מכבי נתניה

גירסה מלאה: תגידו אני היחידי פה שחותם על תיקו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
ביום שישי או שיש פה עוד כמה ???
אגב למרות שאני חושב שהחומר שלנו טוב יותר...
(25-Sep-2013 17:59)דוד חטב כתב: [ -> ]ביום שישי או שיש פה עוד כמה ???
אגב למרות שאני חושב שהחומר שלנו טוב יותר...

כן....בחיים לא חתמתי עלי תיקו גם שהסיכויים היו נגדנו,חובה לשדר שכל הזמן רוצים לנצח ולא משנה את מי,רק ככה אפשר להחדיר וונריות!
על תיקו בלאומית ..? אם אנחנו צריכים לחתום על תיקו בליגה הזו כנראה שלא מגיע לנו לעלות.
נ.י.צ.ח.ו.ן. מכבי נתניה קבוצה יותר טובה והיא גם תנצח.
קונה 4 נקודות מצמד המפגשים הקרוב.
עד עכשיו היינו כמו ברצלונה/ריאל מדריד/אתלטיקו מדריד בליגה הספרדית. ברור לנו שאנחנו בכמה דרגות טובים יותר מרוב הקבוצות ולכן גם במשחקים חלשים מאוד שלנו הצלחנו לנצח ושנדע עד כמה אנחנו טובים באמת שנפגוש קבוצה מהדרג שלנו. עכשיו מגיעה קבוצה רצינית וזו הזדמנות לראות איפה אנחנו באמת עומדים. הלוואי ונצליח להישאר מושלמים, אבל יש לי תחושה שהפועל פתח תקווה לא תאפשר לנו להתחיל את הבריחה לליגה כבר בשלב כל כך מוקדם של העונה.
אני הייתי מחזיר להרכב את ליאור ג'אן במקום ירין חסן.
לצערי חסן הצעיר לא מסוגל להתמודד עם המהירות והניסיון של ליאור אסולין (אם תבוא הרעה מפ"ת זה רק ממנו).
חותם רק על ניצחון אין דבר כזה לחתום על תיקו, המטרה שלנו היא לעלות ליגה ואת הנקודות אנחנו נחפש בכל משחק
אני מאמין שפתח תקוה תבוא כדי לנצח ותפתח את המשחק ולכן יהיה לנו אפשרות להביא את הכשרון של הקבוצה, ואז נראה כדורגל יותר טוב משר אינו עד עכשיו.
אני מהמר 2:1 לנתניה.
(26-Sep-2013 0:56)פיליפצוק כתב: [ -> ]אני הייתי מחזיר להרכב את ליאור ג'אן במקום ירין חסן.
לצערי חסן הצעיר לא מסוגל להתמודד עם המהירות והניסיון של ליאור אסולין (אם תבוא הרעה מפ"ת זה רק ממנו).

שככחת את פרננדז וגומז???? יש להם שלישייה מסוכנת מאוד שאם תגיע למצבים שלוד ביתר ת"א ואחי נצרת הגיעו,הם גם יבקיעו....
עמודים: 1 2 3
Reference URL's