מכבי נתניה

גירסה מלאה: בואו נעזור אנחנו האוהדים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
בזמן שקובי ודניאל הופכים כל אבן על מנת לקושש מזומנים אולי נרים אנחנו את הכפפה ונפתח חשבון בנק שבו כל אחד יתרום לפי רצונו כסף אך ורק לתשלום משכורות לשחקנים...ללא תנאים . רק תרומה על מנת שיוכלו להרים את הראש...אני שכיר בעל שכר ממוצע,מניח שכמו רוב האוהדים שחושב שאוכל לתרום 300 ש"ח למטרה זו...אם עוד 1000 או 2000 יתרמו כל אחד לפי יכולתו נוכל לגרום לשחקנים שני דברים...גם לחזור לחייך קצת וגם להגביר את רמת המוטיבציה כלפי המועדון...בוא נראה לכולם את כוחנו לא רק בגמר הגביע אלא גם בזמנים קשיים אלו...[/size]
אתה בעצם מבקש שאנשים שמרוויחים 5000 שקלים יתרמו לשחקנים שמרוויחים 20000 או יותר.
אולי נעשה ערב התרמה למוטלה.
(08-Dec-2014 10:16)חזום חזום כתב: [ -> ]אתה בעצם מבקש שאנשים שמרוויחים 5000 שקלים יתרמו לשחקנים שמרוויחים 20000 או יותר.
אולי נעשה ערב התרמה למוטלה.

שלומי זה לא חובה...זה רצון לעזור נטו גם אם זה לשחקנים שמרוויחים 500000 לחודש....זה לעזור לקבוצה..לא חובה...
יוזמה יפה,אך לא תעמוד במבחן חוקי המס במדינת ישראל ובעיקר נוהלי הבקרה התקציבית.
ובכלל,על מנת ליצור תהודה נכונה והפקט משמעותי,חייבת להיות מטרה ולדוגמא..רכישת כרטיס שחקן או מימון שכר של שחקן/שחקני חיזוק ספציפיים(ראה מקרה שכטר בהפועל).

אגב,היו לזה תקדימים גם בנתניה.
דוד אני יודע שזו לא חובה אבל זה נראה לי מגוכח לערוך התרמות לשחקנים ללא זיקה למועדון. לשחקנים שנמצאים בעשירונים העליונים ברמות השכר.
שחקנים שמעניין אותם רק עצמם. בלי שום מחוייבות למועדון.
הדור של הכדורגלנים( ושל כולנו) היום מעניין אותו רק כסף והצלחה אישית .
למה שאני אוהד פשוט יתרום להם.
אין בקבוצה אפילו אהוד בן טובים או לה טיסייה אחד.
יוזמה ברוכה דוד וגם מרגשת אם יפתח כזה חשבון גם אני אתרום כמה שאוכל
אם אייל סגל צודק וזה בלתי אפשרי אז לפחות שהכסף ישמש לקניית הכרטיס של אריאל הרוש
למה לשחקנים ולא לעובדי המועדון ומאמני מחלקת הנוער?
אישית אני חושב שקודם העובדים הזוטרים והחיילים....
Reference URL's