מכבי נתניה

גירסה מלאה: קבוצה בלי מאמן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(21-Dec-2014 1:08)טל.מ כתב: [ -> ]בוא תגיד לי איך קשטן או בני לם מתמודדים עם 28 שחקנים שלא מקבלים משכורת מאיימים כל יומיים לשבות, עם נציגי הסתדרות שנכנסים לו לדשא ועם קהל שיקלל אותו אחרי הגול הראשון , בלי החלוץ המוביל שלו וכנראה בלי השוער הראשון ועוד עם אפס כשרון שהרוב המוחלט של הקבוצה סובל ממנו . יוסי מזרחי לדעתי לפחות הוא הרע במיעוטו.
קשטן יערבב מחדש את הקלפים וישחק רק עם מי שבאמת ירצה ולא יחשוב רק על הכסף..עם אביב ועם ראול ועם אור ברוך שמגיע לו לשחק...לפחות עם נרד וכרגע אנחנו בדרך הנכונה שנראה משהו אחר כי את ה גועל נפש הזה כבר אי אפשר לראות...אני פשוט לא מבין אותך טל..שנה וחצי רק רצית בהעלמותו ופתאום יוסי הוא המושיע שלך...
לדעתי היה היום הרבה רצון ועד שקיבלנו גול גם היינו טובים יותר מהגול המצב השתנה ...
שוער- הססן
הגנה בינונית
קישור- אנמי מאד
קאיודה -חלש כנראה הראש שלו בסלטיק...
קשה להסתמך על הברקות של ערי לוי וטיפה דיא סבע...
אור ברוך הגיע למצב שאם הוא נכנס אולי היה שינוי...
לגבי מזרחי קשה לי להעריך אם מישהו אחר יוציא מהקיים יותר...
יש לנו יותר מידי שחקני פרווה ...בן שושן אפס מאופס כל כך התרגשתי שהחתימו אותו משחק אחד נורמלי לא קיבלנו ממנו...
הקשר הרומני זה סנדלר לא שחקן כדורגל משחק לרוחב בעיטות לשער חלשות כלום...
רומריו במשחק איטי ושקוף...
אנחנו פשוט קבוצה חלשה מאד...
דוד הוא ממממממממממש לא המושיע שלי. הייתי מת שהוא יעוף בשנה שעברה כשעלינו בהליכה. אבל היום אני ריאלי . שום מאמן טוב לא יגיע לפה בלי כסף, שום שחקן לא יבוא להיפך רק ילכו. לא רואה את קשטן מתמודד עם זה. איפה הוא בדיוק הצליח שאתה רוצה להפיל עליו תיק כזה ...? ויכול להיות גם שאני טועה וקשטן או לם יבצעו מהפיכה. הסגל של נתניה כל כך עלוב ברמת הכשרון שלו והיום ראינו קבוצה מביכה, שאני בספק אם שינוי מאמן יכול לעזור. ואני באמת מסכים איתך שאנחנו בדרך לליגה הלאומית.
טל.מ למען הסר ספק אם ממשיכים לשחק בביזיון כזה אנחנו כבר ירדנו ליגה
(21-Dec-2014 1:48)טל.מ כתב: [ -> ]דוד הוא ממממממממממש לא המושיע שלי. הייתי מת שהוא יעוף בשנה שעברה כשעלינו בהליכה. אבל היום אני ריאלי . שום מאמן טוב לא יגיע לפה בלי כסף, שום שחקן לא יבוא להיפך רק ילכו. לא רואה את קשטן מתמודד עם זה. איפה הוא בדיוק הצליח שאתה רוצה להפיל עליו תיק כזה ...? ויכול להיות גם שאני טועה וקשטן או לם יבצעו מהפיכה. הסגל של נתניה כל כך עלוב ברמת הכשרון שלו והיום ראינו קבוצה מביכה, שאני בספק אם שינוי מאמן יכול לעזור. ואני באמת מסכים איתך שאנחנו בדרך לליגה הלאומית.

אין לו שום השפעה על קבוצת הפח שהוא בנה כאן..חייבים שינוי ...יותר גרוע לא יכול להיות..אפילו במחיר ירידת ליגה..מאמן שיחשוב מחוץ לקופסא...סרגי לקישור...שני חלוצים אמיתים שיעיפו להם כדורים...משהו אחר...קישור שיהיה בנוי על ראול ואביב...שערן משחק בצד כרגיל רק שהכדור לידו...פירס וגורגי הם שחקני חילוש..גם בכדורגל לא רק באיסוף מודיעין אפשר וצריך לחשוב מחוץ לקופסא...לא מגן במקום מגן..חלוץ במקום חלוץ...פשוט ואני חוזר על זה כמה פעמיים מאתמול ..זה קשה לצפייה..ממש קשה...
(21-Dec-2014 1:48)טל.מ כתב: [ -> ]דוד הוא ממממממממממש לא המושיע שלי. הייתי מת שהוא יעוף בשנה שעברה כשעלינו בהליכה. אבל היום אני ריאלי . שום מאמן טוב לא יגיע לפה בלי כסף, שום שחקן לא יבוא להיפך רק ילכו. לא רואה את קשטן מתמודד עם זה. איפה הוא בדיוק הצליח שאתה רוצה להפיל עליו תיק כזה ...? ויכול להיות גם שאני טועה וקשטן או לם יבצעו מהפיכה. הסגל של נתניה כל כך עלוב ברמת הכשרון שלו והיום ראינו קבוצה מביכה, שאני בספק אם שינוי מאמן יכול לעזור. ואני באמת מסכים איתך שאנחנו בדרך לליגה הלאומית.
לשבת אתמול ולהשתגע מאמן פחדן מה קרה ההגנה של הפועל יותר גרועה משלנו אז למה לא לעלות אם 2 חלוצים . כול שחקן אתמול לקח תכדור ועשה מה שהוא רוצה . אין שום יד מכוונת אין שום תרגיל אין שום הנעת כדור אין כלום . נכון להיום גם אם השחקנים שיש כול מאמן אחר היה מוציא יותר .
סבוב שלם כול שבוע מחליף הרכב כול שבוע ניסיון חדש .די כבר לך הביתה אתה והולצמן ומישהו יכול להסביר לי את החילוף של כחלון עם אבו עביד ???
שום הסבר לחילוף הזה . אתם יודעים מה אני זורם אתכם. אממה .. יש מציאות.
מזרחי לא יתפטר, שגב לא יפטר אותו, אף אחד לא יפטר אותו עם חוזה כזה. ואם יבוא בדרך נס בעלים כזה או אחר בינואר כששגב יעזוב ( ביננו איך הוא בדיוק יכול לעזוב .. הוא בעלים ב75 אחוז חתום על חוזים ארוכי טווח , לא רואה דרך אחרת מפירוק ופשיטת רגל מבחינתו) , אז אותו בעלים יצטרך להגיע לפשרה שתעלה לו לא מעט מול מזרחי. הבעלים הכאילו פוטנציאליים שלנו - מאור למשל או גווילי לא אתן לקבוצתי האהובה להתבזות העיקר קיבלתי 5 דק ברדיו, לא בדיוק מראים סימנים שמשהו זז אצלם. אה שכחתי ששגב מנהל מומ עם רוכשים של 50% מהקבוצה בארהב ..

מזרחי לא יתפטר, שגב לא יפטר אותו, אף אחד לא יפטר אותו עם חוזה כזה. ואם יבוא בדרך נס בעלים כזה או אחר בינואר כששגב יעזוב ( ביננו איך הוא בדיוק יכול לעזוב .. הוא בעלים ב75 אחוז חתום על חוזים ארוכי טווח , לא רואה דרך אחרת מפירוק ופשיטת רגל מבחינתו) , אז אותו בעלים יצטרך להגיע לפשרה שתעלה לו לא מעט מול מזרחי. הבעלים הכאילו פוטנציאליים שלנו - מאור למשל או גווילי לא אתן לקבוצתי האהובה להתבזות העיקר קיבלתי 5 דק ברדיו, לא בדיוק מראים סימנים שמשהו זז אצלם. אה שכחתי ששגב מנהל מומ עם רוכשים של 50% מהקבוצה בארהב ..
(21-Dec-2014 10:17)mordii2 כתב: [ -> ]
לשבת אתמול ולהשתגע מאמן פחדן מה קרה ההגנה של הפועל יותר גרועה משלנו אז למה לא לעלות אם 2 חלוצים . כול שחקן אתמול לקח תכדור ועשה מה שהוא רוצה . אין שום יד מכוונת אין שום תרגיל אין שום הנעת כדור אין כלום . נכון להיום גם אם השחקנים שיש כול מאמן אחר היה מוציא יותר .
סבוב שלם כול שבוע מחליף הרכב כול שבוע ניסיון חדש .די כבר לך הביתה אתה והולצמן ומישהו יכול להסביר לי את החילוף של כחלון עם אבו עביד ???

החילוף של כחלון נבע מכך שאבו איעעד היה עם צהוב ןגוזלן חגג עליו.

חילוף מתבקש אם אתה סבור שיש לו סיכוי לראות צהוב שני

מה גם שמזרחי ניסה לתת עוד כוח להתקפה

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
ושבוע שעבר? גם אז אבו עביד היה עם צהוב וחגגו עליו? ואם כל שבוע חוגגים עליו אולי הגיע הזמן להפסיק להתעלל בילד המוכשר הזה ולגמור לו את הקריירה עוד לפני שהיא החלה????
(21-Dec-2014 10:27)טל.מ כתב: [ -> ]שום הסבר לחילוף הזה . אתם יודעים מה אני זורם אתכם. אממה .. יש מציאות.

הוא כבר הציע להתפטר ופתאום כולם כולל אתה חושב שהוא מוריניו לפחות...רצה ללכת..לך..את הפירןק האמיתי רואים במגרש עצמו...אז לפחות לנסות משהו אחר...
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's