מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלי שגב תסיים את הפרק שלך בכבוד במכבי נתניה תשאיר אותנו ליגה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אם נכונה הידיעה שהגעת להסכם עם הבקרה ופניך לשינויים וקיצוצים בקבוצה דבר שאני מכבד ומבין שזה כורח המציאות , בבקשה ממך תעשה הכל אבל הכל מה שביכולתך לעשות על מנת שהקבוצה לא תרד ליגה על השם שלך !!

כנס ישיבה עם יוסי מזרחי ושחרר את מה שמחוייב לשחרר , קיודה , ג'ורג'ו , קנדה , שריקי , גביש ,

ואז תכניס דם חדש בלם טוב באמת כי בלי הגנה אין הישארות בליגה קודם כל להבטיח לא לספוג שערים ... ואז לחזק בעוד חלוץ אם אפשר סוויסה אם לאו זר שעשו עליו באמת סקאוטינג אמיתי !!

העירייה תזרים בקרוב את הכסף שהתחייבה משמע 2.5 מליון שקל + מכירת קיודה + חוזי השחקנים המשוחררים .... הכסף יספיק לכל משכורות העובדים והשחקנים והמאמנים אבל אתה חייב לקצץ גם אצל עובדי המועדון מי שאפשר בנתיים לתקופה קצרה להסתדר בלעדיו תבקש ממנו יפה למען הקבוצה לפנות את מקומו ... לא ירצה? תפטר ...מי שיסכים לעזוב לתקופה קצרה יובטח לו חזרה לעמדתו מהרגע שיתאפשר מי שלא יסכים ויפוטר לא תהיה לו דריכה יותר במכבי נתניה !!!

לסיום תן לנו האוהדים סיבה לזכור אותך לטובה כשם שאנחנו זוכרים לטובה את דניאל יאמר אל תתן במשמרת שלך שהקבוצה תרד ליגה
הלוואי שאני טועה, אבל נראה לי שאלי שגב חושב כרגע איך הוא ניצל ולאו דווקא על מכבי נתניה..
אני יודע מה אני כותב ויודע מה אני עושה עוד שבוע שבועיים תבין
מה יהיה עם אלי שגב הבטיח עד יום חמישי לעביר את הכסף ןזה לא קרה וינואר כבר מתקרב......
(25-Dec-2014 17:15)KOBI כתב: [ -> ]מה יהיה עם אלי שגב הבטיח עד יום חמישי לעביר את הכסף ןזה לא קרה וינואר כבר מתקרב......

אולי רווח יודע. הוא בטוח יעדכן.
הוא יעביר או שהוא כבר העביר אני רק מקווה שיסיים יפה ויעמוד בכל התחייבויותיו ולא ישאיר אדמה חרוכה אחריו
(25-Dec-2014 23:14)זאב רווח כתב: [ -> ]הוא יעביר או שהוא כבר העביר אני רק מקווה שיסיים יפה ויעמוד בכל התחייבויותיו ולא ישאיר אדמה חרוכה אחריו

הוא לא העביר אם היה מעביר היה מתפרסם וחוץ מזה באתר ספורט 5רשמו שהוא לא יעביר את מה שהבטיח....
(25-Dec-2014 23:14)זאב רווח כתב: [ -> ]הוא יעביר או שהוא כבר העביר אני רק מקווה שיסיים יפה ויעמוד בכל התחייבויותיו ולא ישאיר אדמה חרוכה אחריו

אני שמח שאתה מקווה. תקווה בכל הקשור לנוכל הזה כבר אין.
למה נוכל למה ? תשמור על הפה המסריח שלך !!!

זה שבן אדם פשט רגל נקרא נוכל או זה שיש לו מניות של הקבוצה ולא מוציא כסף מהכיס ?

תמשיכו בצורה הזאת ואל תתפלאו שלא יבואו אלינו בעלים
באיזה צורה להמשיך??.?זה שהבנאדם משקר שבוע אחר שבוע???אין לך את הכסף תבוא ותגיד את האמת ותצא גבר אבל אל תשקר ותבוא תמשוך את הזמן....
עמודים: 1 2 3
Reference URL's