מכבי נתניה

גירסה מלאה: להביא את לארי קהינדה לנתניה חלוץ מצויין מעפולה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
בינואר אנחנו חייבים חיזוק במיוחד לאור ההצטיינות של לארי קיודה , לארי קהינדה הוא תאום קיודה במהירות וחלוץ מספר 9 אמיתי יודע לנגוח ומצטיין בכיבוש שערים !

עם שני תותחים כאלו בהתקפה המצב שלנו ישתפר המון

הוא זול מת לשחק בליגת העל ויכול לעשות מה שאחמד סבע עשה בנתניה

עוד ענין לדעתי צריך לשחרר את סרגי וג'ורג'ו אם לא ישתפרו עד ינואר יש לנו אפשרות לחתוך אותם בינואר ולהביא בכסף של שתיהם בלם טוב ויציב +קהינדה .
את המקום של ג'ורג'ו אפשר לתת לאחד הצעירים או שצלישר ימשיך לקבל קרדיט עד שמזרחי יראה שהוא לא הגנה ולא התקפה !!

דיע סבע ראוי לחולצת ההרכב הוא אפילו טוב מבן שושן
(11-Nov-2014 22:38)זאב רווח כתב: [ -> ]בינואר אנחנו חייבים חיזוק במיוחד לאור ההצטיינות של לארי קיודה , לארי קהינדה הוא תאום קיודה במהירות וחלוץ מספר 9 אמיתי יודע לנגוח ומצטיין בכיבוש שערים !

עם שני תותחים כאלו בהתקפה המצב שלנו ישתפר המון

הוא זול מת לשחק בליגת העל ויכול לעשות מה שאחמד סבע עשה בנתניה

עוד ענין לדעתי צריך לשחרר את סרגי וג'ורג'ו אם לא ישתפרו עד ינואר יש לנו אפשרות לחתוך אותם בינואר ולהביא בכסף של שתיהם בלם טוב ויציב +קהינדה .
את המקום של ג'ורג'ו אפשר לתת לאחד הצעירים או שצלישר ימשיך לקבל קרדיט עד שמזרחי יראה שהוא לא הגנה ולא התקפה !!

דיע סבע ראוי לחולצת ההרכב הוא אפילו טוב מבן שושן

מצפה מעיתונאי וותיק כמוך לבדוק מי השחקן? למי הוא שייך? איך הגיע לקבוצה ומה תוכניותיו לעתיד?אגב,לא קשה לבדוק אינפורמציה גלויה זו.
לארי קהינדה זה שחקן של מכבי ת"א.
אחלה שחקן שמוזר לי איך הוא לא עלה עד כה לליגת העל, אולי בגלל הפציעות החוזרות ונשנות.
(12-Nov-2014 0:06)פיליפצוק כתב: [ -> ]לארי קהינדה זה שחקן של מכבי ת"א.
אחלה שחקן שמוזר לי איך הוא לא עלה עד כה לליגת העל, אולי בגלל הפציעות החוזרות ונשנות.

שחקן בן 20 שצובר דקות בליגה לאומית על חשבון חימום ספסל בת"א.
(12-Nov-2014 0:14)אייל ס כתב: [ -> ]

בן 20, נראה כמו בן 28.
(12-Nov-2014 0:16)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(12-Nov-2014 0:14)אייל ס כתב: [ -> ]

בן 20, נראה כמו בן 28.

בניגריה נולדים בני 8.
חבל שחקן טוב יכל לעזור
Reference URL's