מכבי נתניה

גירסה מלאה: מזל טוב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
סוף סוף בלי לספוג שער.
מה שלא קרה עד היום

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
מזל טוב .נצחון חשוב מאד.
אריאל הרוש, החזיר היום 3 נקודות.
שהשער שלנו יהיה נעול גם בהמשך כבר בבאר שבע

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
יצאתי אני מניח כמו כולם ברגשות מעורבים, שמח על 3 נקודות וניצחון מפרגן על הלחימה והרצון מצד שני כדורגל מחפיר ומזויע שבבית אצלנו קבוצה כמו רעננה יושבת עלינו 80 דק, ויותר גרוע מזה רוב הקהל עם פרצוף 9 באב אווירה כללית של דיכאון לחץ בקיצור אם ככה מרגיש אחרי ניצחון חבל.
לא אתייחס היום בגלל המצב למאמן ולאף שחקן רק אחד קטן כמה נוכל עוד לשחק 10 מול 11 או עד מתי עומר צלישר?
כמו אמיר .. חצי שעה מצוינת שלנו עד הגול ואחכ כרגיל נעלמנו . במחצית השניה כבר הייתי בטוח שהשחקנים פשוט עושים בכוונה. כזו חלמאות ממזמן לא ראיתי. לגבי צלישר כבר אמרתי את דעתי ממזמן. אני לא יודע מה התפקיד שמתאים לו , אבל הוא לא קשר אחורי. הוא פשוט לא מבין את התפקיד או לא מסוגל ליישם.
לגבי ההגנה - סוף סוף הבלמים והשוער הגיעו למשחק. אני מקווה שימצא פתרון לגבי הרוש. וקאיודה - מה יש להגיד עליו.. אנחנו בלעדיו חצי קבוצה.
(22-Nov-2014 23:41)amir כתב: [ -> ]יצאתי אני מניח כמו כולם ברגשות מעורבים, שמח על 3 נקודות וניצחון מפרגן על הלחימה והרצון מצד שני כדורגל מחפיר ומזויע שבבית אצלנו קבוצה כמו רעננה יושבת עלינו 80 דק, ויותר גרוע מזה רוב הקהל עם פרצוף 9 באב אווירה כללית של דיכאון לחץ בקיצור אם ככה מרגיש אחרי ניצחון חבל.
לא אתייחס היום בגלל המצב למאמן ולאף שחקן רק אחד קטן כמה נוכל עוד לשחק 10 מול 11 או עד מתי עומר צלישר?

סיכום מדויק להפליא למה שהיה היום.
נקווה להתפתחויות טובות.
בואו ניקח מהמשחק הזה את 3 הנקודות ונמשיך הלאה.
שבוע טוב לכולם.
קיימים בתוכנו חבורה של מטומטמים ובורים, לפעמים אני מתבייש שאני איתם באותו יציע.
הקבוצה משחקת ונלחמת לשמור על התוצאה ובמקום לדחוף את השחקנים, נזכרים לקלל לי את אלי שגב.
"מזרחי תתפטר" הבורים צועקים, מי בדיוק יפטר אותו? מי בדיוק ישלם לו? מי בדיוק יממן מאמן אחר? אין כרגע תקציב לנייר טואלט ומתעסקים בחילופי מאמן.
(23-Nov-2014 0:50)פיליפצוק כתב: [ -> ]קיימים בתוכנו חבורה של מטומטמים ובורים, לפעמים אני מתבייש שאני איתם באותו יציע.
הקבוצה משחקת ונלחמת לשמור על התוצאה ובמקום לדחוף את השחקנים, נזכרים לקלל לי את אלי שגב.
"מזרחי תתפטר" הבורים צועקים, מי בדיוק יפטר אותו? מי בדיוק ישלם לו? מי בדיוק יממן מאמן אחר? אין כרגע תקציב לנייר טואלט ומתעסקים בחילופי מאמן.
מסכים איתך.
פשוט בושה וחרפה! חשבתי שאני מתפוצץ מזה במגרש!
כמו שאמיר כתב, היה משהו די דכאוני היום ביציע. פחות עידוד מהרגיל. מרגישים את זה גם בפורום כאן שאחרי משחקים הרבה יותר פעיל... לא טוב... פשוט לא טוב מה שקורה...
מזל שיוסי מזרחי מצא פחות או יותר את החבורה שהוא יוצא איתה למלחמה. מוגבלת, לא מוכשרת מידי, בדקות רבות היום לא הצליחו לחבר 2 פסים ולצאת מעבר לקו ה- 30 מטר מהשער- אבל חבורה של גברים שהבינו איפה הם נמצאים ו"נותנים את התחת" על המגרש. אני מאוד מקווה שימשיכו בקו הזה. רוצה שנה שקטה באמצע, גם במחיר של כדורגל אפור ולא מהנה. אני יודע שיש כאלה שיחלקו עלי. זו דעתי.

אגב, התקציר מראה תמונה קצת שונה ממה שחשנו במשחק, כי כמו סכנין, רעננה לא הצליחה למצוא פיתרון למשחק הצפוף, ולמעשה לא הגיעה ליותר מידי מצבים שמצדיקים כניסה לתקציר, וכשהגיעה מצאה את אריאל הרוש מוכן- ומגיעה לו מילה טובה היום.
לפחות היום הראנו אופי במצבנו זה הרבה ...
עמודים: 1 2
Reference URL's