מכבי נתניה

גירסה מלאה: ממליץ לקרוא את הטור של פלג היום
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
חחחח תאמין לי הכיף שלי זה להתווכח איתך כי נדמה לך שאתה חכם אבל היפכא דמסתברא

נגיד בתיאוריה שיש לך מעסקיך חובקי העולם המון כסף שחור , איך אתה משלם לשחקן בצ'ק ? זה המורה בבית ספר בארי במבוא לכלכלה בכיתה א לא לימדה אותך נכון ???

אז תפסיק לבלבל במוח פעם שפיגלר פעם איזיקוביץ' פעם מוסקטר אחר יש כסף המון כסף אבל זה כסף שחור יותר ברור מזה לא יכול לדבר יותר גם באג מבין טוב יותר
(13-Nov-2014 13:03)זאב רווח כתב: [ -> ]חחחח תאמין לי הכיף שלי זה להתווכח איתך כי נדמה לך שאתה חכם אבל היפכא דמסתברא

נגיד בתיאוריה שיש לך מעסקיך חובקי העולם המון כסף שחור , איך אתה משלם לשחקן בצ'ק ? זה המורה בבית ספר בארי במבוא לכלכלה בכיתה א לא לימדה אותך נכון ???

אז תפסיק לבלבל במוח פעם שפיגלר פעם איזיקוביץ' פעם מוסקטר אחר יש כסף המון כסף אבל זה כסף שחור יותר ברור מזה לא יכול לדבר יותר גם באג מבין טוב יותר

בניגוד אלייך,אצלי זה לא תאוריה ו"כסף שחור" מבחינתי הוא לא כסף(הוא רעה חולה),להזכירך אפי אני לא פטרונך איזיקוביץ שמחלק מעטפות כדרך חיים.
ושוב,מכבי נתניה היא לא "מכבסה" ואני מקווה מאוד שכל מי שיעמוד בראשה יעשה זאת באמצעות כספיים לגיטימיםוכולי תקווה שאתה חושד בכשרים ולא זה המקרה!
ובמילים אחרות,באת לברך ויצאת מקלל.
תמשיך לקוות כל הכדורגל הישראלי הוא מכבסה אחת ענקית מי תמים אתה או אני ?
את אלי טביב קיללו איימו ברצח פגעו במשפחתו עשו אותו עבריין פלילי רק תסביר לי איזו סיבה יש לו ללכת לבית"ר ירושלים ? עליה כפר סבא הפועל כפר סבא הפועל תל אביב בית"ר ירושלים
זה לא דניאל יאמר שבא מציונות

כל הכדורגל העולמי הוא מכבסה כנראה שאתה באמת נאיבי למה לדעתך יש העברות שחקנים במאות מיליוני יורו כל עונה ? לפעמים בלי צורך אפילו תתעורר אייל סגל
(13-Nov-2014 13:14)זאב רווח כתב: [ -> ]תמשיך לקוות כל הכדורגל הישראלי הוא מכבסה אחת ענקית מי תמים אתה או אני ?
את אלי טביב קיללו איימו ברצח פגעו במשפחתו עשו אותו עבריין פלילי רק תסביר לי איזו סיבה יש לו ללכת לבית"ר ירושלים ? עליה כפר סבא הפועל כפר סבא הפועל תל אביב בית"ר ירושלים
זה לא דניאל יאמר שבא מציונות

כל הכדורגל העולמי הוא מכבסה כנראה שאתה באמת נאיבי למה לדעתך יש העברות שחקנים במאות מיליוני יורו כל עונה ? לפעמים בלי צורך אפילו תתעורר אייל סגל

אתה רואה כשאתה רוצה אתה יכול,כשאתה מחליט להיות אתה לגיטימי לחלוטין לשוחח איתך(גם שלא מסכימים לדעתך.
למה שלא תסיר ת'מסכה,תזדהה בשמך,תרגיש חופשי לכתוב את דעתך בלי "פוסטים" מיותרים כחלק מההסוואה,מי כמוך יודע שגם שמתווכחים(הכי מרים שבעולם),ניתן לכבד אחד ת'שני.

ולגבי תוכנם של דברים,בבית מדרשו של אבי "כסף שחור" והעלמת מיסים ושוחד והתנהלות לא מוסרית דינה היה כדין מוסר/שודד/רוצח,כך חונכתי,כך אחנך..משנתו של קורצ'אק היא משנתי ולא דרכם של אולמרט/ברק/טביב(כל אחד בדרכו).
אייל אתה צודק 300% אבל זה המציאות של כל הכדורגל
הלוואי והיה הכל מתנהל כמו אצל אביך אבל זה לא ככה העולם השתנה

להזדהות איני יכול אבל באווירה הזאת שאתה כן מאמין לי אני לא עיתונאי
(13-Nov-2014 13:32)זאב רווח כתב: [ -> ]אייל אתה צודק 300% אבל זה המציאות של כל הכדורגל
הלוואי והיה הכל מתנהל כמו אצל אביך אבל זה לא ככה העולם השתנה

להזדהות איני יכול אבל באווירה הזאת שאתה כן מאמין לי אני לא עיתונאי

כיליד 60 ליליד 61/2,אתה מספיק מנוסה בחיים כדי לכבד את הפרטנרים שלך ולהבין שהם קוראים ושומעים ומבינים הרבה יותר טוב מאשר היית רוצה שיבינו ולכן עזוב את ההצהרות,אומנם יום כיפור מאחורינו,אך רחמנים וסלחנים אנחנו(כיהודים) ונמחל לך על כל עוונותייך במהלך השנים Smile.
ובמילים אחרות,לעולם לא עובדים על שר העבודה.

ובזה מיציתי ת'עיניין(הפורום אמור להיות פה ואוזן לאוהדי מכבי נתניה לדורותיהם).
חחחחחח יליד 62 אם לדייק חחחח

אתה בסדר !!!
(13-Nov-2014 13:41)זאב רווח כתב: [ -> ]חחחחחח יליד 62 אם לדייק חחחח

אתה בסדר !!!

ובא לציון גואל...
לא אמרת אתה פנסיונר איך יליד 62.?
(13-Nov-2014 14:40)amir כתב: [ -> ]לא אמרת אתה פנסיונר איך יליד 62.?

של תעשיות הבטחון/מערכת הבטחון/מערכת העיתוןShy
או במילים אחרות,אפשר לעבוד על בן אדם אחד פעם אחת ולא על כולם,כל הזמן.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's