מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי תל אביב השתלטו לנו סופית על האיצטדיון.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
מי זה "לנו"?
היהלום לא של נתניה, כמו שסמי עופר לא של מכבי חיפה וכמו שבלומפילד לא של מכבי/הפועל ת"א.
צאו מהרכושנות הזו כבר!!!
זו לא רכושנות זו פשוט זהות. כיום אין לך איצטדיון ביתי, בטח ובטח לא כזה ש״סופג״ נקודות.
[attachment=173]

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
זה כבר עלה בירידת ליגה אחת. אבל זה תהליך טבעי. לאט לאט הוא יהפוך להיות ביתי. זה רק עניין של זמן וקורה לכל קבוצה שמקצועית אין לה עליונות, והיא נהנתה מסוג של קסם במבצר הקודם שלה כמו הפועל ומכבי פ"ת בארווה, ארסנל בהייבורי, בני יהודה בשכונת התקווה ובטח ובטח מכבי נתניה בקופסא.
על באירן זה לא השפיע... נו טוב...

בדיוק היום ביציאה מהעבודה פגשתי את גיא צרפתי. ישר קפצתי עליו עם הקבוצה אולי הכי מלהיבה שאני זוכר במכבי נתניה כשהוא וראובן עטר הובילו אותה עם גילי לנדאו על הקווים. ישר אמר לי- "זו היתה ה-קבוצה! לא השארנו ליריבות בכלל סיכוי. זה לא שניצחנו בקושי. שלישיות רביעיות... בדיוק דיברתי על התקופה הזו עם ראובן בשבת. גילי לנדאו היה פשוט ענק!"
חבל ששנה אחר כך הכל התפרק תודות לאשר אלון...
ונזכרתי בזה ממש לפני כמה ימים בהקשר של הקופסא. פשוט אי אפשר היה לנצח אותנו בקופסא באותה עונה. היינו קוטשים יריבות!
לא אשכח איך בעונה אחרי זה בעודי בלונדון מתעדכן דרך אוהד של נתניה באוטובוס ביציאה מהאצטדיון של צ'ארלטון(כן כן... גם שם צץ פתאום איזה אוהד של נתניה...) שנקטע הרצף הנפלא... הפסדנו לאחי נצרת של שייע... אם אני לא טועה זה קטע רצף של 17 משחקים רצופים ללא הפסד בקופסא.
לעולם לא יהיה ביתיות כשהתפוסה היא פחות מ 30% .
אין מה לעשות, כמו שלהפועל חיפה גם לא לא יהיה תחושה כזו.
אלון datהשימוש420053887' כתב: [ -> ]זו לא רכושנות זו פשוט זהות. כיום אין לך איצטדיון ביתי, בטח ובטח לא כזה ש״סופג״ נקודות.

גם למכבי והפועל ת"א אין איצטדיון ביתי וגם לא לשתי הפתח תקוואיות.
מכבי חיפה, ב"ש, ובית"ר ירושלים נהנות מיותר "ביתיות" בגלל מיקומן הגיאוגרפי.
ובוא נשים דברים בפרופורציות, השימוש הרב באיצטדיון נבע מעונש הרדיוס של התל אביביות.
כאשר יסתיימו עבודות השידרוג בבלומפילד ובהרצליה, נרגיש יותר תחושה ביתית באיצטדיון.
יאללה גדי תפסיקו לבכות. זה לא מקדם אותנו לשום מקום. איך עם כל השיפוצים סביב האצטדיון עוד לא מיקמו את הפסל שלך שם ?
https://m.youtube.com/watch?v=_4ef3HMPqoo
איזו אוירה היתה פעם בקופסא, כמה חסרה הביתיות הזו...

זה וידאו לפנתיאון הרגע בפעם האלף וכל פעם נהנה בטירוף...

אהה ואיציק זהר 3 דרגות מעל ערן לוי
אני לא בוכה, אני מבואס מזה טל.
אין מה לעשות זה המציאות והיא מאכזבת. כולנו חשבנו שאצטדיון חדש יביא יותר ממה שבאים היום.
אם יהיה לנו מזל ובעלים כמו באר שבע, אז נוכל להרגיש בייתיות.
הפסל יהיה ביציאה מתחנת הרכבת ספיר החדשה שנבנית שם.

ולגבי הסרטון
פשוט מרגש לראות את הקופסא מלאה בצהרי יום שבת.
אם היה אפשר הייתי מוריד את הבתים הצמודים ובונה עוד שני יציעים איפה שהחומה והטניס.

זה בדיוק מה שגרם לי להתאהב במכבי נתניה וכדורגל
עמודים: 1 2 3
Reference URL's