מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוסי מזרחי זה הזמן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
צר לי. החזקתי ממך כמאמן שונה מהביצה הישראלית. אחד שאין לו עיתונאי חצר. טיפוס ישר.
השנה לפי דעתי נפלת חזק וזה אשמתך הישירה.
זה הזמן ללכת.
קח איתך את כל החבורה שאישרת להם לצאת בנפרד מהקבוצה.
קח איתך את מוטלה שפיגלר האיש והנזק.
קח איתך את סוחר הילדים אריק איזקוביץ.
קח איתך את חברך הטוב אבי נמני שסידר לך יופי של חיזוק.
אתה אשם בשכונה. זה התחיל במחנה אימונים עם הפרשה המבישה.
היה לך חצי שנה להתחזק ומה עשית?
זה ממשיך בחבר מביא חבר.
חוסר סקאוטינג. שכונה .מחתימים זר לאחר אימון אחד.
כמה כסף זרקת.
די.
הגיע הזמן לניקוי אורוות.
להעיף את מי שציינתי ולתת לשחקנים לוחמים. שחקנים רעבים .מאמן רעב( בני לם אופציה טובה).
להילחם ואם גורלנו לרדת אז לרדת גאים.
(29-Nov-2014 21:35)חזום חזום כתב: [ -> ]צר לי. החזקתי ממך כמאמן שונה מהביצה הישראלית. אחד שאין לו עיתונאי חצר. טיפוס ישר.
השנה לפי דעתי נפלת חזק וזה אשמתך הישירה.
זה הזמן ללכת.
קח איתך את כל החבורה שאישרת להם לצאת בנפרד מהקבוצה.
קח איתך את מוטלה שפיגלר האיש והנזק.
קח איתך את סוחר הילדים אריק איזקוביץ.
קח איתך את חברך הטוב אבי נמני שסידר לך יופי של חיזוק.
אתה אשם בשכונה. זה התחיל במחנה אימונים עם הפרשה המבישה.
היה לך חצי שנה להתחזק ומה עשית?
זה ממשיך בחבר מביא חבר.
חוסר סקאוטינג. שכונה .מחתימים זר לאחר אימון אחד.
כמה כסף זרקת.
די.
הגיע הזמן לניקוי אורוות.
להעיף את מי שציינתי ולתת לשחקנים לוחמים. שחקנים רעבים .מאמן רעב( בני לם אופציה טובה).
להילחם ואם גורלנו לרדת אז לרדת גאים.

קשה להזכיר את המילה "לייק" כפשוטה בערב כזה,אך מסכים לכל מילה ויפה שעה אחת קודם.
יוסי מזרחי נכשל בענק בבניית הסגל ועל זה דשנו מספיק. מכאן ולקוות שבני לם יאמן אותנו עם חבורת לוחמים, נו באמת... איזו חבורת לוחמים יש כאן? איזה נוער יש כאן? הכל ״דיבורים בעלמא״. אין לי בעיה עם זעזוע בעמדת המאמן, אבל אם זה לא רוני לוי או משהו בסגנון אז חבל על הזמן והכסף...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שום מאמן אחר לא יצליח כאן יותר עם חבורת הכלום ושום דבר שנבנתה פה . מזרחי לא יתנדב ללכת ולפטר אותו אי אפשר. זה מה יש.
להזיז אותו הצידה אפשר?
לשים משהו אחר מתוך המערכת מעליו אפשר?
צריך להזיז אותו הצידה ויפה שעה אחת קודם. מאמן שמחזיק מעצמו עלק בכיר ואם ישימו מעליו משהו אחר מתוך המערכת לא ירגיש בנוח ואולי יבין לבד את הרמז
מי אתה רוצה שיהיה מעליו ? שפיגלר ? בני לם ? מתי בפעם האחרונה בני לם אימן קבוצת ליגת על ? אולי אתה רוצה את קשטן ג׳וניור? תפנים אנחנו במצב גרוע וצריך להפעיל את הראש . אני לא בטוח שבני לם בצרחות מהספסל זה מה שנחוץ כרגע. עם כל חוסר האמון המוחלט שיש לי במזרחי, במצבנו הוא הרע במיעוטו.
כל אחד אחר מאלה שמנית פה יהיה יותר טוב ממנו. איבד עשתונות ואת חדר ההלבשה לגמרי.
בהעדר בעלים הוא לא יזוז ממקומו.
זהו יוסי גם חדר הלבשה ברח לך היום לקיודה עלה השתן לראש ויוסי שותק בושה בשישי חצי קבוצה נסעה למלון במחצית קללות בחדר הלבשה זהו נגמר

Sent from my iPhone using Tapatalk
לקאיודה עולה השתן לראש כי כל היום מפמפמים לו שהוא עוזב שהוא גדול שמוכרים אותו לפה ומוכרים אותו לשם . יש גבול לכמה אפשר להאשים את המאמן. חבורה של אנשים בוגרים צריכה גם להתנהג ככזו. מזרחי לא גננת .
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's