מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה עם תשובה ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
למה הוא לא עוזר הקבוצה שלו על סף פירוק.
מישהו יכול להסביר לי למה הוא עזב בזמן שהוא היה פה הבעלים?
לפי דעתי אם נרד נתפרק .
אגב יש כבר הצעה מצסקא סופיה על קאיודה כ400 אלף דולר .
אסור למכור את קאיודה! אנשים פה מדברים על זה כאילו כבר וויתרו עליו ,יש המון אופציות להשאיר אותו
עדיף לנו לשחרר את כולם חוץ מהצעירים ולהשאיר אותו מאשר למכור אותו ולהשאיר את הזקנים
אין יאוש בעולם כלל
כי אנחנו לא מעניינים את תשובה . הוא היה יכול להחזיר את נתניה מזמן לחיים עם כספים קטנים עבורו וגדולים בשבילנו בניהול של איש אמונו. הוא כנראה לא רוצה להיות מזוהה עם כדורגל. כנראה שבעולמו זה לא נראה טוב. יותר פשוט להביא את הנכדים פעם ב, לשבת ביציע הכבוד ולתרום 200 אלף ש״ח כדי לצאת ידי חובה.
(18-Nov-2014 1:32)רון סאבן1 כתב: [ -> ]למה הוא לא עוזר הקבוצה שלו על סף פירוק.
לפי דעתי אם נרד נתפרק .
אסור למכור את קאיודה! אנשים פה מדברים על זה כאילו כבר וויתרו עליו ,יש המון אופציות להשאיר אותו
עדיף לנו לשחרר את כולם חוץ מהצעירים ולהשאיר אותו מאשר למכור אותו ולהשאיר את הזקנים
אין יאוש בעולם כלל

לצערי אני סבור שבכדי לשרוד לא מספיק למכור את קיודה.
כמהלך משלים יצטרכו לשחרר את אלו שמקבלים את השכר הגבוה ביותר בקבוצה כגון הרוש, בן שושן ואחרים.

רוצה לומר שההצעות שהועלו בפוסטים השונים האחרונים למהלכים כאלה או אחרים כל אחד בפני עצמו אינם מספיקים.

גם צוות המאמנים יידרש לעזוב ללא פיצוי.
אם יסכימו ימונו מאמנים ממחלקות הקבוצה הקיימות.

התרחיש עומד להיות דומה לעידן הבתר יאמר עת שוחררו כל השחקנים היקרים ומונה למאמן נתי עזריה.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

אני הייתי מאלו שנחשבו אופטימיים לאורך כל הדרך ועד כמה שזה ישמע מוזר למרות מה שנכתב לעיל אני עדיין אופטימי.

הסיבה לכך היא מהתובנה שבמצב בו אנחנו נמצאים צעדי ההבראה האלה נחוצים והם יחזירו אותנו לחיים שפויים.

פרידה מהשומנים תעשה רק טוב

קודם כל עד ינואר צריך לעשות את המיטב כדי למצוא מימון להשאיר את קאיודה ולא לסגור עסקאות לפני , ושוב עדיף שערן לוי בן שושן אברגיל ופירס יעזבו מאשר שקאיודה יעזוב מכמה סיבות : קודם כל שחקן כמותו לא יהיה כאן ב20 שנה הקרובות איך שלא נהפוך את זה
דבר שני הוא מחובר למועדון ולא מעוניין לעזוב לאף קבוצה חוץ מקבוצות ענקיות באירופה
דבר שלישי אני בטוח שעוד שנתיים עם שחקנים טובים ליידו יהיה אפשר למכור אותו ב5 מליון יורו כי אני לא רואה בו שום חיסרון חוץ מדברים שבאים עם הזמן והנסיון.
הרבה של שחקנים צעירים שגדלו פה ואוהדים את המועדון יתכן ואיצו יהיה סיכוי גבוהה יותר שנישאר בליגה .דין גל,כחלון,מסראווה,עידו לוי ,ירין חסן,אביב אברהם,אבו עביד,רן רול,קאיודה,גביש,דיע סבע,אנס דאבור .אלו שחקנים צעירים מחוייבים שחלקם הגדול אוהד את המועדון . וכמו שאמרת אפשר לקזז בצוות המקצועיי ולמנות את בני לם אניי בטוח שהוא יוציאנאת הספינה מהבוץ .
(18-Nov-2014 2:44)eliahu כתב: [ -> ]
(18-Nov-2014 1:32)רון סאבן1 כתב: [ -> ]למה הוא לא עוזר הקבוצה שלו על סף פירוק.
לפי דעתי אם נרד נתפרק .
אין יאוש בעולם כלל

לצערי אני סבור שבכדי לשרוד לא מספיק למכור את קיודה.
כמהלך משלים יצטרכו לשחרר את אלו שמקבלים את השכר הגבוה ביותר בקבוצה כגון הרוש, בן שושן ואחרים.

רוצה לומר שההצעות שהועלו בפוסטים השונים האחרונים למהלכים כאלה או אחרים כל אחד בפני עצמו אינם מספיקים.

גם צוות המאמנים יידרש לעזוב ללא פיצוי.
אם יסכימו ימונו מאמנים ממחלקות הקבוצה הקיימות.

התרחיש עומד להיות דומה לעידן הבתר יאמר עת שוחררו כל השחקנים היקרים ומונה למאמן נתי עזריה.

אני הייתי מאלו שנחשבו אופטימיים לאורך כל הדרך ועד כמה שזה ישמע מוזר למרות מה שנכתב לעיל אני עדיין אופטימי.

הסיבה לכך היא מהתובנה שבמצב בו אנחנו נמצאים צעדי ההבראה האלה נחוצים והם יחזירו אותנו לחיים שפויים.

פרידה מהשומנים תעשה רק טוב

אליהו התרחישים שלך יובילו לירידת ליגה ודאית. מכבי נתניה בליגה השניה , שנה אחרי שחזרה לליגת העל, ללא בעלים, עם קהל שינטוש (ואני בטוח שלכולם נמאס) , ועם שחקני נוער , עלולה להידרדר לליגה השלישית . זה לא פיתרון. אני גם לא מכיר שום אדם שחתום על חוזה בעולם הכדורגל שיוותר על כספו וילך. כולל הצוות המקצועי. מכל מה שאמרת דרך אגב, הייתי רוצה (לא מצפה) שהצוות המקצועי ישוחרר ובני לם יאמן במקומם. יותר גרוע זה כבר לא יהיה.
מה כן ? הפעם באמת אין ברירה. אם אף אחד לא ישב למירים ותשובה על הזנב ויתחנן לעזרה לכספים, למציאת בעלים וכו, לא נצא מזה.
לא מבין בשביל מה קיימת בקרה תקציבית...
זה נראה נורא. טל, כפי שזה נראה כרגע, כל מי שיוכל לעזוב, אפילו בשביל חוזה נמוך ב 20-30% במקום אחר יעשה בשכל אם ילך. אגזים אם אגיד שהחוזה שהוא מחזיק לא שווה את הדף שהוא כתוב עליו, אבל לא רחוק מזה... התעקשות של שחקנים על החוזים שלהם שגם אם בבקרה עשו עבודה טובה זה מכסה אותם לעונה הזו בלבד, תעשה רק דבר אחד- תביא את המועדון לפירוק- שזה דבר שגרוע לכולם כולל השחקנים. כל מי שמקבל שחרור בינואר חייב- מצפונית וכלכלית- לוותר על החוזה שלו ולהמשיך הלאה- גם עבור עצמו או לכל היותר בסוף העונה.
כפי הנראה, וזה עצוב עצוב עצוב לומר- ירידת ליגה היא הדבר היחיד שיכול להציל את הקבוצה, כי בלי בעלים,היא גם ככה לא יכולה להתקיים בליגת העל והישארות בה רק תעמיק את הבור. המצב נראה רע מאוד!
אני כותב את המילים האלה וליבי נשבר. עבורנו האוהדים, עבור השחקנים, עבור אנשי הצוות, עבור אלי שגב ובעצם עבור כל מי שהמועדון הזה יקר לו. כפי שאני רואה את הדברים כרגע המועדון חווה בימים אלה את אחד המשברים הגדולים ביותר בתולדותיו אם לא הגדול שבהם!
יש בנתניה כתובת ? המנכל מתפקד ? מישהו פנה למירים , למאור לתשובה ? בלדב ושפיגלר בעיניינים? קשה לדעת מה עושים אם עושים. שומעים פה רק את השחקנים שמתכננים מלחמות ואיך לברוח ואת הקהל שמיואש. לא יודע מה רועי דניאל עושה ואולי הוא עושה , אבל זה הרגע להתעשת ולקחת מנהיגות. ואם זה גדול עליו אז צריך להחזיר למערכה את בלדב ולב. אחרת אפשר לסגור את הבאסטה .
(18-Nov-2014 11:12)טל.מ כתב: [ -> ]יש בנתניה כתובת ? המנכל מתפקד ? מישהו פנה למירים , למאור לתשובה ? בלדב ושפיגלר בעיניינים? קשה לדעת מה עושים אם עושים. שומעים פה רק את השחקנים שמתכננים מלחמות ואיך לברוח ואת הקהל שמיואש. לא יודע מה רועי דניאל עושה ואולי הוא עושה , אבל זה הרגע להתעשת ולקחת מנהיגות. ואם זה גדול עליו אז צריך להחזיר למערכה את בלדב ולב. אחרת אפשר לסגור את הבאסטה .

רועי דניאל התראיין אתמול ב- 90FM. הוא ובלדב האנשים שלקחו על עצמם להוציא את העגלה מהבוץ, כשהמטרה הראשונית היא להחזיר את הקבוצה להתנהלות תקינה. רועי דניאל הבטיח שלא ינוח והבטיח שזה יקרה בקרוב. אמר שמכבי נתניה היא הדבר החשוב ביותר בחייו בימים אלה(אחרי המשפחה כמובן), וזו משימת חייו כרגע יחד עם בלדב. אמר שיוסי מאור מסייע כל העת, אבל אין ברצונו לקחת את הקבוצה כבעלים(לפחות כרגע וממה שאני מבין בין השורות זה לא חלום חייו להיות בעלים של מכבי נתניה- בקיצור לא האיש שהייתי בונה עליו שיקח את הקבוצה- אבל יש הפתעות... מי יודע...).
רועי דניאל יכנס היום את השחקנים ויסביר להם את המצב הקשה אליו נקלעה הקבוצה. כנראה יבטיח להם שהמשכורות יכנסו תוך שבוע וחצי שבועיים.
יש איזשהו לינק לראיון הזה ?
(18-Nov-2014 11:39)טל.מ כתב: [ -> ]יש איזשהו לינק לראיון הזה ?
אין לי מושג. לא יודע אם יש דרך להגיע לתכנים של 90FM.
עמודים: 1 2
Reference URL's