מכבי נתניה

גירסה מלאה: ניצחון חשוב אהל כדורגל מביש.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
מחצית שניה בעיקר רעננה עשתה לנו בית ספר לכדורגל השחקנים שלנו מפוזרים מדי על המגרש לא יושעים מה הם רוצים מעצמם ומה לעשות פשוט רצים אחרי הכדור כאילו לא למדו מזה לשמור שחקן וללחוץ מקדימה ומאחורה שחקן עם כדור .
מי שבאמת ראוייים להרכב הראשון אלו הרוש ,עביד,גביש שמעון הרוש ומגן ימני ראוי אין לנו.
בקישור רק את פירס אני רואה יציב ,דיע סבע לא מספיק דומיננטי ובן שושן בלי חשק וערן לוי ראש בקיר .
ובהתקפה רק קאיודה .
מה שלא טוב בזה שחסרים לנו המון שחקנים בהרבה עמדות
ומה שטוב בזה שהשחקנים שציינתי אלו שחקנים טובים מאוד שמתאימים למקומות 1-4 ככה שלאט לאט ללא מכירת שחקנים וכל פען למצוא עוד שחקן מתאים ועוד שחקן מתאים אםשר ליצור קבוצה טובה .
עוד משהו שהייתי מאוכזב ממנו זה הקהל שמקללל כאילו זה יעשה יותר טוב פשוט כפויי טובה
היה כואב לי לראות את הפנים של יוסי כשקיללו אותו וצעקו לו להתפטר ובמיוחד את אלי שגב שעשה עד כה טוב למעודון והעלה אותנו ליגה אחרת לכו תדעו כמה זמן הינו נשארים שם .
גם אני נגד הישארות מזרחי לפי דעתי אין לו דרך ויצירתיות וסדר ,אבל עדיין לקלל לא יעזור וזה לא מכבד אותו
וגם אני נגד מכירת קאיודה אבל כנראה שלשגב יש סיבה טובה לזה .
בכל אופן קללות אף פעם לא יעזרו אלה יזיקו !
בן אדם שם 14 מליון שקל מהכיס הפרטי שלו וקיללו אותו פשוט חרפה שיש לנו כאלו אווהדים שלא יבואו לכדרגל בכלל
(23-Nov-2014 3:27)זאב רווח כתב: [ -> ]בן אדם שם 14 מליון שקל מהכיס הפרטי שלו וקיללו אותו פשוט חרפה שיש לנו כאלו אווהדים שלא יבואו לכדרגל בכלל

תגיד לי מאיפה אתה ממציא את השטויות האלה

היום בשער השבת החבר והכתב שלו אמר במפורש התקציב של נתניה 25 מיליון ש"ח

15 מיליון ש"ח זה מספונסרים התאחדות טוטו והעיריה

10 המיליון הנוספים הם מהבעלים

שכרגע העביר רק 5 מיליון מתוך ה 10

ושוב זה נאמר ע"י החבר הטוב הפרשן המהולל ציון 3
(23-Nov-2014 5:42)זיו פלם כתב: [ -> ]
(23-Nov-2014 3:27)זאב רווח כתב: [ -> ]בן אדם שם 14 מליון שקל מהכיס הפרטי שלו וקיללו אותו פשוט חרפה שיש לנו כאלו אווהדים שלא יבואו לכדרגל בכלל

תגיד לי מאיפה אתה ממציא את השטויות האלה

היום בשער השבת החבר והכתב שלו אמר במפורש התקציב של נתניה 25 מיליון ש"ח

15 מיליון ש"ח זה מספונסרים התאחדות טוטו והעיריה

10 המיליון הנוספים הם מהבעלים

שכרגע העביר רק 5 מיליון מתוך ה 10

ושוב זה נאמר ע"י החבר הטוב הפרשן המהולל ציון 3

לא 5 ולא נעליים,כשתפרע הערבות של המיליון וחצי דולר אלו יהיו ה5/ מיליון ש"ח הראשונים השנה.
.ולגבי הקללות והגדפות,זה רעה חולה שחייבת להגדע מעולם הכדורגל,זה מבחיל,נקודה.
עשרים איש קיללו למשך חצי דקה, לא צריך לעשות מזה עניין.
(23-Nov-2014 10:54)תומר חרוב כתב: [ -> ]עשרים איש קיללו למשך חצי דקה, לא צריך לעשות מזה עניין.

זה לא 20 איש. יש עוד כמה מאות שהם כמו עדר! בושה וחרפה!
אין שכל, אין דאגות!!!
תראו זה אדיוטי וזה חרא. אבל אני בדעה של תומר. בואו לא נעשה עניין מ20 איש שמקללים חצי דקה על השעון. וזה מה שהיה אתמול. אי אפשר לחנך את כל העולם ואי אפשר להשתלט על כולם. הרוב המוחלט שלאוהדי נתניה הוא חיובי.
עד היום מאז שהגיע כתורם אלי שגב שפך 14 מליון שקל מגיעים לו רק מחמאות
(23-Nov-2014 12:49)זאב רווח כתב: [ -> ]עד היום מאז שהגיע כתורם אלי שגב שפך 14 מליון שקל מגיעים לו רק מחמאות

אפי היקר
א. לשגב על מה שהוא שפך מגיע רק תודה רבה .
ב. מהרגע שהוא אמר שהוא עוזב בינואר הוא הכניס את מכבי נתניה למצב הכי מסוכן שאי פעם נתניה היתה . ברגע שהיו מתחילים לחזור צקים החשבון של נתניה
היה מוגבל וזהו גמרנו אסור לטוטו להזרים כסף אסור למרים .
ג. אני אישית לא חושב שצריך לקלל אותו אבל מותר לקהל להיות מאוכזב להרגיש
שבמהלך שהוא עשה גרם כמעט לנתניה להתפרק .
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's