מכבי נתניה

גירסה מלאה: ניצחון סופר חשוב בלי שום בשורה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
נתחיל עם קבלת ההחלטות של מזרחי לגבי ההרכב...
אני מבין את הרצון לחלק את העומס ומביןאת האילוצים בגלל הפציעות...
אבל לא מצליח להבין איך מזרחי טועה שוב ושוב בדבר הבסיסי ביותר ....
אדון יוסי מזרחי היקר המכונה סמוקר שחקנים שאין להם אויר לחצי שעה לא עולים בהרכב נקודה .
היום זה נכון לגבי עודד גביש (משקל עודף) וזה נכון לגבי שריקי שהשד יודע איך יכול להיות שבנובמבר אין לו כושר ליותר מחצי שעה...
בואו נמשיך לגבי השיטה פעם רומריו מנהל את המשחק ,פעם צלישר,ופעם ערן לוי,נכון שהגול המוקדם מטעות משולשת של סירגי יצא לשחקן ויצר בור , של הרוש לאן אתה יוצא ? ושל גביש שאפשר לרשום לו בישול ראשון העונה...
משחק עצבני לא מדויק , בלי טיפה יצירתיות והכי חשוב מבולגן ,פתאום קאיודה יורד לקישור ערן משחק 9 , משחקים על כדורים ארוכים כאילו אנחנו עדיין באוגוסט...ובנוסף השופט נגדנו עם כל שריקה...ומתעלם מפנדל ברור .
בחצי חשבתי לעצמי אם מזרחי מרוצה ממה שראה ואם לא איך יכול להיות שהוא לא עושה שום שינוי...למזלנו השופט עסק בפנקסנות והחזיר את הפנדל והיו 10 דקות שהקבוצה רצה ושיחקה טוב ויכלה גם לתת עוד גול או 2 בעיקר אם מזרחי במקום להוציא את בן שושן היה מוציא את ערן מי ששם לב ברבע שעה האחרונה שיחקנו ב-9 שחקנים ערן לוי גמר את האויר ורומריו גם...
משהו שמאד הפריע לי בכל הקרבות על הקרקע הפועל פ"ת ניצחה כולם רכים מידי(פרט לאבו עביד) .
ניתן לשאוף קצת אויר של מרכז טבלה ותמיד עדיף לתקן דרך ניצחונות ולא דרך הפסדים , אבל יוסי נכון שיש סגל גדול מידי אבל מחובתך למצוא את ה-11 הקבועים .ומה קרה ששוב גרשומוב לא רואה דקה??
מילה טובה לויקי כחלון שהוכיח היום שמקומו על הדשא.
מילה טובה לדיא סבע שהיה נחמד מעבר לבינוניות.
מילה טובה לקנדה שלא ספרו אותו והשמועות על השחרור שלו לא מנעו ממנו לתת הכל.
לארי קאיודה לחשוב ששקלו לא להמשיך איתו בעונה קודמת עם 6 שערים ואחוז ניצול מצבים פנטסטי טפו טפו טפו.
רומריו משחק סביר בהחלט תוך חודש יהיה לנו שחקן טוב יותר ואם תהיה שיטה אולי גם נהנה ממנו.
הרוש משחק בינוני מאד היום.
צלישר ממשיך בבינוניות
בקיצור יצאנו עם הרבה שמחה בלב ועם 3 נקודות אבל רוב האוהדים הרגישו שהכל מיקרי מידי...
4 המשחקים הקרובים :
מכבי ת"א חוץ
רעננה בית
ב"ש חוץ
חיפה בית
נקווה שנצליח להוציא 3-6 נק'
(03-Nov-2014 2:38)דוד חטב כתב: [ -> ]נתחיל עם קבלת ההחלטות של מזרחי לגבי ההרכב...
אדון יוסי מזרחי היקר המכונה סמוקר שחקנים שאין להם אויר לחצי שעה לא עולים בהרכב נקודה .
היום זה נכון לגבי עודד גביש (משקל עודף) וזה נכון לגבי שריקי שהשד יודע איך יכול להיות שבנובמבר אין לו כושר ליותר מחצי שעה...
בואו נמשיך לגבי השיטה פעם רומריו מנהל את המשחק ,פעם צלישר,ופעם ערן לוי,נכון שהגול המוקדם מטעות משולשת של סירגי יצא לשחקן ויצר בור , של הרוש לאן אתה יוצא ? ושל גביש שאפשר לרשום לו בישול ראשון העונה...
משחק עצבני לא מדויק , בלי טיפה יצירתיות והכי חשוב מבולגן ,פתאום קאיודה יורד לקישור ערן משחק 9 , משחקים על כדורים ארוכים כאילו אנחנו עדיין באוגוסט...ובנוסף השופט נגדנו עם כל שריקה...ומתעלם מפנדל ברור .
בחצי חשבתי לעצמי אם מזרחי מרוצה ממה שראה ואם לא איך יכול להיות שהוא לא עושה שום שינוי...למזלנו השופט עסק בפנקסנות והחזיר את הפנדל והיו 10 דקות שהקבוצה רצה ושיחקה טוב ויכלה גם לתת עוד גול או 2 בעיקר אם מזרחי במקום להוציא את בן שושן היה מוציא את ערן מי ששם לב ברבע שעה האחרונה שיחקנו ב-9 שחקנים ערן לוי גמר את האויר ורומריו גם...
משהו שמאד הפריע לי בכל הקרבות על הקרקע הפועל פ"ת ניצחה כולם רכים מידי(פרט לאבו עביד) .
ניתן לשאוף קצת אויר של מרכז טבלה ותמיד עדיף לתקן דרך ניצחונות ולא דרך הפסדים , אבל יוסי נכון שיש סגל גדול מידי אבל מחובתך למצוא את ה-11 הקבועים .ומה קרה ששוב גרשומוב לא רואה דקה??
לארי קאיודה לחשוב ששקלו לא להמשיך איתו בעונה קודמת עם 6 שערים ואחוז ניצול מצבים פנטסטי טפו טפו טפו.
רומריו משחק סביר בהחלט תוך חודש יהיה לנו שחקן טוב יותר ואם תהיה שיטה אולי גם נהנה ממנו.
צלישר ממשיך בבינוניות
בקיצור יצאנו עם הרבה שמחה בלב ועם 3 נקודות אבל רוב האוהדים הרגישו שהכל מיקרי מידי...
4 המשחקים הקרובים :
מכבי ת"א חוץ
רעננה בית
ב"ש חוץ
חיפה בית
מכבי ת"א בחוץ אין סיכוי רעננה בבית אולי חיפה במצבה זאת לא חכמה... וב"ש בחוץ אינשאללה ניתן להם חזק בראש
על מנת להוציא מה12 נקודות הקרובות יותר מה12 ראשונות בליגה, צריך סוף סוף לגבש הרכב יציב מחוייב שיודע מה רוצים מימנו.
נוח לי לכתוב אחרי 7 מ9 ולא אחרי 1 מ12.
אנחנו היום ב3/11,הקבוצה התחילה להתאמן ביוני ועדיין אין הרכב מגובש ועדיין יש שחקנים ללא כושר ועדיין נפצעים(בעיה של הכנה לקויה) ועדיין אין שיטה.
וכשאני רואה את דיע סבע ואת רומריו ואת בן שושן ואת גרשומוב וכמובן את קיודה,ברור לי שיוסי מזרחי יכל/יכול לעשות הרבה יותר מקבוצת הטלעים שאין לי מושג מה הוא חשב כשהוא המליץ לאלי שגב לשרוף את מיטב כספו ולהחתים את מי שהחתים וככל ששילם יותר,כך הוא נפל.
אגב טוב יעשו קברניטי הקבוצה וייקחו מאמן כושר וישאירו אותו פה להרבה שנים כמו שעשו נכון עם מאמן השוערים , כמו שעשו חיפה עם אורי הראל , ומילה על הולצמן יותר מידי דומיננטי לע. מאמן חייב להראות מעורבות לדעתי מוגזמת...
בכל מקום עבודה יש עובדים כאלה ששורדים פיטורים ששורדים שנים שתמיד חושבים שהם בסדר.. כזה הוא מזרחי. 30 שנה מאמן של בסדר. אל תצפו ליותר, הוא לא יחשוב לעולם סמ מחוץ לקופסא. הכנסת כבר את אור ברוך קאיודה סבע וקנדה בפינות , תתן הנחיה לרוץ ראבאק !! במקום זה אחורה ואחורה ואחורה ואחורה ... כדורגל שבא להקיא. נכון שהגיע לנו פנדל שלא נשרק אבל בלי הפנקסנות של השופט בחיים לא היינו מבקיעים .
ועוד מילה - אבו עביד שחקן מצוין, חבל לבזבז אותו בימין . בלם זה התפקיד שלו , ואני מקווה שבשנה הבאה הוא עוד יהיה אצלנו.
שחקן שגורם לברך על ההסכם עם טוברוק. מקווה רק שהוא באמת שלנו ויש לאלי שגב SAY לגבי העתיד שלו(אני בטוח שכן...).
אחלה שחקן! תענוג!
הלוואי שהוא יהיה פה בשנה הבאה, לא נגזור עליו שום דבר, עובדים על שגב בעיניים, עוד כמה לוקשים ימכרו לנו פה.
מעניין מתי יהיה ביקוש לבלופים של חטב ושות'.
(03-Nov-2014 11:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]הלוואי שהוא יהיה פה בשנה הבאה, לא נגזור על שום דבר, עובדים על שגב בעיניים, עוד כמה לוקשים ימכרו לנו פה.

משה,עזוב את ההצהרות האלו,הלוואי שאתה צודק,לצערי כניראה שאתה לא וסביב מערכת היחסים בין שגב לאיזיקוביץ(גם על פי שיטתתך),אנחנו (כולנו),נאכל את הלב(במקרה הטוב),לא מעט בתקופה הקרובה והלא קרובה.
(03-Nov-2014 2:38)דוד חטב כתב: [ -> ]נתחיל עם קבלת ההחלטות של מזרחי לגבי ההרכב...
צלישר ממשיך בבינוניות
4 המשחקים הקרובים :
מכבי ת"א חוץ
רעננה בית
ב"ש חוץ
חיפה בית

כשאתה כותב מקצועית ולא צהוב מהול באינטרסים אתה כותב נכון...
(03-Nov-2014 11:37)אייל ס כתב: [ -> ]
(03-Nov-2014 11:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]הלוואי שהוא יהיה פה בשנה הבאה, לא נגזור על שום דבר, עובדים על שגב בעיניים, עוד כמה לוקשים ימכרו לנו פה.

משה,עזוב את ההצהרות האלו,הלוואי שאתה צודק,לצערי כניראה שאתה לא וסביב מערכת היחסים בין שגב לאיזיקוביץ(גם על פי שיטתתך),אנחנו (כולנו),נאכל את הלב(במקרה הטוב),לא מעט בתקופה הקרובה והלא קרובה.

אתה לא אובייקטיבי וענייני בכל מה שקשור ליחסי נתניה-טוברוק אז אני לא אגיב אפילו.
עמודים: 1 2
Reference URL's