מכבי נתניה

גירסה מלאה: למה למכור את לארי קיודה אם כל החוזים מכוסים בבקרה התקציבית ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
טוענים שעל מנת להחזיק את הקבוצה בחיים חובה למכור את לארי קיודה אבל המציאות מוכיחהשזה בכלל לא ככה

אם כל החוזים מכוסים של המאמנים של השחקנים של העובדים משמע שכספי הטוטו מפעל הפיס שידורים בטלויזיה ומכל מה שנבנה התקציב + הערבויות האישיות של אלי שגב בבנקים באנגליה ... אז למה צריך למכור את לארי קיודה ?

מהיכן " הבור " ?

זה נראה יותר כמו ניסיון לעשות צמצום נזקים לפני עזיבה

מכאן אני פונה לאלי שגב באת למכבי נתניה עם הלב רצית לתרום חיפשת לעזור והתאהבת בקבוצה במועדון , למה לעזוב עם טעם רע ? למה לא להשאיר במכבי נתניה לפחות עד סיום העונה את קיודה ? אם זה בגלל 400 אלף יורו הרי זה כסף קטן שלא סוגר לך סתימה בשן , אולי תנסה עם עיריית נתניה למצוא קומבינה שכולם ירוויחו ממנו ?

כאוהדים נאמנים מה אנחנו אשמים ? 3000 מנויים באו ועשו לך כבוד יותר מדניאל יאמר ששפך כאן מליונים , בוא תעשה מעשה של לב רחב תשאיר את קיודה ותחזיק את הקבוצה כראוי עד סוף העונה ובנתיים נחפש דרך ראש העיר בעלים אחרים !!
או שאתה סתום או שאתה עושה את עצמך, כבר אמרו לך שגם אם יגיעו כל הערבויות עדיין יש כ5 מיליון ש"ח בצ'קים מפוקפקים עם תאריך פרעון ליולי ומה יהיה בנתיים.
בנתיים צריך להיכנס גם הכסף מעיריית נתניה גם הכסף מהטוטו גם הכסף מההתאחדות גם הכסף מכרטיסים גם הכסף מהטלויזיה כולם מעכבים כסף ואם אחד הגופים ייתן אז לא צריך למכור כלום ולא תהיה שום בעיה
לא אם כל אלה כדי לאזן את התקציב המנופח וכדי לא להכנס לגרעון עדיין יחסר הכסף הזה שנמצא בצ'קים האלו וגם זה אל תשכח בלי התשלום לטביב על הרוש.
התשלום לטביב אכן לא בתקציב אבל כל השאר בפנים לא יכול להיות שקבוצה תתפרק בגלל שחסר חודשיים משכורות על חשבון 26 מליון שקל

איפה כל ההקצבות של הלוטו של הטוטו של עיריית נתניה של ההתאחדות ???
שילמו בהם לדודו ולעוד איזה 7-8 שמיותרים בסגל...
די עידן דודו היה בתוך התקציב וחסכת כמעט כל העונה עליו
לא שילמת על שחקנים נוספים פרט לפירס שהחוזה שלו הרבה יותר נמוך מסראנסה

כל התקציב מכוסה וגם אם שגב לא שם כסף עד סיום העונה יש כיסוי השאלה היא רק בתזרים עד שיכנס הכסף מהעירייה מהטוטו וכל השאר

הלוואה קטנה מאייל סגל וגם הרוש נשאר ....
(02-Dec-2014 18:18)זאב רווח כתב: [ -> ]די עידן דודו היה בתוך התקציב וחסכת כמעט כל העונה עליו
לא שילמת על שחקנים נוספים פרט לפירס שהחוזה שלו הרבה יותר נמוך מסראנסה

כל התקציב מכוסה וגם אם שגב לא שם כסף עד סיום העונה יש כיסוי השאלה היא רק בתזרים עד שיכנס הכסף מהעירייה מהטוטו וכל השאר

הלוואה קטנה מאייל סגל וגם הרוש נשאר ....

קטן עלייך אחרי העיסקה שסגרת השבוע,מעשר ואנחנו מסודרים.
(בניגוד אלייך,כשאני נותן אני נותן ובלי הלוואות)
אל תתן אתה לא מליונר אבל הלוואה זה מעשה נכון

אייל ברצינות כמה שווה משכורת של השחקנים ? חודש עובר 300 אלף שקל לכולם ?

הלוואה למשכורות שחקנים והכרטיס של הרוש ואתה עושה יותר ממה שרצית לעשות לזכר המאמן האגדי ז"ל

אחחחחח תן לי עוד פעם לראות את הכדורגל ההוא איזה תענוג איזה הרגשה עילאית
(02-Dec-2014 18:30)זאב רווח כתב: [ -> ]אל תתן אתה לא מליונר אבל הלוואה זה מעשה נכון

אייל ברצינות כמה שווה משכורת של השחקנים ? חודש עובר 300 אלף שקל לכולם ?

הלוואה למשכורות שחקנים והכרטיס של הרוש ואתה עושה יותר ממה שרצית לעשות לזכר המאמן האגדי ז"ל

אחחחחח תן לי עוד פעם לראות את הכדורגל ההוא איזה תענוג איזה הרגשה עילאית

ברצינות זה כאילו עד היום לא היית רציני?
ואני הייתי משוכנע שכל פוסט שפתחת/אתה פותח/תפתח מקורו בידע מעמיק ורב בתקציב מכבי נתניה/מקורותיו הכספיים.
עמודים: 1 2
Reference URL's