מכבי נתניה

גירסה מלאה: יושב כאן אפרים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
כל פעם בכובע אחר וכל תכליתו לחרחר ריב ומדון ביננו לבין עצמנו ,ביננו לבין הקבוצה,בין השחקנים לביננו,הקיצר תכליתו,אנרכיה(גם עם הוא לא יודע מה זו אנרכיה).
ואנחנו מרימים לו להנחתה,כי קשה להתעלם מהטיזרים,כי זה מעצבן,כי קשה לשבת מנגד.
ולמרות הכיפה שעל ראשו והיענו אמונתו בספר הספרים הוא מרשה לעצמו לנבל פה ולא להיות דובר אמת ולפגוע בזולתו ובעיקר להתסיס.

אחרי שנשלחו כמה מחברי הפורום "למצוץ" ואחרים שלא מפסידים משחק הפכו להיות אוהדי מקלדת והדברים ההזויים הפכו להיות חלק מהיום יום שלנו(אגב,בשעות קבועות)ומכיוון שאני נגד סתימת פיות וחסימות הם נשק יום הדין ובמקרים חריגים בחרתי לזוז הצידה בכל פעם שהבחור נכנס פנימה,מקווה שלא אהיה היחיד והבמה היחידה שלו כאן(אצל אופירע בספורט 5 ובוואלה זו בעיה של אחרים)תהיה הבמה של עצמו ואנחנו נשמר את דעותנו לדיאלוגים בין האוהדים ולא נגדיל את הרייטינג לעיתונאים חובבי הצהוב.
עזוב אייל לא יודע מי זה וזה גם לא מעניין הוא קוריוז ולא יותר, צריך להתרכז בעיקר ולא בטפל, יש לנו קבוצה להציל.
(08-Dec-2014 12:25)amir כתב: [ -> ]עזוב אייל לא יודע מי זה וזה גם לא מעניין הוא קוריוז ולא יותר, צריך להתרכז בעיקר ולא בטפל, יש לנו קבוצה להציל.

בדיוק זו הסיבה שצריך לשחרר אותו מנוכחותנו.
עאלק יש לנו קבוצה להציל
גם הפעם עשית מעשה נבלה כמעט וגרמת לפיטורי יוסי מזרחי בשביל רוני לוי
לא הספיק לך פעם אחת לגרום לירידת ליגה ואתה עוד מוסיף ???
לא מבין ערבית אבל אם כתבת קללה אני מעביר לעמית
(08-Dec-2014 19:34)amir כתב: [ -> ]רווח אתה מבין ערבית נכון?
الدم الشرقية والنار ونحن سوف طرد.

בדם ואש את מזרחי נגרש?
אם כן, לא מקובל...
גם כן גוגל ...
רק אם תסבירו לי למה אתם חושבים שיוסי מזרחי צריך ללכת אשתף איתכם פעולה
אבל לא סתם תירוץ מסריח אלא טענה אמתית וחותכת

אמיר מה הפכת פלשתיני ? לך לסבע מחכה לך
זאב מזרחי האשם הבלעדי של בנית הסגל הלא הגיוני הזה מזרחי אשם בזה שבינואר נשאר כנראה בלי שוער ואין לי שום דבר נגד שניר דורי
מזרחי אשם בביזבוז כסף על שחקן שבסוף לא שיחק אתה רוצה עוד ??

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's