מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקנים גברים אחד אחד ומאמנים עם הלב הכי גדול
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
יוסי מזרחי בבקשה ממך אל תתייחס לאוהדי העגבניות שיושבים מאחריך אלו אוהדי שוק , מומו מהדגים מהשוק זה כל שני וחמישי מחליף דעה את הגרביים שלו הוא מחליף פחות ! 2 כאפות אני נותן לו והוא נרגע עד סוף העונה !!!
שי הולצמן אני סומך עליך שתתן גב חזק ליוסי מזרחי ותשנה את דעתו תחזק אותו הוא עושה עבודת קודש ממש .

שחקנים יקרים תודה רבה על ההקרבה תודה רבה על הניצחון , הדרך פחות חשובה תקבלו שוב ביטחון תנצחו את מס.אשדוד וכבר עמדתם ב 2/3 מבקשות האוהדים !!!

תודה מיוחדת לטעמי חוץ מכל השחקנים יחד במיוחד לאריאל הרוש השוער שהביא את הנקודות בעצמו בכמה הצלות וירטואוזיות , תודה רבה לקפטן נשמה ערן לוי שהראה לכל אוהדי המקלדת איזה שחקן הוא , תודה רבה גם לשמעון הרוש שהפתיע אותי בגדול , ושוב כל שחקן תרם את שלו כולל שוב פעם חורים של עידו לוי וסרגי ....

יאללה נתניה אנחנו נשארים בליגה הבטחה שלנו האוהדים לדאוג לכם עד סוף העונה אם אתם מנצחים את אשדוד והפועל תל אביב שניהם משחקי בית
לא רק שלא היית במשחק לא קראת את ההרכבים את תיאור המשחק לא ראית ולא שמעת נכון ?תהיה גבר ותודה. במיוחד לגבי החורים של עידו לוי ..
אמרתי לך טל.מ אתה אוהד מקלדת לעומתך שאוהד בלב ובנשמה 46 שנה
אתה גדול בפרשנות בסוף יתברר שאתה אפי ונחום וכל שאר הירקות

מה כואב לך שניצחנו ? אז שיכאב לך עד סוף העונה
לא כואב לי שניצחנו להיפך אני שמח מאוד. ואז כואב לי שבא יצור הזוי כמוך שמזיין את השכל משרת אדונים משקר או ממציא שטויות ( תבחר) ומתחיל עם הלכלוכים שלו. לא היית במשחק לא היית באף משחק ואתה משקר במצח נחושה. מה הבעיה שלך - תודה שאתה מעדיף לשבת בבית. נכבד אותך תאמין לי. אל תמציא לי ואל תבוא בדרישות. אתה ושגב דומים אתה יודע ? חיים במציאות שאתם המצאתם רק שאף אחד לא יבלבל אתכם עם העובדות.
מה הקשר שלי לשגב מה יא טמבל אני כאן עוד מימי יצחק לנד ז"ל
אני אוהד הקבוצה אוהד המועדון לא אוהד של קליקה מסויימת שאם היא לא בפרונט בהנהלה אז היא שוברת כלים ושהמועדון יילך לעזעזל

אתה מגוייס על מנת להרוס אני בא מהלב מהנשמה

אתה לא הולך למשחקים אני כמעט כל משחק מופיע

אתה רואה רק שחורות אני רואה עתיד טוב ובהיר

תתעסק איתי טל.מ עזוב את הקבוצה גם ככה אתה 0 בכדורגל
יאללה עזוב.. אין לי כח להתווכח עם התת רמה שלך. לך תפתח איזה אתר ותרגיש חשוב.

אני רק אוסיף שאתה כזה אוהד נהדר ומסור שהולך לכל משחק ובעיקר מדווח על החורים של עידו לוי שלא היה אפילו בסגל בגלל פציעה. מה שנקרא יצאת טונה
יוסי מזרחי שוקל להתפטר ואז ניהיה באמת בבעייה כרגע אין מאמן אחר וגם אף מאמן לא יבוא במצב כלכלי כזה אם הוא יתפטר נהיה באמת בבעייה ונשאר בלי מאמן...
טעיתי התכוונתי לירין חסן מה זה משנה החורים בהגנה בין אם זה של עידו לוי או סרגי או חסן חייבים להיפסק

אתה לא מתווכח כי אתה לא מבין כדורגל לא בגלל שאתה לא מעוניין להתווכח איתי

באמת עדיף לך לשתוק במיוחד כשאנחנו מנצחים תן לנו להנות קצת לך תחפש שחור בצורה אחרת בחיים הפרטיים שלך טמבל
יאללה שתוק כבר יא תת רמה ..
ירין חסן היה טוב וגם היה קרוב מאוד להבקעת שער. מקווה שיפתחו איתו בהמשך ולא עם עידו לוי.
Reference URL's