מכבי נתניה

גירסה מלאה: התקוות והעיניים שלנו נשואות לראש העיר מרים פיירברג
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אנחנו מקווים שכמו שהיא מסוגלת לחולל נפלאות בתחום המונציפלי ככה גם תראה באיזה צרה אנחנו ותעשה נס להצלת מכבי נתניה תמצא תוך חודש מקסימום בעלים חדשים מישהו יציב עם גב חזק וראיית שליחות וציונות
בלי ספק. היא מתקשרת ברגעים אלו ממש..
תרשה לי לא לקחת לך את התענוג הזה למה שיש לך בו יד
שגב עוזב אני מקווה שזה מספק את יצריך טל.מ
בוא נגיד שאתה הזוי ואין לך מושג מה אתה כותב ? שגב עוזב בגללך ובגלל עיתונאים כמוך שכל היום חופרים לו מה אתה צריך את זה . מרים לא מתקשרת לאף אחד כי מכבי נתניה לא מעניינת אותה. איזה חלק לא הבנת ?
לא מפריע לאדם להנות מייצר ההרס שלו אני מקווה שבאת על ספוקך עבדת קשה כמה חודשים על זה
עכשיו נראה מה יהיו ההצעות והפתרונות שלך העלובות
לך לישון אתה שתוי מידי.
ואתה שיכור מרגע הניצחון שלך סוף סוף הגעת לנחלה אה טל.מ
אז בוא ואנבא לך מה יקרה עכשיו
השחקנים יזרקו ז
הקבוצה תרד ליגה ואם לא יהיה מהיכן להעמיד קבוצה בליגה שניה נרד עד ליגה ג
ברור שזה מה שיקרה. אבל אני חייב להגיד לך.. תחזור למשמרת.
עזוב נו תהנה לך לבד
כותב הפוסט נגע בנקודה הנכונה. לא יודע כמה מכבי נתניה מעניינת את מרים פיירברג אבל כמשהי שממתגת את העיר כעיר ספורט, זה לא ממש עושה לה שרות שלא תהיה אפילו קבוצת ספורט אחת ייצוגית בעיר. קבוצת הכדורסל ירדה ליגה באופן יזום בגלל העדר תקציב ואולם כדורסל ראוי בעיר של 220,000 תושבים!
היא השקיעה והביאה לבניית איצטדיון מפואר לא בשביל הופעות של שלמה ארצי ואייל גולן...
אם גם קבוצת הכדורגל לא תוכל להתקיים כמו קבוצות שאר הענפים בעיר זה גם כישלון שלה, ולא משהו שהיא היתה רוצה שיקרה, תהיה בטוח! אני לא אומר שממחר בבוקר זה מה שראש עיר של 220,000 תושבים שעתידה לגדול תוך 10-15 שנים ל 350000 צריכה להתעסק החל מהיום בבוקר, אבל ללא ספק זה צריך להיות על סדר היום. קבוצת הכדורסל מלבד הבלחות פה ושם אף פעם לא עניינה יותר מידי. גם לא כדוריד וכדורעף... אם גם קבוצת הכדורגל תיפול ככה, זו כבר אסון ספורטיבי לעיר!
עמודים: 1 2 3
Reference URL's