מכבי נתניה

גירסה מלאה: בקשה שצריך להעביר להנהלה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
המשחק נגד הפועל פ"ת מתוכנן ל16:00 ביום שישי,לתושבי נתניה ושומרי שבת שאוהדים את הקבוצה זה כמעט בלתי אפשרי להגיע שהשבת תיכנס בסביבות 18:20,אני מבקש מההנהלה שישלחו מכתב להתאחדות שבו יתבקש להזיז את שעת המשחק כך שבסיומו אנחנו 60-70 דקות לפני כניסת השבת כדי ששומרי השבת יוכלו להגיע ללא שום דאגות,אני בטוח שאם המשחק יזוז ל15:00 יהיו הרבה יותר אוהדים מצד הצבא הצהוב ככה שגם הנהלת הפועל פ"ת ייהנו מהעניין.
יאללה שירימו את הכפפה,מתים לנסוע למשחק ,לפחות שינסו להקדים אפילו בחצי שעה
חם מידי ב 15:00
חם חם ב 16:00 ובטח ש ב 15:00
אלוהים בטוח יוותר לכם על על כמה דקות
חוץ מזה המשחק משודר ככה שצריך לפנות לטלויזיה לא לפתח תקווה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
(24-Sep-2013 12:51)אני gad כתב: [ -> ]חם חם ב 16:00 ובטח ש ב 15:00

אם שיחקו משחקי אימון ביולי אוגוסט בשעה 10 בבוקר בימי שישי אז בסוף ספטמבר אפשר לשחק בשעה 15:00,לנו(לקהל) זה לא אמור להפריע(יושבים מתחת לגג).
אני לא שומר שבת,אבל אם אפשר להתחשב אז למה לא??????????

זה לא קשור לכמה דקות,להגיע הביתה בדיוק בכניסת השבת לא ייתן כלום,צריך לעשות אירגונים לפני.בקשר לחום,גם בארבע יהיה חם,אם זה שעה שלוש תמנע ממכם לבוא,עדיף שלא תבואו גם בארבע
(24-Sep-2013 12:59)guylux123 כתב: [ -> ]

זה לא קשור לכמה דקות,להגיע הביתה בדיוק בכניסת השבת לא ייתן כלום,צריך לעשות אירגונים לפני.בקשר לחום,גם בארבע יהיה חם,אם זה שעה שלוש תמנע ממכם לבוא,עדיף שלא תבואו גם בארבע
גאון .. אפשר לומר את זה גם לך והפוך לא ? אם שעה ארבע תמנע ממך לבוא, אל תבוא גם בשלוש. ביננו לא ראיתי אף פעם חובשי כיפות ביציעי נתניה גם כשהמשחקים היו ביום חול אז אני לא בטוח כמה באמת כאלה יש.
(24-Sep-2013 13:02)טל.מ כתב: [ -> ]

גאון .. אפשר לומר את זה גם לך והפוך לא ? אם שעה ארבע תמנע ממך לבוא, אל תבוא גם בשלוש. ביננו לא ראיתי אף פעם חובשי כיפות ביציעי נתניה גם כשהמשחקים היו ביום חול אז אני לא בטוח כמה באמת כאלה יש.

לא כל מי שלא חובש כיפה לא שומר שבת...ישנם הרבה אנשים ששומרים שבת גם אם לא חובשים כיפה,שוב,אם אפשר להתחשב אז למה לא???????
(24-Sep-2013 13:02)טל.מ כתב: [ -> ]

יש הבדל בין חום לבין שבת,אני מוכן לראות את המשחק ולקפוץ שדולקת מולי מדורה,אבל לא מוכן לחלל דקת שבת אחת,אולי אני מטומטם,תקרא לזה איך שבא לך,ואגב,אני לא לובש כיפה ושומר שבת ולגבי זה שאין לובשי כיפה,תסתכל קצת יותר טוב
עמודים: 1 2
Reference URL's