מכבי נתניה

גירסה מלאה: חובת ההוכחה על השחקנים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
אני מרוכז כולי בניצחון. אבל אם עידו לוי / סרגי יחזירו פס אחורה ינגחו לאחור וכו - אני לא חושב שהריכוז שלי יעזור. דרך אגב ערן לוי לא עם 5 צהובים ..? זה נראה שכל משחק הוא מקבל אחד.
טל.מ סוף סוף לקרא משהו לענין ממך בזמן האחרון

גם אני מאוד מאוכזב מהטעויות החוזרות לא רק סרגי לא רק עידו לוי גם פירס עם בית"ר צריך שיוסי מזרחי ושי הולצמן יאסרו למסור כדורים לשוער רק בגלל שהם בלחץ שימסרו לאאוט יעיפו כדור עדיף

בקשר לחלק ההתקפי דיע סבע חייב לשחק עם ערן לוי עמית בן שושן לא מתאמץ לא נותן לא תחכום לא אנרגיות

ואם יכולתי לדבר עם יוסי מזרחי ושי הולצמן פעם אחת לומר להם מה זה חוסר הדיוק במסירות של השחקנים ? מזעזע !! ואולי הכי חשוב , שחקן שלא נלחם לא רץ על המגרש נראה בלי מחוייבות אל תרכיב תן לצעירים לשחק עדיף , אם נפסיד בגלל צעירים לפחות נדע שזה שכר לימוד ...
זאב במשחק נגד חיפה איפה ישבת ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא ישבתי עמדתי חחחחח למה אתה רוצה לדעת ? אני אחשוף את עצמי רק כשארצה רק כשארגיש בטוח בענין
לא כי היה נראה לי שפירשנת את המשחק מיציע העיתונאים בשביל 90 fm

(05-Dec-2014 14:55)זיו פלם כתב: [ -> ]לא כי היה נראה לי שפירשנת את המשחק מיציע העיתונאים בשביל 90 fm

בעמידה זה חצי מחיר ביציע העיתונאים.
אתה מגיע מחר למשחק נוער?
לא יכול להגיע למשחקי נוער יש משפחה בנות נכדים נכדות שבאים
זיו,תפסנו אותך על חם Smile
תאמת היום ב90 fm אפי דיבר כאילו מגרנו של אייל הוא אמר לשלוח הביתה את שי ויוסי ולהחתים את בני לם הוא טען שיוסי אשם במצב ולא המצב הכלכלי לרגע חשבתי שאייל בשידור
אני מוסיף בני לם מאמן רונן גבאי עוזר רק הם יכולים להוציע את העגלה מהבוץ

וזאב רד מהסיפור מכר בית שגב חייב כסף למאור בלי קשר לנתניה אז שילם ועל הדרך אמור לזרוק כמה שקלים לנו

(05-Dec-2014 17:00)mordii2 כתב: [ -> ]תאמת היום ב90 fm אפי דיבר כאילו מגרנו של אייל הוא אמר לשלוח הביתה את שי ויוסי ולהחתים את בני לם הוא טען שיוסי אשם במצב ולא המצב הכלכלי לרגע חשבתי שאייל בשידור
אני מוסיף בני לם מאמן רונן גבאי עוזר רק הם יכולים להוציע את העגלה מהבוץ

וזאב רד מהסיפור מכר בית שגב חייב כסף למאור בלי קשר לנתניה אז שילם ועל הדרך אמור לזרוק כמה שקלים לנו

מורדי,זה הקטע שלו..לכן הוא מתהפך כאן כמו סטייק לא משובח.
ההפוך על הפוך משרת הג'נדה של רצון להרוס כל דבר שקשור למכבי נתניה.
.השבוע באחד מאתרי האינטרנט הוא היה אפי בהתגלמותו.
שם אין צורך ליצור פרובוקציות.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's