מכבי נתניה

גירסה מלאה: אחד פחות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
לפי ספורט5 גביש ביקש לעזוב עכב מיעוט הזדמנויות. לא מאשים אותו. מביאים אותו לחזק הגנה שספגה עד עכשיו 27 שערים ועדיין לא קיבל שום הזדמנות. אני בטוח שהוא לא יהיה יותר גרוע מכל 3 הבלמים שעולים לפניו.
הלאה , הלאה , שחקן מיותר שילך עדיף את עידו וירין אח כבר לרדת נרד עם שחקני בית...
איך אני אוהב להדליק את פיליפצ׳וק...
הדלקת אותי ...שני בלמים שיורידו אותנו לליגה א . תעשה לי טובה ..
(22-Dec-2014 2:00)טל.מ כתב: [ -> ]הדלקת אותי ...שני בלמים שיורידו אותנו לליגה א . תעשה לי טובה ..

אנחנו בדרך הנכונה לשם..
הפעם אני בדעה של דוד חטב עדיף ששניהם ישתפשפו ואני בדעה שעוד לא נאמרה המילה האחרונה לגבי הישארות או ירידה אני מיואש אבל נשארה לי אופטימיות
עידו לוי כבר שנה רביעית בבוגרים. ירין חסן שלישית. מה אתה מצפה שישתנה ?
יש כתבה על צחי גיגי השוער של מכבי פ״ת שווה לקרוא נדמה לי בוואלה ...הבן אדם שיחק באשקלון , בליגה א׳ והגיע למכבי פ״ת להיות שוער ראשון וזה לא קל בעמדה הזו שחצי מהשוערים בליגה זרים , צריך לתת צ׳אנס לצעירים....
ואל תזלזלו בליגה א׳ לפעמים ההבדל בינה לבין ליגת העל זה רק מזל של שחקן....
בכלל אני חושב שצריך לחשוב שונה ...וגם ללמוד מטעויות לתת לצעירים אין זמן טוב יותר ...
עודד גביש הגיע מתוך פאניקה ללא כושר משחק. כנראה שגם כשנכנס לכושר הוא לא להיט. למרות שזה שהוא לא משחק בעצם לא אומר כלום. הרי אין קשר בין יכולת מקצועית לבין מי שמשחק בהרכב ומי שיושב ביציע...
ממה שראיתי ממנו לפחות במשחק הראש הוא טוב מכל מה שיש לנו. בכל מקרה כשההגנה שלך סופגת 27 שערים רובם ממצבים נייחים או מהאמצע כנראה שהבלמים לא משהו
(22-Dec-2014 10:43)טל.מ כתב: [ -> ]ממה שראיתי ממנו לפחות במשחק הראש הוא טוב מכל מה שיש לנו. בכל מקרה כשההגנה שלך סופגת 27 שערים רובם ממצבים נייחים או מהאמצע כנראה שהבלמים לא משהו

יועץ מקצועי אני לא וגם אין לי תעודת פרו,אך בדיקת בלם ששיחק 4 עונות בליגת העל מחוייבת המציאות במצבנו,אגב זה נכון גם לבלם הצעיר שעשו לו הסבה מקצועית למגן ימני ומאבדים אותו גם כאן וגם כאן.
עמודים: 1 2
Reference URL's