרוף את הדשא בשביל להוכיח.
(28-Sep-2013 20:44)פיליפצוק כתב: [ -> ]מכבי נתניה נגד הפועל נצרת עילית.

1. אופוריה, שאננות.

גורם ראשון: יש לתת את הדעת. גורם שני: ח'ארטה בארטה. זה ייתכן אך ורק אם השחקן הזה הוא יצור פרימיטיבי, עד לכדי כך שאין לו מספיק אינטיליגנציה כדי להיות שחקן כדורגל בליגה מקצוענית ותובענית.
(28-Sep-2013 21:05)יגאל יהב כתב: [ -> ]

1. אופוריה, שאננות.

גורם ראשון: יש לתת את הדעת. גורם שני: ח'ארטה בארטה. זה ייתכן אך ורק אם השחקן הזה הוא יצור פרימיטיבי, עד לכדי כך שאין לו מספיק אינטיליגנציה כדי להיות שחקן כדורגל בליגה מקצוענית ותובענית.

שחקן צעיר, רעב, מוכשר ומלא מוטיבציה להוכיח תמיד יפחיד אותי יותר מאיזה "טאלנט פרימדונה".
(28-Sep-2013 21:10)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(28-Sep-2013 21:05)יגאל יהב כתב: [ -> ]

1. אופוריה, שאננות.

שחקן צעיר, רעב, מוכשר ומלא מוטיבציה להוכיח תמיד יפחיד אותי יותר מאיזה "טאלנט פרימדונה".

לי הרגשה שבתיקול הראשון עם צלישר\ליפניה הוא נפצע ומוחלף
מצד אחד קבוצה קטנה ואלמונית (1083 לייקים לאתר הרישמי בפייסבוק).
שחקנים אלמוניים ברובם כולל המאמן שלה.
מצד שני כבר ניצחו את הפועל ר"ג.
ליוסי מזרחי יש הרבה עבודה השבוע על העניין המנטאלי.
כמו בכל משחק אחר גם זה תלוי רק בקבוצה אחת.
לא תופס תחת ובטח שלא מתרגש מהניצחון האחרון אבל צריך להגיד את האמת - אנחנו עדיפים גם על הנייר וגם בפועל. זה עדיין לא אומר שלא נפסיד נקודות אבל הכל תלוי בנו בכל משחק השנה.
רק להלחם כמו במשחק האחרון ואנחנו מסודרים.
אופיר כל מילה מלמיליאן.יותר נכון כל מילה מזרחי

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 4
מאחר ובכדורגל ישראלי עסקינן והמנטאליות של הכדורגלן הישראלי זה לא משהו ללכת איתו לרב,
אז אלו בדיוק המשחקים שצריך לחשוש מהם.
מול הפועל פ"ת, יציעים מלאים ושידור חי כולם רוצים להילחם.
(28-Sep-2013 22:38)פיליפצוק כתב: [ -> ]מאחר ובכדורגל ישראלי עסקינן והמנטאליות של הכדורגלן הישראלי זה לא משהו ללכת איתו לרב,

צודק .. וגם מול הפועל פת יציעים מלאים טלוויזיה ו2:0 במחצית והאין אופי הופיע למחצית השניה. מכבי תא דורסת את קש 3 אפס במחצית מחסלת לה כל סיכוי ולא נותנת לה לנשום. נתניה לא חייבת להכניס שלישיות במחצית אבל אסור היה לה לאפשר ליריבה לחזור מזה.
אני מסכים גם עם אופיר - המשחקים תלויים בנו אבל אנחנו צריכים לדעת לדרוס ולא לאפשר ליריבים לחזור למשחק. מנטאליות אפשר לשנות. ושוב תראה את מכבי תא נגד חיפה בשבוע שעבר. לא ראינו אותם יורדים לשמור על היתרון אלא להיפך. כלומר ניהול נכון מאמנים נכונים ופתאום המנטאליות כבר נראית אחרת.
נ.ב - מישהו שם לב לפתיחת העונה הנפלאה של אחמד סבע ..?
(28-Sep-2013 22:46)טל.מ כתב: [ -> ]
(28-Sep-2013 22:38)פיליפצוק כתב: [ -> ]מאחר ובכדורגל ישראלי עסקינן והמנטאליות של הכדורגלן הישראלי זה לא משהו ללכת איתו לרב,

צודק .. וגם מול הפועל פת יציעים מלאים טלוויזיה ו2:0 במחצית והאין אופי הופיע למחצית השניה. מכבי תא דורסת את קש 3 אפס במחצית מחסלת לה כל סיכוי ולא נותנת לה לנשום. נתניה לא חייבת להכניס שלישיות במחצית אבל אסור היה לה לאפשר ליריבה לחזור מזה.
אני מסכים גם עם אופיר - המשחקים תלויים בנו אבל אנחנו צריכים לדעת לדרוס ולא לאפשר ליריבים לחזור למשחק. מנטאליות אפשר לשנות. ושוב תראה את מכבי תא נגד חיפה בשבוע שעבר. לא ראינו אותם יורדים לשמור על היתרון אלא להיפך. כלומר ניהול נכון מאמנים נכונים ופתאום המנטאליות כבר נראית אחרת.
נ.ב - מישהו שם לב לפתיחת העונה הנפלאה של אחמד סבע ..?

הוא עסוק עם מג'דל כרום.
מצד שני, מישהו שם לב איך עומרי בן הרוש תופס לאט לאט את המשבצת של המגן השמאלי במכבי ת"א...?
עמודים: 1 2
Reference URL's