מכבי נתניה

גירסה מלאה: עוד מחזור
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אמרנו שנדבר אחרי המחזור ה-10.
נכון עברו רק 9, אבל נראה שמצבנו לא כזה גרוע...

נכון, זה לא דומה לספורט הזה שמשדרים מספרד עם שם דומה.
נכון מכבי ת"א, קרית שמונה וב"ש ממש לא בליגה שלנו
אבל אם נסתכל על כל הקבוצות שמתחתנו, אף אחת מהן לא טובה ממכבי נתניה.

מסכים, יש לנו חרא קבוצה, אבל בתחרות המזבלות המקומית, אנחנו לא בין ה-2 הכי מסריחות... Big Grin
(בינתיים)
(23-Nov-2014 11:58)אריאל כתב: [ -> ]אמרנו שנדבר אחרי המחזור ה-10.

מסכים, יש לנו חרא קבוצה, אבל בתחרות המזבלות המקומית, אנחנו לא בין ה-2 הכי מסריחות... Big Grin
(בינתיים)

יכול להיות שאנחנו לא בין 2 המסריחות, אבל גם כשירדנו ליגה לפני שנתיים לא היינו בין 2 המסריחות וכמה מחזורים לפני פתיחת הפליאוף עוד פינטזנו על פליאוף עליון. אין ספק שמקומות 5-14 הם פחות או יותר שווים, צריך רק לקוות שנצליח לשמור על איזושהי יציבות ולא נקלע ל ( עוד ) משבר כזה או אחר...
באשר ל "שם הדומה מספרד", לצערי התייאשתי Sad
(23-Nov-2014 11:58)אריאל כתב: [ -> ]אמרנו שנדבר אחרי המחזור ה-10.

(בינתיים)

אריאל,מקום 7 (וגם המקום ה12) הוא חלום רטוב(מבחינתי) בסוף העונה.
ממחזור למחזור אני מפנים שיש לנו בעיה(קריטית) בעמדת המאמן),בתוספת הבעיות הכלכליות,מצבנו רחוק מלהבטיח.
אייל דברת על המאמן לפני תחילת העונה באת עם אג'נדה ואתה מטיף נגדו ארס ככה משבוע לשבוע
אני זוכר כשהייתי נגד עטר היו אומרים מבחן התוצאה אז לא מענין הכדורגל בנתיים תן להישאר בליגת העל
במבחן התוצאה יוסי מזרחי עומד בכבוד רב פתיחה חסרת מזל נגד הפועל תל אביב ומכבי פ"ת אבל זה אופייני לקבוצה שעלתה ליגה הנאיביות הזאת ואחרי כן קריית שמונה שגם הפסדנו בנאיביות ומכבי ת"א שחזקה מאתנו הפועל חיפה בעכו מול 10 שחקנים בדקה האחרונה וכל שאר המשחקים לקחנו נקודות חשובות !

הנצחונות יביאו בטחון הביטחון יביאו משחק טוב יותר כשנשחק טוב ונפסיד אז שלא תבכה שוב
(23-Nov-2014 12:47)זאב רווח כתב: [ -> ]אייל דברת על המאמן לפני תחילת העונה באת עם אג'נדה ואתה מטיף נגדו ארס ככה משבוע לשבוע
אני זוכר כשהייתי נגד עטר היו אומרים מבחן התוצאה אז לא מענין הכדורגל בנתיים תן להישאר בליגת העל
במבחן התוצאה יוסי מזרחי עומד בכבוד רב פתיחה חסרת מזל נגד הפועל תל אביב ומכבי פ"ת אבל זה אופייני לקבוצה שעלתה ליגה הנאיביות הזאת ואחרי כן קריית שמונה שגם הפסדנו בנאיביות ומכבי ת"א שחזקה מאתנו הפועל חיפה בעכו מול 10 שחקנים בדקה האחרונה וכל שאר המשחקים לקחנו נקודות חשובות !

הנצחונות יביאו בטחון הביטחון יביאו משחק טוב יותר כשנשחק טוב ונפסיד אז שלא תבכה שוב

הפאניקה והכלום שהיה במחצית השניה והנס ששמרנו על שער נקי רשומים רק על שם המאמן
מה זה משנה אריאל מי יזכור זאת בסיום העונה ? העיקר עוד 3 נקודות !!
אנחנו לא קבוצה שיכולה לדרוש משחק שובה עין
מה קשור שובה עין ? ערן לוי נפצע בדקה ה43. עד ה65 היינו בעשרה שחקנים. אתה לא רואה שהוא לא יכול לרוץ ??
בפירוש אני יכול לומר לך מידיעה אישית שמזרחי שאל אותו מה איתך איך אתה מרגיש וערן לוי אמר לו אין בעיה יוסי
(23-Nov-2014 12:47)זאב רווח כתב: [ -> ]אייל דברת על המאמן לפני תחילת העונה באת עם אג'נדה ואתה מטיף נגדו ארס ככה משבוע לשבוע

אפי,למרות שעטר היה פחות מנוסה ואם לא מעט בעיות אישיות(לא פשוטות),הוא מסוג המאמנים שבימים קשים אפשר לסמוך אליהם.
לי קשה מאוד לדבר נגד מאמן בכלל ונגד יוסי בפרט(מכיר אותו אישית 28 שנים),אך מכיוון שטובת מכבי נתניה לפני כולנו חייבים לקרוא לילד בשמו,העונה הזו מקצועית(מכל הבחינות ) היא מאוד מאוד מאוד בעייתית וכל יום אנחנו מבינים עד כמה.
לפני מספר חודשים שהרשתי לעצמי(בעדינות),להעיר ולהאיר שאין כלום מאחורי התקציב המנופח ואני מתפלל שנסיים את העונה בשלום,למרות שלהערכתי הבעיות יתחילו הרבה יותר מהר מהניראה לעין,התלהמתה (ולא היחיד),מתברר שגם בהולנד ילד אחד קטן ואצבעו ניסו לעצור ת'שיטפון,לו חשבתי שיש ביכולתי לעצור הייתי עושה זאת בפברואר ומרץ,כשהבנתי שלשם אנחנו הולכים,לצערי לא יכולתי אז ובטח ובטח,לא יכול עכשיו.
יוסי מזרחי החליף את ערן לוי אחרי דקה 60 כדי שהוא יהיה שווה 5 נקודות בליגת החלומות ולא 4..

וברצינות- המחצית השניה היתה המחצית הכי גרועה של נתניה.. כל שבוע אני מנסה לעשות פרויקט ולספור לשחקנים איבודי כדור ופשוט מתבלבל כי קשה לזכור מספרים דו ספרתיים למספר דו ספרתי של שחקנים!
עמודים: 1 2
Reference URL's