מכבי נתניה

גירסה מלאה: קבוצה בלי מאמן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
סיבוב שני מתחיל ואין למאמן לא שיטה לא הרכב קבוע שני מחזורים רצופים לא משחק צירופים כלום ושום דבר...להביא דחוף מישהו חדש...קשה לצפייה המשחק שלנו גם לאוהד הממוצע אז בטח לנו האוהדים...שלום ולהתראות..סליחה בלי להתראות...
(20-Dec-2014 23:04)davidb7 כתב: [ -> ]סיבוב שני מתחיל ואין למאמן לא שיטה לא הרכב קבוע שני מחזורים רצופים לא משחק צירופים כלום ושום דבר...להביא דחוף מישהו חדש...קשה לצפייה המשחק שלנו גם לאוהד הממוצע אז בטח לנו האוהדים...שלום ולהתראות..סליחה בלי להתראות...

פשוט לא הלך כלום.
לא בטוח שזה בגלל המאמן.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

יש כאלה ימים שלא הולך.

שמתם לב שלא זכינו בנקודות כאשר גאורגיו שיחק

לא אליהו אל תתמם דויד צודק בענק ואתה טועה בגדול, אין לנו קבוצה ואת מה שיש המאמן הגרוע שלך מחרב כל שבוע.
כשאני ואייל אמרנו שהוא חייב ללכת כל הפורום פה קם עלינו מישהו עוד רוצה לראות פה את הכישלון המהלך הזה פה עוד ועוד? כל מה שהוא עשה פה השנה זה נושא לוועדת חקירה.
ועוד משהו קטן היום כולם ראו למה ערן לוי לא יהיה אף פעם גילי וורמוט ולא לא רק ביכולת.
גם עם יוסי ילך מי יבוא במקומו כשאין כסף????ואל תחשבו שאני לא רוצה שהוא ילך גם אני הייתי רוצה שהוא יתפטר..
(20-Dec-2014 23:49)KOBI כתב: [ -> ]גם עם יוסי ילך מי יבוא במקומו כשאין כסף????ואל תחשבו שאני לא רוצה שהוא ילך גם אני הייתי רוצה שהוא יתפטר..
בשביל איך שנראנו היום גם אתה ואני יכולים לאמן אם אחד כמו אסי דומב עושה לך בית ספר זה הזמן שלך לפרוש.
אף מאמן ישראלי אחר לא יכול לעשות טוב יותר במצב המסובך שהמועדון שרוי ושהקהל יושב לך על הספסל עם קללות לפני שהמשחק התחיל

ילך- מי יסכים להכנס למיטה החולה?
מה שצריך זה שקט

כן צריך בעלים שידאג ליציבות

(20-Dec-2014 23:45)amir כתב: [ -> ]לא אליהו אל תתמם דויד צודק בענק ואתה טועה בגדול, אין לנו קבוצה ואת מה שיש המאמן הגרוע שלך מחרב כל שבוע.
כשאני ואייל אמרנו שהוא חייב ללכת כל הפורום פה קם עלינו מישהו עוד רוצה לראות פה את הכישלון המהלך הזה פה עוד ועוד? כל מה שהוא עשה פה השנה זה נושא לוועדת חקירה.
ועוד משהו קטן היום כולם ראו למה ערן לוי לא יהיה אף פעם גילי וורמוט ולא לא רק ביכולת.

אתה צודק מקצועית. בוא תגיד לי מעשית מי יבוא לעבוד בחינם ?
(21-Dec-2014 0:36)טל.מ כתב: [ -> ]
(20-Dec-2014 23:45)amir כתב: [ -> ]לא אליהו אל תתמם דויד צודק בענק ואתה טועה בגדול, אין לנו קבוצה ואת מה שיש המאמן הגרוע שלך מחרב כל שבוע.

אתה צודק מקצועית. בוא תגיד לי מעשית מי יבוא לעבוד בחינם ?

אפילו תומר קשטן עם הכוונה נכונה מאבא דרור ישאיר אותנו בליגה..כסף זה לא יעלה לך
בוא תגיד לי איך קשטן או בני לם מתמודדים עם 28 שחקנים שלא מקבלים משכורת מאיימים כל יומיים לשבות, עם נציגי הסתדרות שנכנסים לו לדשא ועם קהל שיקלל אותו אחרי הגול הראשון , בלי החלוץ המוביל שלו וכנראה בלי השוער הראשון ועוד עם אפס כשרון שהרוב המוחלט של הקבוצה סובל ממנו . יוסי מזרחי לדעתי לפחות הוא הרע במיעוטו.
אין שום ערך מוסף ליוסי על הקוים. ההפך הוא הדבר האיש עושה אך ורק נזקים. כל אחד אחר במקומו יצליח לפחות כמוהו ואולי אף יותר. עדיף לגמור איתור כמה שיותר מהר ואפילו תמורת 2 משכורות שממילא לא מושלמות ולא ישולמו. קשה להאמין איך מאמן עם הכי הרבה נסיון הליבה עשה על כך הרבה טעויות. יאללה הביתה ויפה שעה אחת קודם
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's