מכבי נתניה

גירסה מלאה: אין קול ואין עונה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
לאחר שהתפזר ענן הנבחרת חוזרים לביצה המקומית והביצה טובענית במיוחד.
אני על המשחק בשבת כבר ויתרתי (הראש של השחקנים לא בכדורגל) ועושה רושם שמגדל הקלפים קורס במהירות ובעל הבית פשוט נעלם.
מסכים איתך..
(17-Nov-2014 19:53)KOBI כתב: [ -> ]מסכים איתך..

אני לא מאמין ששגב שם שקל בקבוצה....לי נראה כמו נוכל שנהנה מהפרסום בחינם שנה שעברה שהכל הלך...אני לא מאמין למילה שיוצאת לו מהפה...נולדנו לסבול...אני מקווה שישתמשו לו בכל כספי הערבויות ואח"כ שכל הנושים ששמעתי שלווה מהם כספים ירדפו אחריו...
..
הוא לא לווה כסף מאף אדם ולאיחולים שלך עכשיו תבין למה ואיך כל בעלים לא יסכים להגיע לנתניה אתם חושבים שבעלים זה כספומט שלא צריך למלאות או שהוא יזרוק מיליונים רק כדי שאתה יהיה לך נוח ללכלך אחרי פיגור של 1-0
(17-Nov-2014 22:31)זאב רווח כתב: [ -> ]הוא לא לווה כסף מאף אדם ולאיחולים שלך עכשיו תבין למה ואיך כל בעלים לא יסכים להגיע לנתניה אתם חושבים שבעלים זה כספומט שלא צריך למלאות או שהוא יזרוק מיליונים רק כדי שאתה יהיה לך נוח ללכלך אחרי פיגור של 1-0

כבר אמרתי לך קשקשן שאני מקווה שאותך הוא ימכור ראשון...בונוס יחד עם קאיודה או שיסדר לך עבודה באפריקה...עזוב אותנו כבר...
לא מכובד איך שאתה מדבר דויד. ברור כשמש שהאיש הסתבך. מתחיל להתחבר כאילו באמת נפל בעסקה גדולה כלשהי. ממש לא חושב שהוא עשה משהו בכוונה.
ואני אומר איפה הבקרה איפה המנהלת ואיפה יו"ר ההתאחדות לכדורגל שהיה יו"ר ההסתדרות שידאג לשחקנים כמו שהוא היה אמור לדאוג לכל עובד במדינת ישראל,, גם לשחקנים יש משפחות והתחייבות קודמות הם לא צריכים לשלם את המחיר לבד, ומשטרת ישראל במידה ואלי שגב לא מגיע לארץ ומטפל בבעיות שיצר אני מקווה שתוציא לו צו מעצר מידי למרות שאני יודע שזה לא פשוט הוא לא יוכל להמשיך להתחבא ושאחרים ישלמו את מחיר הטעויות שלו.
(18-Nov-2014 1:41)amir כתב: [ -> ]ואני אומר איפה הבקרה איפה המנהלת ואיפה יו"ר ההתאחדות לכדורגל שהיה יו"ר ההסתדרות שידאג לשחקנים כמו שהוא היה אמור לדאוג לכל עובד במדינת ישראל,, גם לשחקנים יש משפחות והתחייבות קודמות הם לא צריכים לשלם את המחיר לבד, ומשטרת ישראל במידה ואלי שגב לא מגיע לארץ ומטפל בבעיות שיצר אני מקווה שתוציא לו צו מעצר מידי למרות שאני יודע שזה לא פשוט הוא לא יוכל להמשיך להתחבא ושאחרים ישלמו את מחיר הטעויות שלו.

אני עוד עדין..עידן את זה קראת?
(18-Nov-2014 12:10)davidb7 כתב: [ -> ]
(18-Nov-2014 1:41)amir כתב: [ -> ]ואני אומר איפה הבקרה איפה המנהלת ואיפה יו"ר ההתאחדות לכדורגל שהיה יו"ר ההסתדרות שידאג לשחקנים כמו שהוא היה אמור לדאוג לכל עובד במדינת ישראל,, גם לשחקנים יש משפחות והתחייבות קודמות הם לא צריכים לשלם את המחיר לבד, ומשטרת ישראל במידה ואלי שגב לא מגיע לארץ ומטפל בבעיות שיצר אני מקווה שתוציא לו צו מעצר מידי למרות שאני יודע שזה לא פשוט הוא לא יוכל להמשיך להתחבא ושאחרים ישלמו את מחיר הטעויות שלו.

אני עוד עדין..עידן את זה קראת?
כן, ואני חושב שמה שאתה כתבת חריף יותר.
כרגע, למיטב ידיעתי והבנתי, מנסים למזער נזקים.
לגבי הבקרה, הרי שאורליצקי ושוקי בתמונה ולא מאתמול.
החשוב הוא שהיוזמה הראשונה הגיעה מהקבוצה ומנהליה.
הבקשה לחילוט ערבויות הוגשה, כך אנו מדווחים ע"י התקשורת.
נקווה מאוד כולנו שאכן כפי שאורליצקי מאמין, ניתן לפרוע את הערבויות הללו.
ברור לכל כי ניאלץ גם לשחרר שחקנים על מנת לסיים את העונה עם איזון תקציבי ( או לפחות קרוב לזה).
יש אנשים שעושים ימים כלילות להצלת המועדון( גם כאלו שהושמצו בפורום הזה לא פעם...)
תפקידנו כאוהדים- מי שיכול לפתוח את הכיס ולעזור-יבורך,כולם יודעים את הכתובת והאנשים אליהם ניתן לפנות בעניין..
מעבר לכך, להגיע למגרש ולעודד את הקבוצה.
זה מה שנשאר.
נקווה לטוב.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's