מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא נמאס לכם לדבר על שגב?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
עדיין לא ירד לכולם האסימון? לשגב אין גרוש על התחת וכנראה נושים רדפים אחריו.
אין סיכוי שהוא יעביר שקל למכבי נתניה, והוא רק מנסה למשוך זמן כדי שיכנס כסף ממכירת שחקנים,על חשבון השנה הבאה וכל דבר אפשרי.

העיקר שלא ינסו לממש את הערבויות ויגלו שזו רמאות שלו מול הבקרה התקציבים.
ערבויות כמו ששגב נתן, גם אני יכול לתת, לוקח חמש דקות לפברק אתר באנגלית של עלק בנק.
אריק זה ששגב נוכל ולא בטוח שיראה את פניו ביהלום או בשפירא הבנתי מזמן...
מה שלא הבנתי איך אלה שעבדו על יאמר עם ניק לוין ויעצו לשגב עדיין מסתובבים לנו בין הרגליים ...
וכנראה גם יהיו האנשים עם הניסיון הרב שיודעים לנהל ויבריחו מפה גם את הבעלים הבא...ואגב זוכים לגיבוי כמעט מלא מהקהל ומהמקורבים....ומהתקשורת....
מי זה הם ?
אוי טל...מה לא ברור???
אני אסביר לך מה לא ברור. הקטע הזה שאתה כותב על ״הם״. כי לשיטתך כולם טמבלים וראשי הנחש בחסות בלדב ושפיגלר מנהלים את המועדון כמו איזה יועצי אחיתופל. יאמר ושגב אנשים מבוגרים. ואם מישהו יעץ ליאמר על ניק לוין זה אומר שהוא עבד עליו מתוך כוונה רעה ? כמה אנשים ניק לוין עקץ? רק את יאמר? ויאמר מה ? טמבל נאיבי חדל אישים ? ושגב ? שים לב איך שגב מסובב את כולם סביב הזרת שלו . כולם מתחננים שהוא יעביר שקל. אז בחיאת, אם יאמר ואשר אלון ושגב רצו את בלדב לידם כנראה היתה להם סיבה. לגבי מוטלה - מי שרוצה להתחכך בזוהר זבשו.
ונמשיך עם ההבריחו . סתם האשמה כי אתה סוגר חשבון עם מועדון שכנראה פיטר אותך ועדיין לא התגברת. מי בנתניה הבריח את הבעלים ? אף אחד. למכבי נתניה לא הגיע שום בעלים ראוי. אז כל אחד מחפש להיות צודק יותר מהאפיפיור . חלק טוענים שהם בורחים כי 20 אנשים קיללו אותם ואתה מאשים את ההנהלה. דוד - מי שבעל המאה יכול לפטר את מי שבא לו ולמנות תחתיו גם את מי שבא לו. והם לא עושים את זה . למה לדעתך ?
צודק, טל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(31-Dec-2014 20:25)דוד חטב כתב: [ -> ]אריק זה ששגב נוכל ולא בטוח שיראה את פניו ביהלום או בשפירא הבנתי מזמן...
מה שלא הבנתי איך אלה שעבדו על יאמר עם ניק לוין ויעצו לשגב עדיין מסתובבים לנו בין הרגליים ...
וכנראה גם יהיו האנשים עם הניסיון הרב שיודעים לנהל ויבריחו מפה גם את הבעלים הבא...ואגב זוכים לגיבוי כמעט מלא מהקהל ומהמקורבים....ומהתקשורת....

באמת שטויות במיץ. לבלדב אין קשר ללוין. רק שתדע שגיל לב ניסה לשכנע את יאמר שיעצור, שלא יעביר כסף. יאמר כמו יאמר עשה מה שרצה.
בדרכ אני מסכים למה שאתה כותב. לשטויות כגון בגלל קובי אין לנו תואר 30 שנה... זה אפילו לא שווה תגובה.
בלדב החמיץ בגמר אשתקד או שזה היה קאיודה?
בלדב פצע את שכטר אז בעונה של מתיאוס לפני בני יהודה?
(01-Jan-2015 1:18)אלון כתב: [ -> ]צודק, טל.

אם היה לי שקל על כל פעם שאמרת שאני צודק בשנה האחרונה כבר הייתי קונה פלאפל..Wink
סורי אתם אנשים קטנים הרי אילו הייתי מלקק אז הייתם אומרים שאני רוצה לחזור האמת פשוט כואבת ומי שנכשל בתפקידו צריך לשלם את המחיר כל מה שאמרתי שמי שהכיר ליאמר את ניק לוין היה מזמן צריך להיות רחוק מהמועדון ולא לקבל בתמורה מתנה ״כפולה״ ...
ומי שהיה צריך לעצור את שגב מלבצע אין ספור טעויות בחסות הניסיון והאהבה ...לא צריך לקבל שום פרס...
אבל אתם במקום לשמוע את האמת כנראה מעדיפים את הצביעות והשקר שיבושם לכן אל תבכו על ניהול כושל או שנים ללא תארים...
(01-Jan-2015 1:24)טל.מ כתב: [ -> ]
(01-Jan-2015 1:18)אלון כתב: [ -> ]צודק, טל.

אם היה לי שקל על כל פעם שאמרת שאני צודק בשנה האחרונה כבר הייתי קונה פלאפל..Wink

כשאתה צודק אז אתה צודק, רק חבל שזה לא קורה הרבה... אבל אין ספק שאתה במגמת שיפור...

עמודים: 1 2 3
Reference URL's