מכבי נתניה

גירסה מלאה: בדיעבד,היה משתלם?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
http://www.one.co.il/Article/242002.html
אמנם לא הרבה כסף, אבל היה משתלם Huh
אני לא בטוח מי יאלץ לשלם את הסכום הזה, המועדון או השחקן. לגבי הבדיעבד - גם אני חושב שהוא אובר רייטד אבל למען ההגינות עם הגנה כזו אף שוער לא יכול להצליח.
(11-Nov-2014 13:11)טל.מ כתב: [ -> ]אני לא בטוח מי יאלץ לשלם את הסכום הזה, המועדון או השחקן. לגבי הבדיעבד - גם אני חושב שהוא אובר רייטד אבל למען ההגינות עם הגנה כזו אף שוער לא יכול להצליח.

גם לשוער יש חלק בחוסר היציבות בהגנה, כשבחלק מהמקרים יש לו אחריות ישירה בספיגת השערים. יש שוערים שיוצאים לכדורים במרחקים שנוגחים לו מהם. השערים בנגיחות שאנחנו סופגים פשוט נראים קלים מידי ושלשוער אין סיכוי, אבל יש גם כאלה ששוער יכול לצאת אליהם והוא נשאר תקוע על הקו, ואפילו נגיחות שלדעתי שוער טוב עוצר(לדעתי הנגיחות שספגנו מול מכבי ת"א אלה לא כדורים בלתי ניתנים לעצירה, וגם יש לי תחושה שהרוש נורא מתקשה עם כדורים כאלה כי המיקום שלו בהרבה מקרים גרוע מלכתחילה).
לאריאל הרוש יש חלק, וחלק לא קטן בעיני ביכולת ההגנתית החלשה שלנו, שאיבדה את הביטחון שלה במידה רבה באותו מופע אימים שלו מול מכבי פ"ת. לפני המשחק הזה, במשחקי האימון וגביע הטוטו, ההגנה היתה די יציבה(אפילו היתה תחושה שהבלם הרומני בסדר גמור) והיינו בטוחים שהבעיה היא בהתקפה(כי הקבוצה כמעט לא כבשה מאז חזרה ממחנה האימון).
אז אנחנו מתגעגעים ללויטה ?
הרוש שוער מצויין, והסכום לא גבוה לשוער נבחרת.
לפי דעתי הרוש גם זה שישלם את הכסף ויהיה חופשי בסוף השנה.
(11-Nov-2014 15:04)טל.מ כתב: [ -> ]אז אנחנו מתגעגעים ללויטה ?

אולי אתה... אני ממש לא...
אבל זה לא סותר את העובדה שהרוש גם לא טוב...
שניהם בינוניים...
אז חבל על הכסף ? כי מה חסכנו כאן ?
לדעתי זה לא הרבה כסף אם הרוש היה מוחתם ל 4-5 עונות
אבל לעונה אחת זה המון 2 עונות זה סביר יוצא כמו 50 אלף ד' השאלה לעונה

בכסף הזה אפשר להביא לעונה את צ<'ארנוב של מכבי חיפה

אני גם חושב כמו טל.מ שעם הגנה כמו שלנו עכשיו אף שוער לא יצליח בגדול
אם יהיה שיפור בהגנה אז כן הרוש יכול להצליח
(11-Nov-2014 16:03)טל.מ כתב: [ -> ]אז חבל על הכסף ? כי מה חסכנו כאן ?

כמו שזה נראה כרגע, עוד בור כלכלי מבית היוצר של יוסי מזרחי.
לדעתי אם יוסי מזרחי הגון, ואלי שגב והוא באמת קרובים כל כך, הוא מתנצל בפניו על הפסדים כספיים לא מבוטלים שהוא גרם לו השנה בחוסר המקצועיות שלו, וגם מוותר על השכר שלו עד סוף העונה...
אהה .. ובגולני כולם אחים עד האוכל והיציאות ..
עמודים: 1 2
Reference URL's