מכבי נתניה

גירסה מלאה: ממליץ לקרוא את הטור של פלג היום
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
למרות שלפעמים הוא מביא לי את הסעיף.
היום כל מילה מלמיליאן.
פנק אותנו ...
המבוהל
שגב נוטש את הספינה

"לפחות עד גיל 65 אני פה. זה אומר ארבע שנים מהיום. מעבר לכך אני לא רוצה להתחייב". ככה בישר לאוהדי מכבי נתניה הבעלים אלי שגב באפריל האחרון. ליותר מארבע שנים הוא לא התחייב, אבל שבעה חודשים הספיקו כדי לסמן את שביל הבריחה.

והיו לו עוד כמה הצהרות מפוצצות, כמו למשל: "בחרתי לבוא מתוך שליחות... יש ילדים בשכונות בנתניה שאנחנו פורשים עליהם חסות, זה מחמם לי את הלב". באותה הזדמנות הוא גם נשאל בצורה מפורשת: "לא ישמעו אותך אומר בסופו של דבר בשביל מה אני צריך את זה?" ושימו לב לתשובה: "זה משפט שאני בטוח לא אגיד. אני יודע שיכולים להיות רגעים קשים בעתיד ואולי גם יהיו פה ושם קללות. צריך ללמוד לחיות עם זה".
והנה, העונה בקושי החלה, והמלאך שבא בשליחות מתבכיין שקשה לו.
"כל מה שקורה במכבי נתניה בזמן האחרון מוציא לי את החשק", הוא אמר אתמול. "לא בשביל זה באתי לכדורגל. אנשים מקללים את המאמן שלי, אנשים שהבטיחו לסייע כספית בוגדים בי, והכל ביחד גורם לי לחשוב - מה אני צריך את זה?!" כן, בדיוק אותו משפט שהוא בטוח לא יגיד.

האמת שזה לא מפתיע. לפני שהקשקשן הגיע לנתניה הוא חשק בהפועל חיפה עם שותפו יוסי מאור שקצת נעלם בינתיים. לבעלים שמזגזגים בין קבוצות, אין בעיה לזגזג גם בין עקרונות. כאשר הקבוצה מצליחה הם תופסים פיקוד, וכשהיא מפסידה (במגרש או בוועדה למעמד השחקן) הם מתבכיינים שבגדו בהם. וזה עוד לפני שדיברנו על עיכובים במשכורות, מענקי עלייה שלא שולמו, התרגיל המסריח לאוהד לויטה והעסקה הרשלנית של אריאל הרוש.

אבל כמו דניאל יאמר, שלפחות החזיק מעמד כמה שנים, גם שגב מפיל עכשיו את התיק על האוהדים הנאמנים – הנכס היחיד שנותר ממועדון העבר המפואר, ויסלח לנו הקורא מוטל'ה שפיגלר. הכוונה לנכס היחיד שמשלם כסף למועדון ולא להפך.
תודה חברים מדוייק ...
(13-Nov-2014 11:09)טל.מ כתב: [ -> ]המבוהל
שגב נוטש את הספינה

"לפחות עד גיל 65 אני פה. זה אומר ארבע שנים מהיום. מעבר לכך אני לא רוצה להתחייב". ככה בישר לאוהדי מכבי נתניה הבעלים אלי שגב באפריל האחרון. ליותר מארבע שנים הוא לא התחייב, אבל שבעה חודשים הספיקו כדי לסמן את שביל הבריחה.

והיו לו עוד כמה הצהרות מפוצצות, כמו למשל: "בחרתי לבוא מתוך שליחות... יש ילדים בשכונות בנתניה שאנחנו פורשים עליהם חסות, זה מחמם לי את הלב". באותה הזדמנות הוא גם נשאל בצורה מפורשת: "לא ישמעו אותך אומר בסופו של דבר בשביל מה אני צריך את זה?" ושימו לב לתשובה: "זה משפט שאני בטוח לא אגיד. אני יודע שיכולים להיות רגעים קשים בעתיד ואולי גם יהיו פה ושם קללות. צריך ללמוד לחיות עם זה".
והנה, העונה בקושי החלה, והמלאך שבא בשליחות מתבכיין שקשה לו.
"כל מה שקורה במכבי נתניה בזמן האחרון מוציא לי את החשק", הוא אמר אתמול. "לא בשביל זה באתי לכדורגל. אנשים מקללים את המאמן שלי, אנשים שהבטיחו לסייע כספית בוגדים בי, והכל ביחד גורם לי לחשוב - מה אני צריך את זה?!" כן, בדיוק אותו משפט שהוא בטוח לא יגיד.

האמת שזה לא מפתיע. לפני שהקשקשן הגיע לנתניה הוא חשק בהפועל חיפה עם שותפו יוסי מאור שקצת נעלם בינתיים. לבעלים שמזגזגים בין קבוצות, אין בעיה לזגזג גם בין עקרונות. כאשר הקבוצה מצליחה הם תופסים פיקוד, וכשהיא מפסידה (במגרש או בוועדה למעמד השחקן) הם מתבכיינים שבגדו בהם. וזה עוד לפני שדיברנו על עיכובים במשכורות, מענקי עלייה שלא שולמו, התרגיל המסריח לאוהד לויטה והעסקה הרשלנית של אריאל הרוש.

אבל כמו דניאל יאמר, שלפחות החזיק מעמד כמה שנים, גם שגב מפיל עכשיו את התיק על האוהדים הנאמנים – הנכס היחיד שנותר ממועדון העבר המפואר, ויסלח לנו הקורא מוטל'ה שפיגלר. הכוונה לנכס היחיד שמשלם כסף למועדון ולא להפך.

מדויק מאוד. את הטור הזה אפשר לפרוש על כמה עמודים אם נציין את כל הסתירות בדבריו של מר שגב...
את סיפורי ה"שתו לי" או "שמתי על המשאית והמשאית נסעה" ,שמעתי בחיי לא מעט,הסיפורים שהאכילו אותנו אמצעי התקשורת בשנה האחרונה,הם אפילו לא "הפרומו" ששמעתי בכ
4 עיניים/6 עיניים או כל סכום עיניים שתבחרו,קורה לעיתים שאנשים לא מצליחים,אחרים בונים על אחד ויוצא שלש,הכל הגיוני/הכל מקובל,לא מקובל ולא מכובד להוליך שולל ולצערי הוליכו אותנו האוהדים שולל(ואני עדיין משוכנע שלא מתוך כוונה רעה),איש לא הבטיח ולא קיים(השותף שמעון זה אותה קופה לכן זה לא רלוונטי) ואת יוסי מאור הפכו לאיש הרע למרות שהוא דאג בעונה שעברה וגם העונה לתזרים חיובי.
לגבי איזיקוביץ,אני מקווה שמה שגב סיפר לי,לא מדוייק כי אחרת זו בכיה לדורות.

ולכם קוראי הפורום הנאמנים,לעיתים אנחנו כולנו חיים בסרט ולא מוכנים לזוז הצידה מהמסך,שווה לנו כאנשים בוגרים לעיתים לספור עד 10 ולקרוא בין השורות ולהקשיב למה שאחרים אומרים,חטפתי לא מעט על הראש מחלק מהכותבים כאן על מעט הזהרות המסע שניסיתי להזהיר מקריאה בין השורות של התנהלות בשנה האחרונה(כן,12 חודש אחרונים),בחרתם להפוך את כתיבתי לאינטרסנטית ולכן בחרתי להמעיט באותה כתיבה,כלקח לעתיד אני מקווה שתיהיו יותר סבלניים בעתיד.
אין סיכוי ש"הגורם החיצוני" שמימן את הבאת אריאל הרוש, רומאריו ועודד גביש יעזור לנו לסיים את העונה בשקט בלי להתחיל למכור שחקנים ולרדת ליגה?

יש למישהו הסבר למה יצחק תשובה, שהקבוצה יקרה לו, כל כך אנטי? הרי הוא יכול לאכול את שחר, ברקת, שירצקי וג'קי ביחד, ואולי אפילו את ריץ' גולדהאר לארוחת בוקר...
אין לי ספק שיש לו הרבה אנשים שהוא יכול לסמוך עליהם בלי לנהל את הקבוצה באופן ישיר...
מה הסיבה שכולם אומרים ש"אין שום סיכוי"? אני בעצמי שמעתי את בלדב אומר בערך לפני שנתיים שזה כן מדגדג לו.

האם יש סיכוי שעידו חג'ג', נתנייתי ואוהד הקבוצה יסכים לסייע כחלק מקבוצת ניהול חדשה? למה עזר ברוחב לב להפועל ת"א ולנתניה לא?

בעבר דובר על בחור אפריקאי מאוד עשיר שמאוד אוהב כדורגל ששוקל לרכוש את המועדון...

אין סיכוי לאיזה מישהו יציב סוף סוף? איפה האיזי שירצקי שלנו?????????
(13-Nov-2014 11:23)אייל ס כתב: [ -> ]את סיפורי ה"שתו לי" או "שמתי על המשאית והמשאית נסעה"

וואי וואי וואי...

שמתי על המשאית והיא נסעה...
הזכרת לי סיפור שקרה לי באינתיפאדה הראשונה כמ"כ צעיר שאם הייתי מנסה להמציא לא הייתי יכול...

זה מתחיל ביציאה מוקדם בבוקר מנתניה לצומת שוקת - ירושלים - בית סחור - בית ליד שוב נתניה שוב בית ליד טול כרם ונגמר בהעמסת הצ'ימידן באוטובוס הלא נכון ושבוע שלם סיורים על א' בלי להחליף תחתונים או גרביים
אייל סגל אתה לא אומר בין השורות יש הבדל גדול בין לומר דברים לאוהדים לבין לחפש לעשות תסיסה בין האוהדים
תסתכל על הפוסטים בהם השתתפת כמעט בכל שיחה דיברת לרעה על אלי שגב אם לא ישירות אז בעקיפין צנטרליסט זה ביטוי שאתה הבאת לפורום , הזוי זה טל.מ , גובל בפלילים ושחיתות זה דוד חטב , ושוב פעם אייל סגל בכל שיחה דאגת להשחיז את הסכין עוד ועוד , היחידי שאפשר לציין לטובה כאן היה פיליפצ'וק שקלט במה דברים אמורים ולמרות שלא מצא חן בעיניו המון דברים הוא נשך שפתיים ושתק , גם עידן 444 היה תמיד עיניני !!

אם יגיע בעל בית חדש ואני מאמין שיגיע כי אי אפשר לפרק קבוצה כזו מפוארת , גם אם יקראו לו רובין הוד גם אם יקראו לו עראפת והוא יהיה בן זונה גדול תלמדו לסתום כנגד מעשיו את הפה !!! להיות חכם זה לא להתסיס בין השורות זה לשתוק כי אם דיבור שווה כסף שתיקה שווה זהב !!!
(13-Nov-2014 12:39)זאב רווח כתב: [ -> ]אייל סגל אתה לא אומר בין השורות יש הבדל גדול בין לומר דברים לאוהדים לבין לחפש לעשות תסיסה בין האוהדים
תסתכל על הפוסטים בהם השתתפת כמעט בכל שיחה דיברת לרעה על אלי שגב אם לא ישירות אז בעקיפין צנטרליסט זה ביטוי שאתה הבאת לפורום , הזוי זה טל.מ , גובל בפלילים ושחיתות זה דוד חטב , ושוב פעם אייל סגל בכל שיחה דאגת להשחיז את הסכין עוד ועוד , היחידי שאפשר לציין לטובה כאן היה פיליפצ'וק שקלט במה דברים אמורים ולמרות שלא מצא חן בעיניו המון דברים הוא נשך שפתיים ושתק , גם עידן 444 היה תמיד עיניני !!

אם יגיע בעל בית חדש ואני מאמין שיגיע כי אי אפשר לפרק קבוצה כזו מפוארת , גם אם יקראו לו רובין הוד גם אם יקראו לו עראפת והוא יהיה בן זונה גדול תלמדו לסתום כנגד מעשיו את הפה !!! להיות חכם זה לא להתסיס בין השורות זה לשתוק כי אם דיבור שווה כסף שתיקה שווה זהב !!!

ועכשיו עיתונאי קטן שלי אתה על תקן זאב או כבש או מליץ יושר,מחלק ציונים,מבין עיניין,מקבל מעטפות מהגביר,או בתפקידך הידוע משרתם של אדונים ובכל מקרה באיזה תפקיד שלו תבחר,יש לך יתרון על אותם עיתונאים שנכנסים לכאן ורק קוראים,אתה מזוהה ברור ומכתיבתך ניתן להבין לאן מועדות פנייך.
ולכן מרשה לעצמי לעיתים לענות לך,בעיקר כשאתה לא "משחק אותה" שוטה הכפר ואתה אפי במיטבו "עוכר מכבי נתניה".
ולעינייננו,כאוהד מכבי נתניה,חובתי להזהיר בתמרור ההזהרה הכי גדול שאפשר שעומד להגרם נזק בלתי הפיך ואכן,זה מה שקורה בימים אלו ממש וזה לא התחיל היום ואפשר לעצור את זה(ולא ע"י אוהדים) והעסק יכול היה להתנהל אחרת והכסף שהושקע(מיליונים בודדים בכל שנה ולא הסכומים שנמסרו),יכול היה לשרת נאמנה קבוצה סולידית בליגת העל בלי הצהרות על טיפוח הנוער(כשנעשה המהלך ההפוך,בזכות פטרונך)ובלי סיפורי מעשיות על שותפים אלמוניים שנעלמו במעלה(ובעיקר במורד) הדרך ובלי בניית תקציב של 24/25 מיליון שאין כיסוי תזרימי לשכר כבר במשכורת השלישית מתוך 10.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's