מכבי נתניה

גירסה מלאה: לקרוא ולא להאמין מי שמחפש איפה הלך הכסף.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אם מה שכתוב אכן נכון אז שגב פשוט דביל
פשוט בושה
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...00&lang=HE

מצד שני כתבה קצת אופטימית הבוקר על הסדר אליו הגיע אלי שגב עם הבקרה התקציבית, הסדר שכולל תוכנית התייעלות וקיצוצים, הזרמה של מיליון ש"ח ואי חילוט הערבויות.
הכל כמובן בעירבון מוגבל ועד שלא רואים כסף חי מוזרם אי אפשר לדעת אצל אלי שגב.
אנינכבר חודש שומע שהכסף יעבור בסוף נשבוע עד שאני לא ישמי שיעבירו אני לא מאמין..
טל.מ מה אתה יודע מהחיים שלך מה ? בת זוגתו של מוטל'ה שפיגלר זאת אחות של אלי שגב ... מי עכשיו דפוק הכתב אתה או אלי שגב ?
אלי שגב כאן בנתניה רק בגלל מוטל'ה שפיגלר בלי שפיגלר היית בתקציב שפוי על 0 .... כל עוד תחפשו את שפיגלר ככה ירע למועדון ירע לקבוצה

יותר חשוב שתדאגו איך לעזור לקבוצה במקום לחפש דברים שלא קיימים
במקרה ראיתי את שפיגלר ביום שישי. ככה תוך דקה לראות שני ענקים כמו גדי מכנס ומוטלה שפיגלר היה נחמד.
מוטלה היה עם רכב שכור של נותנת החסות. מניח שזה הסכם מתחילת העונה. זה לא שנתניה תחסוך כסף אם תחזיר את המכוניות האלה. גם לשחקנים אני מניח שלא לקחו את המכוניות על אף המשבר...
אתם לא מבינים ? יש מאבקי כוחות בתוך ההנהלה יש כאלה שרוצים לראות את שפיגלר בחוץ על מנת שהם יאכלו מהעוגה ויש כאלו שרוצים להמשיך לאכול מהעוגה מכל הבאלגן לא נשארה עוגה אפילו את השאריות מזמן אכלו בלעו

זה שעיתונאי בגרוש מלכלך סתם בלי קשר בלי מושג מי ומה וכמה לא צריכה לגרום לנו האוהדים לחפש כל ידיעה כאילו שזה היה תורה מסיני ואלהים דיבר והעם שמע ... אנחנו צריכים רק לראות מה הכי טוב על מנת שנישאר בליגה

כרגע אני טוען שזה בעייה של השחקנים הם לא נותנים כלום לא משחקים רק עומדים במגרש ורק כשיש לשחקן כדור אז הוא מתחיל לרוץ .
הפועל תל אביב היו ראשונים לכל כדור ואם שחקן נתניה הגיע ישר סגרו עם 2-3 שחקנים כל אופציית מסירה כי השחקנים שלנו עמדו ולא רצו לקבל כדורים

לכן פתחתי שאין לשחקנים האלו טיפת כבוד והערכה ליוסי מזרחי אפילו בשבילו כשהם יודעים שמקללים אותו הם לא מוכנים לרוץ ונראים כמו שרמוטות על הדשא , אבל זאת בעצם הבעיה עם שחקנים שהמועדון לא חשוב להם היום הם כאן מחר יהיו במקום אחר תמיד יהיה הפראייר שיעסיק אותם על חשבון הלב של האוהדים
(21-Dec-2014 13:58)זאב רווח כתב: [ -> ]טל.מ מה אתה יודע מהחיים שלך מה ? בת זוגתו של מוטל'ה שפיגלר זאת אחות של אלי שגב ... מי עכשיו דפוק הכתב אתה או אלי שגב ?
אלי שגב כאן בנתניה רק בגלל מוטל'ה שפיגלר בלי שפיגלר היית בתקציב שפוי על 0 .... כל עוד תחפשו את שפיגלר ככה ירע למועדון ירע לקבוצה

יותר חשוב שתדאגו איך לעזור לקבוצה במקום לחפש דברים שלא קיימים

רק שגב דפוק. אם אין לו שקל על התחת והוא עדיין מתעקש לממן את מי שזה לא יהיה שלא קשור למועדון (דרך אגב הוא ממילא לא משלם, זה מממן על הנייר ) אז הוא דפוק. יש לנו בעל מאה שחסרה לו מאוד המעה והוא מתנהג כמו בעל הדעה. האמת שהוא יותר מגוחך מדפוק. לפזר כל יומיים הבטחות והסכמים לכאורה שהכסף יגיע עד סוף שבוע כלשהו ואז לא להזרים שקל לא בדיוק מוסיף לאמינות שלו.
האמינות שלו מכרה את הבית שלו בשביל שכר משכורות מי אתה שתעביר עליו ביקורת ? בוא תתן רק 10000 שקל מהכיס שלך נראה אותך ? פשוט אין לך בושה !!
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's