מכבי נתניה

גירסה מלאה: לשחרר כבר עכשיו את סרגי ואת ג'ורג'ו קנדה הרוש המגן ובן שושן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אם הצעירים כשהרוש בשער דאבור מגן שמאלי חסן עידו לוי ואבו עביד וגביש בלמים כחלון מצד ימין
צלישר וגרשומוב קשרים אחוריים
ערן לוי ודיע סבע בקישור + אברהם
קיודה בחוד

הם יתנו את הנשמה במגרש ואולי לא נרד ליגה בכל מקרה גם אם נרד שפשפנו צעירים לליגת המשנה

גם פירס לשחרר גם עידן שריקי גם מנשה וגם שטרית זהו אין מהיכן למצוץ עוד כסף
להשאיר את יוסי מזרחי ושי הולצמן או להעלות את בני לם כמאמן בלי להתייחס לתוצאות אם נשארנו זכינו לא נשארנו הכנו תשתית לעונה בלאומית
כמה שטיות אתה מדבר...כאילו שאם ישוחררו לא תצטרך לשלם....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שחרר את כולם. הרי כולם יסכימו ללכת בחינם בלי פיצוי. למה צריך בכלל את הרוש? בוא נעלה את השוער של הנוער. הרי יש לו "נשמה".
מתי תפנים ש"נשמה" לא שווה כלום אם אין כשרון (וראינו את מחלקת הנוער המופלאה שלנו). אם "נשמה" הייתה קובעת, קח 11 בחורים מהיציע, ושחק איתם.
מבטיח לך שביציע יש יותר נשמה משחקני הנוער המהוללים שאתה רוצה לקדם, שבשנייה הראשונה יעזבו לבית"ר, חיפה או ת"א.
צודק. אני כותב להם מכתב שחרור כרגע. מה לרשום ?
תרשום שאתה אהבל מה קרה פגעתי באמת ?

גיל לב בכל חוזה הכניס סעיף שחרור ללא תמורה בינואר כל שחקן חוץ מאולי פירס ואם גיל לב ערך את החוזה של פירס אז גם לו יש סעיף שחרור זה לא יעלה לנו לירה אחת !!
אני רושם ... זאב אהבל ...
באיזה אמת פגעת ? בחוזה של סירגי כתוב שאם הוא אחראי על יותר מחמישה שערים בעונה הוא חייב לנו כסף - משכורת על כל שער. לכן שווה להשאיר אותו, הוא יאזן את התקציב. גיל לב אמר לי שהוא הכניס את הסעיף הזה בכל חוזה, גם של פירס. לפירס נשארו עוד 4 ..
אהבתי את השנינות עם סרגי ופירס סחטיין תישאר ככה אל תחזור לימים של רואי השחורות אנחנו כבר בשחור של השחור מחפשים לראות אור בקצה המנהרה
כל נביאי הזעם הביאו איתם בשורה לעתיד רק אתה עוד לא הבאת בשורה
כי אני לא נביא ולא נעליים. לא זעם ולא שחור. את המציאות לא אני יצרתי. אני רק מתריע עליה כמו דיסק מקולקל.
קיואדה הוצע גם לביתר אולי בינואר הור כבר לא יהיה בנתניה מי יבקיע שערים אם הוא יעזוב...
בדיוק כמו סיפור יאמר.
מודיע שהוא עוזב.
עכשיו ימכור את כל מי שיש לו ביקוש,
אחרי שיעשה את זה הקהל יקלל אותו, ובסוף הוא יגיד שהוא עזב בגלל שהקהל קילל אותו...
עמודים: 1 2
Reference URL's