מכבי נתניה

גירסה מלאה: היה עכשיו ראיון עם רועי דניאל ועופר אולקצקי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
בגלי צהל.
רועי דניאל אמר כלום ושום דבר.
עופר אולירצקי הרחיב את הכלום ושום דבר.
קצת יותר פירוט ..?
שמעתי כמוך את הראיון איתם.אורליצקי אישר את מה שכולם יודעים לגבי מימוש
ערבויות והמשך ההתנהלות של נתניה עד סוף העונה.
בדבריו של רועי דניאל נשמע איזשהי אופטימיות שמאור
יקח עליו את הקבוצה.
זה נראה כאילו מאור נותן לשגב לאכול את כל הדייסה שבישל...
ככה לא מתנהגים חברים ושותפים. זה עוד יעלה לשגב בבריאות וזה לא שווה את זה. אם הוא רוצה ויכול לעזור יש דרכים אחרות.
(19-Nov-2014 10:04)טל.מ כתב: [ -> ]ככה לא מתנהגים חברים ושותפים. זה עוד יעלה לשגב בבריאות וזה לא שווה את זה. אם הוא רוצה ויכול לעזור יש דרכים אחרות.

טל הם לא חברים ולא שותפים,העיריה ומכבי נתניה חיברו בינהם בקייץ 13 על מנת שיהיו בעלי מכבי נתניה,אחד מוחצן השני נהנה מהשקט,אחד תפס פיקוד ועשה במועדון הכל (דגש על הכללללללל),השני הסתפק בזה שהחתן שלו פעיל/סביל,אחד הצהיר בפני כל עם ועדה ובעיקר האוהדים על הכסף הרב שהוא שופך במכבי נתניה,השני נתן את חלקו ויותר(והשתמע כאילו הוא החסכן),לפני כחצי שנה האחד המוחצן מבין השניים דאג לתת לכולם את נתחושה שבגלל שהשני לא מוכן,אז הוא יקח על עצמו הכל(בתוספת השותף העיסקי שלו) ויבנה קבוצה בעלת התקציב הרביעי בגודלו בישראל וזה היה ממש לו מזמן והיום אנחנו בפני שוקת שבורה והשני זהיר והשני בודק לאן לקח את מכבי נתניה הבעלים בהצהרותיו בהבטחותיו בהסכמים שח ם עליהם.

אני כותב את שאני כותב מתוך ידיעת ההתחלה ותחושות לגבי ההמשך,לא שוחחתי עם מאור חודשים רבים וגם ששוחחנו זה היו שיחות בעיקר של היי וביי.
אייל, אני חושב שאתה טועה לגבי החיבור ביניהם. הוא לא נולד בנתניה. אלי שגב ויוסי מאור לפני שרכשו את מכבי נתניה(למעשה עוד לפני שמכבי נתניה היתה אופציה עבורם), ניסו לרכוש את הפועל חיפה מיואב כץ. יואב כץ, כנראה בגלל סכסוך אישי עם יוסי מאור לא הסכים לשמוע עליו, והמו"מ נפל בגלל ששגב אמר ליואב כץ חד משמעית- או שיוסי מאור איתי, או שאני יורד מזה. וכך היה.
החיבור ביניהם היה קיים עוד קודם.
עידן,כמו הרבה פוסטים שנכתבים בפורום על סמך התרשמות של הכותבים וכתבות באינטרנט ובעיתונות,כך גם נושא הכרות שגב ומאור.

השניים לא הכירו אישית אחד את השני עד קייץ13 למרות ששניהם אוהדי הפועל חיפה בעברם ושניהם גרים בקיסריה.
השניים נפגשו לראשונה בקייץ 13 בעקבות מכבי נתניה וכשהתפרסמו הכתבות הראשונות בנושא,יצר יואב כץ קשר עם שגב והציע לו שותפות בהפועל חיפה,שגב עידכן את מאור ולאחר שוחח עם יואב כץ וביקש מימנו לשקול כניסה משותפת שלו ושל מאור כשותפים בחיפה,יואב כץ פסל על הסף(טען שמאור עומד מאחורי אוהדי הפועל חיפה).
בנקודה הבעייתית הזו,הופעל לחץ על השניים לקחת את מכבי נתניה וכך הסתיים הסיפור.

לעיתים אני קורא כאן(ולא רק),על לא מעט אגדות אורבניות בנושאים שונים,זה הגיע לאקסטרים בחודשים האחרונים בכל שקשור למקצועיות הצוות המקצועי בנתניה העונה ובעבודה שהם השקיעו טרום ובתחילת האימונים,זה היה נכון לתוכניותיו של שגב ולעושרו וכל האגדות האלו מתפרקות לנו מול העיניים כמגדל קלפים.
(19-Nov-2014 12:24)אייל ס כתב: [ -> ]עידן,כמו הרבה פוסטים שנכתבים בפורום על סמך התרשמות של הכותבים וכתבות באינטרנט ובעיתונות,כך גם נושא הכרות שגב ומאור.

השניים לא הכירו אישית אחד את השני עד קייץ13 למרות ששניהם אוהדי הפועל חיפה בעברם ושניהם גרים בקיסריה.
השניים נפגשו לראשונה בקייץ 13 בעקבות מכבי נתניה וכשהתפרסמו הכתבות הראשונות בנושא,יצר יואב כץ קשר עם שגב והציע לו שותפות בהפועל חיפה,שגב עידכן את מאור ולאחר שוחח עם יואב כץ וביקש מימנו לשקול כניסה משותפת שלו ושל מאור כשותפים בחיפה,יואב כץ פסל על הסף(טען שמאור עומד מאחורי אוהדי הפועל חיפה).

לעיתים אני קורא כאן(ולא רק),על לא מעט אגדות אורבניות בנושאים שונים,זה הגיע לאקסטרים בחודשים האחרונים בכל שקשור למקצועיות הצוות המקצועי בנתניה העונה ובעבודה שהם השקיעו טרום ובתחילת האימונים,זה היה נכון לתוכניותיו של שגב ולעושרו וכל האגדות האלו מתפרקות לנו מול העיניים כמגדל קלפים.

זה לא פעם ראשונה שאני שומע את המילים שגב וקלפים ביחד....
(19-Nov-2014 14:11)davidb7 כתב: [ -> ]
(19-Nov-2014 12:24)אייל ס כתב: [ -> ]עידן,כמו הרבה פוסטים שנכתבים בפורום על סמך התרשמות של הכותבים וכתבות באינטרנט ובעיתונות,כך גם נושא הכרות שגב ומאור.

זה לא פעם ראשונה שאני שומע את המילים שגב וקלפים ביחד....

סגל פשוט משתדל להיות ציורי... בדוגמא קודמת כתב על "יד טובה אתמול בלילה".. עכשיו "מגדל קלפים"...
הבעיה שלנו היא שאנחנו האוהדים, אנחנו לא נעלמים ולא מתחלפים.
עמודים: 1 2
Reference URL's