מכבי נתניה

גירסה מלאה: הגינות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
כמות הצופים במשחק לא היתה גדולה יותר ולא פחות ממשחק בשעה יותר מאוחרת, אבל דבר אחד היה בולט, המון המון ילדים ומשפחות.
אז כיוון שלהיות ילד זאת לא בחירה אבל לא לבצע מספר פעולות בשבת זאת כן בחירה, ההגינות מחייבת כדורגל בשבת שעה מוקדמת
(13-Dec-2014 19:17)אריאל כתב: [ -> ]כמות הצופים במשחק לא היתה גדולה יותר ולא פחות ממשחק בשעה יותר מאוחרת, אבל דבר אחד היה בולט, המון המון ילדים ומשפחות.
אז כיוון שלהיות ילד זאת לא בחירה אבל לא לבצע מספר פעולות בשבת זאת כן בחירה, ההגינות מחייבת כדורגל בשבת שעה מוקדמת

4072 צופים,כמו בכל משחק נגד רעננה/אשדוד/סכנין/מכבי פ"ת.
לא מספיק
לא עוברים את מחסום ה 4000
(13-Dec-2014 19:34)אני gad כתב: [ -> ]לא מספיק
לא עוברים את מחסום ה 4000

במידה וויהיה שקט תעשייתי השבוע,מאמין שבשבוע הבא נגד הפועל ת"א נחצה את הקוו לכיוון ה5000(בלי קשר לקהל של ת"א).
(13-Dec-2014 19:17)אריאל כתב: [ -> ]כמות הצופים במשחק לא היתה גדולה יותר ולא פחות ממשחק בשעה יותר מאוחרת, אבל דבר אחד היה בולט, המון המון ילדים ומשפחות.

וזה שנמנע ממנויים כמוני להגיע אחרי שבתחילת שנה הובטח שישתדלו לשחק כמה שפחות בשבת זה בסדר?אז שזה יוצא פעם ב זה הגיוני אבל לשמוע את מה שאתה אומר זה בלתי נסבל
(13-Dec-2014 20:08)guylux123 כתב: [ -> ]

וזה שנמנע ממנויים כמוני להגיע אחרי שבתחילת שנה הובטח שישתדלו לשחק כמה שפחות בשבת זה בסדר?אז שזה יוצא פעם ב זה הגיוני אבל לשמוע את מה שאתה אומר זה בלתי נסבל

צודק גם מימני נמנע להגיע למשחק בגלל שהיא היה בשבת
פה כולם בוכים באנגליה המשחק המרכזי לפעמים ב-12:30 ...
תענוג ראיתי דרבי נוער , אכלתי אצל אמא צהריים , הגעתי ב-14:00 רק השופט הרס את השלמת החוויה...
אפילו פקקים כבר אין תירוצים תמיד יהיו...
מה תירוץ???בשבילך אולי תירוץ אנשים לא יכולים להגיע בשבת ואתה אומר תירוץ זה ממש לא תירוצים!!!!
היו ימים חבר.
ובלי לפגוע ברגשות איש,כילד/נער המשחקים היו בשבתות בלבד כשהשעה הראשית היתה 14:00 בחורף ו14:30 בקייץ.
וכולם הגיעו,שומרי שבת ושומרי חוק ושומרי חותם ובעיקר שומרי מורשת הקבוצה.

ומכיוון שאני כבר מייצר על מה שכתבתי ,מתוך חשש שזה יהפוך לוויכוח בנושאי אמ5נה ודת,בואו נסכם שתמיד יהיו כאלו שיהיו מרוצים תמיד ואחרים שלא..
(13-Dec-2014 20:14)KOBI כתב: [ -> ]
(13-Dec-2014 20:08)guylux123 כתב: [ -> ]

צודק גם מימני נמנע להגיע למשחק בגלל שהיא היה בשבת

אני לא מדבר על "מחטפים"
אני מדבר שצריך לקבל החלטות של מדיניות לטווח ארוך.
המשחק במוצש לא מביא יותר אוהדים, רק משנה אוכלוסיות וזה הוכח!!!
יש אוכלוסיה שאם "נשרוט" אותה היום תוכל להגדיל את הפוטנציאל בעתיד ומסיבות שלא תלויות בה (גיל) לא יכולה לבוא מאוחר.
יש אוכלוסיה שאין מניעה שתבוא בכל שעה, למעט איסור עצמי שהטילה על עצמה, ולכן היא מחכה שיהיו כוכבים כדי לצאת מהבית.

הדעה שלי ברורה מה צריך להיות
עמודים: 1 2 3
Reference URL's