מכבי נתניה

גירסה מלאה: חיפה שברה את השיא שלנו...?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
זוכרים את המשחק מול הפועל? הובלנו 3:0 עד בערך דקה 82. הסתיים בתיקו.
חיפה הובילה על הדקה ה83 וחטפה שלישיה.
להבדיל מהחיים, בכדורגל שמחה לאיד זו מצווה...
הסרבי התפטר בניון יחליט בימים הקרובים על זהות המאמן הבא.....
האמת שמעניין אצלם כל שנה .. אני מהמר על גיא לוזון
בניון אחד השחקנים הפחות טובים בחיפה העונה. עכשיו אני מבין מה הוא עשה רוב הזמן על הספסל באנגליה
אני מהמר על בניון כמאמן שחקן + חוזה ל-3 שנים הבאות בתור מאמן
איזה שברה... הם גם היו בעשרה שחקנים, אנחנו לא, ואל תשכח שהפועל עוד הספיקה להחמיץ פנדל.. אנחנו עדיין הכי פראיירים בפסגה

טוב תיקון קטן, לאחר בדיקה היינו בעשרה שחקנים בסביבות ה40 שניות אבל מה אני מדבר, קחו תראו את התקציר.. שיעור בנאיביות:
https://m.youtube.com/watch?v=AHVU98EP7p8
(28-Dec-2014 14:03)אסףג כתב: [ -> ]זוכרים את המשחק מול הפועל? הובלנו 3:0 עד בערך דקה 82. הסתיים בתיקו.
חיפה הובילה על הדקה ה83 וחטפה שלישיה.
להבדיל מהחיים, בכדורגל שמחה לאיד זו מצווה...

אין יותר פרייארים מזה...
איך הובלנו עליהם 3-0 עד דקה 81
ועוד איזה הרכב היה להם: ניל אברבנל ,דני בונדר ,וואליד באדיר
דגלאס דה סילבה ,דדי בן דיין ,אביחי ידין, ביברס נאתכו , גילי ורמוט, דניאל דה רידר ,
ערן זהבי, איתי שכטר מחליפים : מהראן לאלא , ויקטור מרעי , עמרי קנדה
ומאמן אלי גוטמן.. ממש נבחרת ישראל
מזל שאניימה לא שיחק באותו משחק

(28-Dec-2014 15:38)on.chen כתב: [ -> ]איזה שברה... הם גם היו בעשרה שחקנים, אנחנו לא, ואל תשכח שהפועל עוד הספיקה להחמיץ פנדל.. אנחנו עדיין הכי פראיירים בפסגה

טוב תיקון קטן, לאחר בדיקה היינו בעשרה שחקנים בסביבות ה40 שניות אבל מה אני מדבר, קחו תראו את התקציר.. שיעור בנאיביות:
https://m.youtube.com/watch?v=AHVU98EP7p8

הריבאונד מהפנדל היה שער.
בסדר עדיין ניצלנו מפנדל אז בקרן שאחריי חטפנו... אני זוכר משחק מול בני יהודה שגם הובלנו 3-0 ונגמר 3-3 (היה חנוכה, לפני 10-11 שנים בערך) יש לנו עבר עם כמה פאלטות כאלו
(28-Dec-2014 16:32)on.chen כתב: [ -> ]בסדר עדיין ניצלנו מפנדל אז בקרן שאחריי חטפנו... אני זוכר משחק מול בני יהודה שגם הובלנו 3-0 ונגמר 3-3 (היה חנוכה, לפני 10-11 שנים בערך) יש לנו עבר עם כמה פאלטות כאלו

עונת הירידה של גילי לנדאו...בשער היה טאובר....
עמודים: 1 2 3
Reference URL's