מכבי נתניה

גירסה מלאה: אוהדים זבל מאמן כושר דפוק וכמה שחקנים מפגרים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
דבר ראשון סוף טוב מתחיל להיות טוב אנחנו מקום שמיני וזה המקום שממנו אסור לרדת רק לעלות
דקה שניה והבלם החדש עודד גביש עושה את הטעות של הפאשלונר התורן פעם סרגי פעם הרוש פעם גביש די נמאס כבר כל משחק לקבל טעויות כאלו בהגנה לו אני יוסי מזרחי מזמין את חיים בר לכמה אימוני למידה של בלמי נתניה על מנת לשפר אצלם הכל .
דקה שניה נכנס גול ואוהדים מנתניה מתחילים לצעוק ליוסי מזרחי להתפטר איזה זבלים בשבילי זה בכלל לא אוהדי כדורגל פשוט בושה וחרפה !!!
ניצחנו וזה חשוב ומשמח אבל יש ביקורת על כמה דברים , צלישר יודע בכלל מה התפקיד שלו במגרש ? סך הכל מבקשים ממנו להיות סטופר בקישור האחורי מה הוא מנסה לבנות משחק מה ? עידן שריקי אין לו כוח לרוץ למה לבזות שחקן ולפתוח איתו ?
דיע סבע שחקן שחקן איך זה שהוא לא פותח ? הוא מהיר חד ותכליתי לא משחק לרוחב מחפש תמיד את השער מאז שהוא נכנס נתניה שטפה את המגרש ולא בגלל ההרחקה של הגוליית מפ"ת ...
עד השיוויון היה חשק להקיא על השחקנים אני לא מבין איך כאלו צעירים מפ"ת ראשונים לכל כדור אם הבעיטה של ליאור אסולין נכנסת והיה 0:2 לא היינו יוצאים מהבור

לארי קיודה טמבל ברמות !!! שוב פעם משחק עם ידיים וקיבל צהוב מספיק שאסולין היה נופל ומתקפל והוא היה רואה אדום כמו נגד הפועל תל אביב מישהו חייב להרגיע את החלוץ היחידי שיש לנו והוא מצויין עם הפנים לשער אבל אסור לו לברוח לצדדים הוא לא בשביל לבנות לחלוצים
כל השאר בינוניים ברמות אבו עביד כבלם טוב יותר נראה לי משאר הבלמים שיש בקבוצה וכל הכבוד לכחלון שאמנם שיחק בתפקיד שזר לו אבל סגר טוב את האגף שלו

את השאר אני משאיר לרואה השחורות כמו טל.מ ואייל סגל , כששחקן כמו ערן לוי מעורב ישירות ב 2 גולים מה אתה עוד צריך ?
אחרי שאמרת הכל מה נשאר לי להגיד ... ההוא טמבל ההוא חסר כושר , עד השיוויון היה חשק להקיא על השחקנים ..האוהדים זבלים והמאמן טמבל. העצוב הוא שכמעט הכל נכון. קבוצה בשקל תשעים עשתה מאיתנו צחוק. ולולא ההרחקה שלא היתה זה בחיים לא היה נגמר ככה. אז אמרת הכל.
סוף סוף מזרחי מצא את שחקן החיזוק שחיפש.
תודה לך אוראל גרינפלד.
אמיר מה לך ולשופט ?
הוא מנע פנדל במחצית הראשונה שגם היתה מרחיקה את טוקורה
אז הוא פשוט החזיר

טל לעולם לא קראת שאמרתי יוסי מזרחי לא מאמן או משהו שלילי עליו
אוהדים בית שימוש, מקללים ומגדפים מאחורי הספסל בזמן שהקבוצה משחקת על המגרש ונמצאת בפיגור,
כאשר התהפכה התוצאה התחילו לעודד.
כפי שכבר כתבתי פעם, מעדיף פחות 2000 איש ביציע ולא לראות את כל הגועל נפש הזה.
האוהדים שמאחורי הספסל באמת פחי אשפה
הלוואי ויעבירו אותנו ליציע של האורחים

באמת משהו מוזר עם האקסטרה פציעות העונה
לא מבין איך אוהדים שהקבוצה שלהם נמצאת בפיגור של 1-0 כולה ומהדקה הראשונה צועקים בקצב למזרחי להתפטר איכס

רק ערסים מתנהגים כך
(03-Nov-2014 2:34)זאב רווח כתב: [ -> ]לא מבין איך אוהדים שהקבוצה שלהם נמצאת בפיגור של 1-0 כולה ומהדקה הראשונה צועקים בקצב למזרחי להתפטר איכס

רק ערסים מתנהגים כך
כשאתה מתאמץ,ממש מצליח לך(ואני לא ציני),כניראה שגם עיתונאים מבינים דבר או שניים בערסים.
נו זה כל החברים שלך הטריפולים חבורת בבונים על העצים שצועקים בגרון ניחר מזרחי תתפטר
מקום שמיני בליגת העל 6 משחקים ראשונים ויש טענות כנגד המאמן פשוט קופים לא ראויים למאמן טוב כזה
זאב, שכחת גם לומר שהם ככל הנראה מסלע או גן ברכה... :|
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's