מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחרור שחקנים עפ וואן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(30-Dec-2014 12:41)עידן444 כתב: [ -> ]כנראה אני תמים... בשבילי המילה 'נבחרת' היא עדיין פשוטה כמשמעה- קבוצה של נבחרים. בליגת העל לנוער יש בערך 30 בלמים. ירין חסן קבוע בנבחרות הצעירות. הוא כנראה טוב מרובם.
אין ספק שאלי שגב הביא אותנו לרמות חדשות של שפל. אוראל דגני ודלה ימפולסקי לא שווים פי כמה מירין חסן ואם יעקב שחר היה מציע לנו עליהם חצי מיליון ש"ח היינו מתפוצצים לו מצחוק בפנים.

אמנם לא שגב עשה את העסקה של בן הרוש, אבל עצם זה ש"קיבלו באכזבה" את העובדה שמכבי ת"א החליטה לא לממש את האופציה של רכישת כרטיסו של ירין חסן בחצי מיליון ש"ח אומרת הכל...

תמים בריבוע,לצערי 4 שנים בקרבתם ביתקה את בתוליי,נקודת האור בהופעת שגב בעולמנו מתרכזת בחזרתי ל"לבנט" בלי שום גרוד בקצות האצבעות.
ואם הם היו מממשים את האופציה ..? היינו נשארים עם עידו לוי סרג׳י וזהו ..? אני מבין שמחפשים בכח לרדת ליגה.

מה שכן - אני מקווה שמרגוליס לפחות אכן יגיע. וכן למי שתוהה - מכניס בכיס הקטן את רוב הקבוצה הבוגרת שלנו כולל כשרונות הנוער. אני מעדיף לחיות מכוער מלמות יפה.
(30-Dec-2014 13:56)טל.מ כתב: [ -> ]ואם הם היו מממשים את האופציה ..? היינו נשארים עם עידו לוי סרג׳י וזהו ..? אני מבין שמחפשים בכח לרדת ליגה.

מה שכן - אני מקווה שמרגוליס לפחות אכן יגיע. וכן למי שתוהה - מכניס בכיס הקטן את רוב הקבוצה הבוגרת שלנו כולל כשרונות הנוער. אני מעדיף לחיות מכוער מלמות יפה.
כרגע אין לנו הרבה ברירות אלא להשאיל שחקנים. קשה להשוות בין הניסיון של מרגוליס ששיחק כמה משחקים בליגת העל לאחד כמו נור ביסאן שלא שיחק ברמות האלה מעולם וגם בנוער לא ממש מוצא את עצמו העונה(אגב, לאן הוא נעלם? פצוע?) עוד לפני שבכלל נכנסים לויכוח על מי יותר כישרוני... בגלל שברור לי שמזרחי לא מתכוון לתת את הבמה לאביב אברהם גם אין לי התנגדות לראות כאן את בן רייכרט(הייתי שמח אם היו מגיעים עם מכבי ת"א להסכמה להשאלה גם לעונה הבאה).
לא להאמין שהצלחנו להדביק את הפועל פ"ת בשיטת העבודה שיש כאן כאלה שהיללו...
אגב, הסיפור שלהם בעונה שעברה די דומה לשלנו העונה. למרות הכל הם הצליחו להשיג את המטרה. מקווה שגם אנחנו נעשה זאת למרות כל הקשיים.
אם כל הכבוד לירין חסן (ויש כבוד) אני יכול להבין למה מכבי ת"א לא מימשו את האופציה עליו.
ואפרופו השאלות ממכבי ת"א, שווה לבדוק את ההסכם של מכבי ת"א מול עפולה והאם ניתן להשאיל בינואר את לארי קהינדה זאת במידה וקיודה עוזב.
(30-Dec-2014 15:15)פיליפצוק כתב: [ -> ]אם כל הכבוד לירין חסן (ויש כבוד) אני יכול להבין למה מכבי ת"א לא מימשו את האופציה עליו.
ואפרופו השאלות ממכבי ת"א, שווה לבדוק את ההסכם של מכבי ת"א מול עפולה והאם ניתן להשאיל בינואר את לארי קהינדה זאת במידה וקיודה עוזב.

צודק פעמיים,ירין לא שווה את הכסף ושנית הלוואי שיגיע קהינדה...
אם אני לא טועה בקייץ דיברו על זה שויתרו על הצעה לקיודה על 1.5 מיליון יורו.
היום כבר מוכנים לדבר על 700 ואפילו פחות.
הוכחה לכמה אנו מיואשים ומצבנו גרוע.
אגב אם אני לא טועה דיברו בוואלה על איזה חלוץ ניגרי אחר.
(30-Dec-2014 17:54)חזום חזום כתב: [ -> ]אם אני לא טועה בקייץ דיברו על זה שויתרו על הצעה לקיודה על 1.5 מיליון יורו.
היום כבר מוכנים לדבר על 700 ואפילו פחות.
הוכחה לכמה אנו מיואשים ומצבנו גרוע.
אגב אם אני לא טועה דיברו בוואלה על איזה חלוץ ניגרי אחר.

מכיר סיפורים על מיליון וסיפורים על 2 מיליון ועכשיו מדברים על 400 ו700.
ואותי לימד סבא,שאת הכסף סופרים במדרגות....
לא רואה עדיין את אלו שמשלמים 400....(גם כשירשם באתר כזה או אחר שזו העיסקה,בסיומה).
כמו שלארי קאיודה נראה בחודש האחרון לא ישלמו עליו גם 300 ..
אלי שגב אמר שהוא סירב להצעה מפתה על קאיודה(מיליון וחצי דולר או יורו). אז אמר. הוא אמר עוד הרבה דברים בלי קשר למציאות... מי הקבוצה? מה? למה? איך? שום כלום...
אם היתה לו הצעה כזו על השולחן הוא היה רץ למכור ואם לא הוא אידיוט עוד יותר גדול ממה שאנחנו חושבים.
ואולי זה אפילו סתם הודעה שמישהו פירסם בפורום כלשהו ופשכצקי החליט שזה אמת ופירסם... לא אתפלא...
מה שבטוח זה שאת קאיודה לא שווה למכור היום במידה וחצי מיליון דולר זה הכי הרבה שמוכנים לשלם עליו.
"הפועל פ"ת שיחררה 4 שחקנים צעירים כדי לממן את שכרו של צעירי שמבוקש במועדונים מחו"ל". אולי גם מישהו בנתניה יקלוט שקיודה כרגע לא שווה יותר משלוש ארבע מאות אלף ויעשו שינוי כיוון ואולי לשחרר שחקנים אחרים במקומו ואפילו לשקול להחזיר את שלו מנשה גם ככה משלמים אליו כסף ושיטרית .
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's