מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחק לזכרו של יהונתן שרעבי ז"ל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
היום התקיים בפתח תקוה המשחק לזכרו של האוהד יהונתן שרעבי ז"ל, שנפל במלחמת לבנון השנייה לפני שבע שנים וחודשיים ימים. במשחק זה, שנפתח בדקת דומייה, גברו נערי מכבי פ"ת על נערי קבוצתנו (הנקראת ע"ש החלל, ואשר גם הופיעה עם חולצות עליהן הובלט שמו) 4:5 בבעיטות מהנקודה הלבנה, וזאת לאחר 2:2 (0:1 במחצית) בתום משחק בן 60 דקות. מכבי פ"ת הובילה 0:2 משערים בדקות ה-30 וה-35, וקבוצתנו השוותה משערים בדקות ה-42 וה-59. הקבוצות התייצבו לבעיטות הכרעה מהנקודה הלבנה, וכל תשעת הכדורים הראשונים נכנסו פנימה! אכן, הנערים הצעירים, משתי הקבוצות, הפליאו עם 9 מ-9! רק הבעיטה העשירית של שחקן קבוצתנו פגעה בקורה וחמקה החוצה, וכך הוכרע שמכבי פתח תקוה היא הזוכה. הגביע הוענק לקפטן של הזוכה ע"י בני המשפחה. באירוע המרגש נכחו כ-150 צופים, כשביניהם בלטו כ-25 חיילים מיחידתו של יהונתן ז"ל. כולנו תקוה שמשפחת שרעבי לא תדע עוד צער, וכי אירוע זה ייעשה למסורת קבועה.
זו מסורת שנמשכת אם זכרוני אינו מטעה מ-2008 ... שאפו יגאל סיכום יפה!!!
אין תמונות לאלה שנעשו חולים מהמשחק אתמול ???
(25-Sep-2013 0:07)דוד חטב כתב: [ -> ]זו מסורת שנמשכת אם זכרוני אינו מטעה מ-2008 ... שאפו יגאל סיכום יפה!!!
אין תמונות לאלה שנעשו חולים מהמשחק אתמול ???

שרק תימשך עוד ועוד. תמונות מהאירוע אין כי דיווח זה הוא יוזמה פרטית שלי, אותה הגיתי רק במהלך המשחק עצמו. לא נערכתי לכך מראש, ולא תיאמתי זאת עם איש מהמועדון. הכל בשליפה.
יגאל זה עקיצה למועדון לא ממך ציפיתי פעם היה צוות סיקור תמונות וכו ...אגב מי שהיה מצלם ומסקר היה עושה את זה בהתנדבות זה כך שכלכלי זה לא סתם עניין של רצון טוב ...

קצת ביקורת והכל מסתדר עלו בפייסבוק תמונות (-:

(25-Sep-2013 17:56)דוד חטב כתב: [ -> ]יגאל זה עקיצה למועדון לא ממך ציפיתי פעם היה צוות סיקור תמונות וכו ...אגב מי שהיה מצלם ומסקר היה עושה את זה בהתנדבות זה כך שכלכלי זה לא סתם עניין של רצון טוב ...

דוד, אני מאוד מוקיר אותך, אולם נושא מסוג זה לא מן הראוי שישמש תשתית ו/או נקודת מוצא ו/או עילה לעקיצה. בעניין מסוג זה עלינו להיות מאוחדים כליל.

(25-Sep-2013 17:56)דוד חטב כתב: [ -> ]יגאל זה עקיצה למועדון לא ממך ציפיתי פעם היה צוות סיקור תמונות וכו ...אגב מי שהיה מצלם ומסקר היה עושה את זה בהתנדבות זה כך שכלכלי זה לא סתם עניין של רצון טוב ...

דוד, אני מאוד מוקיר אותך, אולם נושא מסוג זה לא מן הראוי שישמש תשתית ו/או נקודת מוצא ו/או עילה לעקיצה. בעניין מזה עלינו להיות מאוחדים כליל.

דוד, אני מאוד מוקיר אותך, אולם נושא מסוג זה לא מן הראוי שישמש תשתית ו/או נקודת מוצא ו/או עילה לעקיצה. בעניין מזה עלינו להיות מאוחדים כליל.
Reference URL's