מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה יוצאת לב"ש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
לא יודע למה...(בעצם אני כן יודע...) יש לי תחושה לא טובה היום...
לא בא לי להתחיל אפילו לנסות לנתח את המשחק היום.
מקווה שהתחושה שלי מוטעית!
אין ספק, הבעיות שלנו הן הרבה מעבר למשחק היום.
מקווה רק שלא יתפרקו על המגרש, מדובר במשחק חתול ועכבר...
אין מה לעשות, חייבים לשחק בשני קווי הגנה(קישור אחורי מעובה)
ולקוות מאוד מאוד לטוב...
לאורך הדרך אני מתפלל לאכול את הכובע,לפתוח פוסט שמודה לצוות המקצועי על צבירת הנקודות שתביא אותנו לחוף מבטחים.
מצפה שהשחקנים יבינו שעד ינואר לפחות הם כאן ובסופו של הליך את השכר הם יקבלו ולכן,זה הזמן שלהם להתעלות לצבור נקודות,לצבור קרדיט כספי בזכות הנקודות וקרדיט מקצועי בזכות היכולת.
לנסוע לא לנסוע הראש אומר לא הבטן אומרת אולי יהיה הפתעה עד שתיים יש זמן להחליט בכול מקרה אני מקווה שנראה גברים במגרש קבוצה שנלחמת והלואי נחזור עם נקודות

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפסד בטוח עם הגנה כמו שלנו
הגולשים השני של השוער
כבר שתיים אפס בעסה
החששות שלי היום התממשו במלואן. המשך ישיר ליכולת במחצית השניה מול רעננה, ובנוסף חזרה לנאיביות של פתיחת העונה. נגד רעננה ניצחנו ולכן נוצר שקט מדומה. בעל הבית ממשיך להתעלם, מסתובב לו באפריקה, ועכשיו כל החרא יצוף...
נקודת האור- היכולת של קאיודה. אם ימשיך כך לא יהיה טעם לשחרר אותו כי גם אם מישהו ירצה אותו זה יהיה בכסף קטן שאפילו לא ידגדג את הבור הכלכלי שסידר לנו אדון אלי שגב לפני שנעלם...
איפה זאב רווח שיבוא וספר לנו שהכל בסדר? בימים כאלה אני זקוק לך...
(29-Nov-2014 21:16)עידן444 כתב: [ -> ]החששות שלי היום התממשו במלואן. המשך ישיר ליכולת במחצית השניה מול רעננה, ובנוסף חזרה לנאיביות של פתיחת העונה. נגד רעננה ניצחנו ולכן נוצר שקט מדומה. בעל הבית ממשיך להתעלם, מסתובב לו באפריקה, ועכשיו כל החרא יצוף...
נקודת האור- היכולת של קאיודה. אם ימשיך כך לא יהיה טעם לשחרר אותו כי גם אם מישהו ירצה אותו זה יהיה בכסף קטן שאפילו לא ידגדג את הבור הכלכלי שסידר לנו אדון אלי שגב לפני שנעלם...

ממתין מחמישי בבוקר בפתח הבנק.
(29-Nov-2014 21:16)עידן444 כתב: [ -> ]החששות שלי היום התממשו במלואן. המשך ישיר ליכולת במחצית השניה מול רעננה, ובנוסף חזרה לנאיביות של פתיחת העונה. נגד רעננה ניצחנו ולכן נוצר שקט מדומה. בעל הבית ממשיך להתעלם, מסתובב לו באפריקה, ועכשיו כל החרא יצוף...

כנראה ששגב הפסיק לשלם גם לו, לכאורה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
Reference URL's