מכבי נתניה

גירסה מלאה: אוהדי מכבי נתניה יהיו הבעלים הבאים של המועדון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עד כמה הדבר מופרך? ולפני שאתם קופצים ומבטלים את זה בהנף יד, בואו נעצור רגע ונבין האם זה באמת דבר בלתי אפשרי?
אני יודע, אנחנו לא ברצלונה, ואנחנו לא בגרמניה, ואין לנו את כמויות האוהדים שיש שם, אבל בואו נחשוב רגע. הרי גם הכסף שנדרש הוא הרבה הרבה יותר קטן מהכסף הנדרש שם. אני יודע שהיו דיבורים ואפילו החלה התארגנות להרים את העניין הזה ע"י כמה אנשים, חלקם היו ממנהלי ומשתתפי פורום הקופסא.

אין למכבי נתניה 20-30 אוהדים שמסוגלים\ירצו לתרום כל שנה סביב ה- 2 מיליון ש"ח(כולם יחד כמובן)? אני מדבר על אנשים כבדים כמו יצחק תשובה, עידו חג'ג', דורון גבאי(שהוא ספונסר של קבוצת החופים ולהערכתי שם שם לא מעט כסף), מאיר אוזן, דוב לנד, עופר רזמוביץ', דניאל יאמר, אריק איזיקוביץ', ואני בטוח שיש עוד הרבה אנשים אמידים שמכבי נתניה יקרה להם.

אין עוד משהו כמו 100 אנשים אמידים שמסוגלים לתרום מיליון ש"ח נוספים בשנה(כולם יחד כמובן)?

אין אפשרות לגייס עוד עשרות אלפי אוהדים שיכולים לתרום כל שנה עשרות\מאות שקלים(עפ"י יכולתם הכלכלית) שגם יכולים להגיע למיליון ש"ח וצפונה?

הכל כמובן בתמורה למניה במועדון.

קובי בלדב אלוף העולם בגיוס ספונסרים- מביא כמה מיליונים בשנה.
עיריית נתניה תהיה יותר מחוייבת לקבוצה בבעלות הקהילה ותוכל לקבל לגיטימציה לסיוע רב יותר.

אני חושב שהשכרת האיצטדיון מכניסה מאות אלפי ש"ח בשנה- אפשר גם אותם לנתב לקבוצה.

זה באמת חלומות בהקיץ? לא מעשי? פנטזיות ריקות מתוכן?

ברור לי שבאופן הזה לא נרוץ לאליפות. אולי אפילו נדשדש בין ליגה ראשונה לשניה, אבל נראה לי שזה משהו חדשני. משהו שיכול לסחוף אחריו. משהו שאולי אפילו תוך כמה שנים עם גידול נוער טוב יעשה אותנו מועדון בריא שיכול לקיים את עצמו- זו לדעתי חייבת להיות שאיפה של קבוצת כדורגל בריאה. ואני לא מדבר דווקא על מכבי נתניה, אלא באופן כללי. לא יכול להיות שקבוצה חייבת לחפש כל פעם איזה מולטי מיליונר\פראייר תורן\משוגע שרוצה לתרום לקהילה דרך קבוצת כדורגל כדי ליביא מכיסו מיליונים רבים של שקלים כל שנה... זה לא אמור להיות כך. השאיפה היא שזה צריך להיות עסק כלכלי לכל דבר!

אי אפשר להגיע כל כמה שנים לשוקת שבורה. יעקב שחר יש רק אחד. היום זו מכבי נתניה. עוד כמה שנים אלונה ברקת תרגיש שהיא מיצתה והפועל ב"ש תעמוד בפני תהום, ק"ש ברור שתחדל להתקיים ללא איזי, ראינו מה קרה לבית"ר אחרי מקרה גאידמק, מה קורה בהפועל ת"א, מה קרה בהפועל חיפה אחרי מות שפירא, הפועל פ"ת כשמאיר שמיר הפסיק לתמוך... זה פשוט לא יכול להימשך בצורה הזו!!!
אם זה לא היה יום עצוב אז הייתי צוחק.
הכנסת לרשימת האנשים שנתניה יקרה להם את אריק איזקוביץ .עידו חגג. תשובה ומאיר אוזן. ...
חשב מסלול מחדש ידידי.
אלה היו סתם דוגמאות שיכולות להיות רלוונטיות. הדבר הכי בעייתי שאני רואה בתוכנית כזו, היא שאני מתקשה לראות הרבה אנשים שיוכלו לעשות את זה על בסיס קבוע כל שנה כל שנה, והעסק יכול להתפרק בקלות. אבל אני באמת חושב שמועדוני הכדורגל בארץ צריכים לשנות את דפוסי החשיבה, ואולי אנחנו צריכים להיות החלוצים- כי לנו כרגע אין ברירה! אי אפשר להמשיך להתייחס לקבוצת כדורגל כ"בור כלכלי ללא תחתית". קבוצת כדורגל צריכה להיות מנוהלת בצורה כזו שהיא לא מוציאה יותר ממה שהיא מכניסה. אי אפשר אחרת, כי בדרך הזו קבוצות חיות על זמן שאול. אם יש לך בעלים שמנהל את צעדיו בצורה שקולה ואחראית, הוא עוד משאיר מצב סביר לפני שהוא עוזב, אם לא, וזה המצב אצלנו כרגע, וזה המצב שהיה בבית"ר, הוא מנחית על המועדון מכה שקשה מאוד לקום ממנה. לפעמים אפילו מכת מוות!
(18-Nov-2014 12:02)עידן444 כתב: [ -> ]עד כמה הדבר מופרך? ולפני שאתם קופצים ומבטלים את זה בהנף יד, בואו נעצור רגע ונבין האם זה באמת דבר בלתי אפשרי?
אני יודע, אנחנו לא ברצלונה, ואנחנו לא בגרמניה, ואין לנו את כמויות האוהדים שיש שם, אבל בואו נחשוב רגע. הרי גם הכסף שנדרש הוא הרבה הרבה יותר קטן מהכסף הנדרש שם. אני יודע שהיו דיבורים ואפילו החלה התארגנות להרים את העניין הזה ע"י כמה אנשים, חלקם היו ממנהלי ומשתתפי פורום הקופסא.

אין למכבי נתניה 20-30 אוהדים שמסוגלים\ירצו לתרום כל שנה סביב ה- 2 מיליון ש"ח(כולם יחד כמובן)? אני מדבר על אנשים כבדים כמו יצחק תשובה, עידו חג'ג', דורון גבאי(שהוא ספונסר של קבוצת החופים ולהערכתי שם שם לא מעט כסף), מאיר אוזן, דוב לנד, עופר רזמוביץ', דניאל יאמר, אריק איזיקוביץ', ואני בטוח שיש עוד הרבה אנשים אמידים שמכבי נתניה יקרה להם.

אין עוד משהו כמו 100 אנשים אמידים שמסוגלים לתרום מיליון ש"ח נוספים בשנה(כולם יחד כמובן)?

אין אפשרות לגייס עוד עשרות אלפי אוהדים שיכולים לתרום כל שנה עשרות\מאות שקלים(עפ"י יכולתם הכלכלית) שגם יכולים להגיע למיליון ש"ח וצפונה?

הכל כמובן בתמורה למניה במועדון.

קובי בלדב אלוף העולם בגיוס ספונסרים- מביא כמה מיליונים בשנה.
עיריית נתניה תהיה יותר מחוייבת לקבוצה בבעלות הקהילה ותוכל לקבל לגיטימציה לסיוע רב יותר.

אני חושב שהשכרת האיצטדיון מכניסה מאות אלפי ש"ח בשנה- אפשר גם אותם לנתב לקבוצה.

זה באמת חלומות בהקיץ? לא מעשי? פנטזיות ריקות מתוכן?

ברור לי שבאופן הזה לא נרוץ לאליפות. אולי אפילו נדשדש בין ליגה ראשונה לשניה, אבל נראה לי שזה משהו חדשני. משהו שיכול לסחוף אחריו. משהו שאולי אפילו תוך כמה שנים עם גידול נוער טוב יעשה אותנו מועדון בריא שיכול לקיים את עצמו- זו לדעתי חייבת להיות שאיפה של קבוצת כדורגל בריאה. ואני לא מדבר דווקא על מכבי נתניה, אלא באופן כללי. לא יכול להיות שקבוצה חייבת לחפש כל פעם איזה מולטי מיליונר\פראייר תורן\משוגע שרוצה לתרום לקהילה דרך קבוצת כדורגל כדי ליביא מכיסו מיליונים רבים של שקלים כל שנה... זה לא אמור להיות כך. השאיפה היא שזה צריך להיות עסק כלכלי לכל דבר!

אי אפשר להגיע כל כמה שנים לשוקת שבורה. יעקב שחר יש רק אחד. היום זו מכבי נתניה. עוד כמה שנים אלונה ברקת תרגיש שהיא מיצתה והפועל ב"ש תעמוד בפני תהום, ק"ש ברור שתחדל להתקיים ללא איזי, ראינו מה קרה לבית"ר אחרי מקרה גאידמק, מה קורה בהפועל ת"א, מה קרה בהפועל חיפה אחרי מות שפירא, הפועל פ"ת כשמאיר שמיר הפסיק לתמוך... זה פשוט לא יכול להימשך בצורה הזו!!!

זה באמת חלומות בהקיץ! לא מעשי! פנטזיות ריקות מתוכן!
אם היו מתחילים מהלך של מועדון אוהדים מסודר לפני 15 שנה, אולי היה לזה סיכוי. אבל גם לא בעלות של 100 אחוז. אולי 40 - 50 אחוז
הינו כבר בסרט הזה ולא קרה כלום חבל על הזמן
לא ריאלי, לא מעשי, חזון שלא יכול להתממש למועדון בסדר גודל כמו מכבי נתניה.
נקווה דהמינהלת תדע לקזז את שכר השחקנים באופן הדרגתי ...
שהעיריות יקחו את הטיפול והעלות באיצטדיונים...
ויהיו פחות נושא מנהלים מיותרים אז אולי הגרעון יהיה פחות נורא...
Reference URL's