מכבי נתניה

גירסה מלאה: סיכום סיבוב ראשון מבחינתנו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הסתיים המחזור האחרון של הסיבוב הראשון וזה הזמן לסכם ...
התחלנו את הליגה לא רע , הפסד מינימלי נגד הפועל תל אביב בחוץ שם יכולנו גם לצאת בתיקו ולפי ההזדמנויות גם לנצח , בסיום אותו מחזור יוסי מזרחי אמר רק שלא נבכה על אובדן הנקודות ידע מה הוא מדבר .
לאחר מכן מכבי פ"ת כאן באצטדיון שפיגלר ( כן אני מת על שפיגלר ) איזה משחק היה צריך להיגמר אחרי ה שער הרביעי אבל פתאום מכבי פ"ת בזכות טעויות מזעזעות של שחקני ההגנה והשוער חזרו למשחק ועוד 5 דקות היו גם מנצחים . 4-4 בסיום עוד שכר לימוד ...ואחרי זה קריית שמונה כמעט הפתענו אבל הם היו חזקים עלינו ...ואחרי זה לדעתי הפאנצ'ר הראשון הפועל חיפה קבוצה לכל הדעות בליגה שלנו ועוד במשחק שזה לא הבית שלהם אלא בעכו ואנחנו מפסידים כמו טמבלים דקה אחרונה כשחיפה עם 10 שחקנים .... נכון בתיקו והם 10 היינו חייבים לתקוף ולהסתער על מנת להכריע אבל בשום פנים לא על חשבון נקודת החוץ ..
ואז סכנין בבית וניצחון מזליקי על השריקי וזה בישר את חזרתנו לליגת העל ..
כל המשחקים מאז היו עם אפשרויות לנתניה וגם ליריבות אבל השבר הגדול היה נגד באר שבע בחוץ ונגד מכבי חיפה בבית סף השבירה היה מתחת ל-0 ... סימן מובהק ליורדת ... ושוב חזרנו מהמתים עם ניצחון על עכו בחוץ ותיקו גזול עם אשדוד בבית

מה ניתן לסכם עד עכשיו ?
כדורגל לא ראינו וזה טבעי כי העצבים המתח הרגשת הנחיתות רובצת על כל עולה חדשה , ובכל זאת יש הרבה נקודות אור במכבי נתניה למרות שרוב השחקנים הם שכירי חרב הם אוהבים את הקבוצה ומזדהים עם המאמן שהביא אותם לכאן . לראות שחקנים שכירי חרב באים עם אהבה ונחישות זה חדש בשבילי בדרך כלל רק שחקני בית נותנים את הנשמה אבל מי יכול לומר שערן לוי פחות נותן נשמה והקרבה משחקן בית ?

אנחנו מקום 9 עם 17 שערי זכות לפני שקיודה עוזב , עם 25 שערי חובה כשהמלחמה על כל מקום של בלם היא מלחמת עולם עודד גביש על הספסל עם עידו לוי זה פייט טוב לכל בלם ...
הפועל חיפה במקום האחרון עם 25 שערי חובה כמונו אבל רק 7 שערי זכות ...
הפועל פ"ת 28 שערי חובה
הפועל עכו 19 שערי חובה
סכנין 21 שערי חובה
מגיל קטן אני יודע שמי שרוצה להישאר בליגה הדרך עוברת בהגנת ברזל , אם נשפר את ההגנה בסיבוב הבא ונספוג רק חצי מכמות השערים יש סיכוי גדול שנישאר בליגה .ובתנאי שנמשיך להבקיע ...באותה כמות

יוסי מזרחי חיבר קבוצה חדשה היא תלך ותשתפר שחקנים מכירים ויכירו כל אחד ביכולותיו של השחקן השני ובמגבלותיו , אם יהיה שקט פיננסי ושקט מהקהל מכבי נתניה אפילו בלי קיודה תישאר בליגה .
אם נסיים את הסיבוב השני ,גם כן עם 15 נק' ו- 30 בסה"כ, נישאר בליגה.
(16-Dec-2014 18:10)nitzan כתב: [ -> ]אם נסיים את הסיבוב השני ,גם כן עם 15 נק' ו- 30 בסה"כ, נישאר בליגה.

לא נשארים בליגה עם 30 נקודות.
המינימום זה 35 והשנה נראה שצריך 38.
מסכים עם שאול 30 לא מספיק
יש עוד פלייאוף וגם בו נדרשים לנקודות.
שהציגו 30 נקודות התייחסו ל-2 סיבובים.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
כל הקבוצות עם אחוזי הצלחה מאוד נמוכים שזה מצב די מוזר.
קשה לי להאמין שהמגמה תמשך.
אם היא תמשך עם 30 נקודות אפשר לרדת ליגה ועם 35 להיות בפליאוף עליוןSmile
אני בדעה שצריך הסיבוב הזה לקחת 25 נקודות ולהבטיח כבר בסיום הסיבוב את ההישארות בליגת העל בפליאוף העליון מה שיכול להכניס גם כסף טוב למועדון מסיבוב של הגדולות אצלנו בנתניה
(17-Dec-2014 5:44)eliahu כתב: [ -> ]יש עוד פלייאוף וגם בו נדרשים לנקודות.
שהציגו 30 נקודות התייחסו ל-2 סיבובים.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

נכון מאוד.
אני כתבתי במפורש, לגבי הסיבוב השני.
25 נק' כמו שכותב רווח, לא ריאלי.
אם תגיע לפלייאוף עם 30 נק' , צריך לדעת לקחת 8-9 נק' בפלייאוף, זה אמור להספיק
Reference URL's