מכבי נתניה

גירסה מלאה: קבוצת הנוער
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אז ישבתי היום לראות על מה מפמפמים לי פה מר חטב וד"ר סגל השכם וערב.
אני מוציא את אביב אברהם המוכשר מאוד שבאמת ריחמתי עליו כי לא היה לו ממש עם מי לשחק ושם אותו בצד.
אני גם מתעלם מהתוצאה כי היא באמת לא חשובה.
לא ראיתי פשוט כלום ושום דבר, שום פוטנציאל, שחקנים שלא שווים אפילו ספסל בליגה לאומית.
ואני שואל מי האחראי על כך ששנתון כזה עלוב הוא קבוצת הנוער של המועדון?

נ.ב: תודה לך אלי שגב על ההסכם עם טוברוק, את התשתית המקומית ששואפים ליצור בבוגרים נצטרך לעשות כנראה על בסיס השחקנים של טוברוק (גם היום ניצחה).
זאת קבוצה ברמה של חוג אחר הצהריים בבית ספר.
כל מה שתגיד אחרי תצוגה כזו אתה צודק...חיברו את קבוצת הבוגרים לקבוצת הנוער והפרידו אותם מהמחלקה ומהסמכות המקצועית של בני לם . להגיד שזה עשה טוב אי אפשר וגם לא ברור מה שיטת העבודה אם אף אחד מהצוות המקצועי בקבוצה הבוגרת לא הגיע...רוב ההרכב הוא שנתון 97 (עונה ראשונה נוער) שנתון 96 נעלם כמעט לגמרי ...ומחריגי הגיל שיחק רק סתיו זלאיט כרגע זה נראה כמו מסלול התרסקות אין שום שיטה אין דרך קשטן נכשל בכל פרמטר הורג את אביב אברהם כשמציב אותו כקשר אחורי...הגנה הססנית וקבוצה בלי מנהיג , גם פה צפויה עונה ארוכה וקשה ...
חבל.

התקופה הטובה ביותר של המועדון הייתה עם הנוער שלנו בגב.

פרלמן ז"ל דאג שיהיה לינק חזק בהצלחה של הנוער ביחס לבוגרים.

אני זוכר היטב שלא היה שבוע אחד ללא משחק אחד או שניים בין הבוגרים לנוער באימונים.

זה עשה טוב גם לנוער וגם לבוגרים

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
"אין שחקני בית כי א' לא יודעים לגדל כאן שחקנים וב' כי התוצאה זה שהם לא מספיק טובים. אולי זה רק אני, אבל אני לא מכיר הרבה אוהדים שיעדיפו לסיים במקומות 3-4 ולא לזכות באליפות כי ישחקו הרבה שחקני בית. וכן יש לזה מחיר לשתף אותם אם הם לא מספיק טובים."

קמתי הבוקר וראיתי את זה. לרגע חשבתי שאני מתבלבל ואני קורא תגובה של פיליפצ'וק בפורום שלנו. אבל לא. זו היתה תגובה של אוהד מכבי חיפה...

אז מסתבר שגם הם לא מחזיקים מהנוער שלהם כזה גדול... ההבדל הוא ששם יש כסף להביא שחקנים מוכחים, ואצלנו אין. ושם מכוונים לאליפות, ואצלנו לא. הנוער שלנו במצב על הפנים ובינתיים ההבאה של תומר קשטן נראית כמו עוד בזבוז כסף שלא מצדיק את עצמו. גם מהבחינה הזו המצב נראה לא משהו, אבל לפחות את הצעירים שהיום נמצאים בבוגרים- עידו לוי(שכבר לא כל כך צעיר), ירין חסן, ויקו כחלון, אביב אברהם, נור ביסאן, וכמובן שלישיית טוברוק שנראית מבטיחה יותר- איאד, גרשומוב ודיא שאין לי מושג מה קורה עם ההסכם עם טוברוק במידה ואלי שגב עוזב. גם אם חלק מהרשימה כאן בינונית- לצערי כפי שזה נראה כרגע, אין לנו אפשרות לכוון ליותר מבינוניות. הם העתיד שלנו לשנים הקרובות, גם אם יוסי מאור ירכוש את הקבוצה. אם אלי שגב יכול היה להחזיר את הגלגל אחורה- שמעון הרוש, עומרי קנדה, דודו, גבי, אור ברוך, ואולי גם סירגי, אריאל הרוש ועמית בן שושן לא היו מוחתמים, ואז גם לא היה צריך למכור את הנכס הכי יקר שלו במחיר נמוך ביחס לשוויו כדי שהקבוצה לא תתמוטט.
קשטן הביתה ומהר חבל על הכסף יש לנו מאמנים יותר טובים מבית...
סיום במשחק הנוער, מכבי נתניה מפסידה למכבי חיפה בתוצאה 2-0
נצחון חוץ חשוב 4:0 על הפועל פ"ת משלושער של ניר עזריה.
(29-Nov-2014 14:36)אייל ס כתב: [ -> ]נצחון חוץ חשוב 4:0 על הפועל פ"ת משלושער של ניר עזריה.

איזה גרועים אתר ספורט 5: רק בדקה ה-90 דיווחו 0:1, ואולי עדיין זה המצב בלוח תוצאות שלהם.

(29-Nov-2014 14:38)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(29-Nov-2014 14:36)אייל ס כתב: [ -> ]נצחון חוץ חשוב 4:0 על הפועל פ"ת משלושער של ניר עזריה.

איזה גרועים אתר ספורט 5: רק בדקה ה-90 דיווחו 0:1, ואולי עדיין זה המצב בלוח תוצאות שלהם.

תיקנו, הגרועים האלה...
נו קצת נחת הצלחנו לנצח את העולה החדשה היחידה שהפרידה בינינו למקום האחרון.
עמודים: 1 2
Reference URL's