מכבי נתניה

גירסה מלאה: "לחזור למכבי נתניה כמאמן זה אחד מהחלומות הגדולים שלי"
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
We're not worthy!!‏: http://youtu.be/c3sOuEv0E2I
הלוואיי!
שחקן גדול ובן אדם ענק, הלוואי שיחזור גם אם בתפקיד מקצועי אחר ולא בהכרח מאמן
מתוך כבוד והערכה רבה לאיש, אני מעדיף שלא יבוא לכאן בתור מאמן ויתלכלך "בסחלה" פה.
יהיה לי קשה לראות אותו עומד על הקווים ומאחוריו חבורה של בבונים מקללים ויורקים עליו.
רוצה לשמור את הזיכרון ממנו כאחד הזרים הגדולים ששיחקו כאן.
נדמה לי שהייתי מהראשונים שהציע אותו ...אז בשביל שלא יתלכלך נשאר עם ספק קומבינטורים ספק עצלנים ???
היה שחקן גדול שהוכיח את עצמו זה לא אומר שהוא לא יצטרך להוכיח את עצמו כמאמן ...אני בטוח שהאיש בנוי מיסודות בריאים בעיקר של מקצוענות הייתי סופר שמח לראות אותו בתור מאמן או מנהל מקצועי ...דבר אחד בטוח לא יהיו קומבינות...
הוא יכול לשמש גם כסקאוט,לטייל באמריקה ולצוד לנו כשרונות
הלוואי שיחזור,אני "מת" שיחזור,כדי שיחזור המועדון צריך לעבור "מטאמורפוזה",אסור להחזיר אותו למועדון שנלחם על חייו.
לטובת הפיקנטריה,ללואיס יש אח צעיר מאוד,בלם וקפטן הנבחרת הצעירה של קוסטה ריקה עד גיל 20,האח יליד 96(מחזור הגיל שניתן לחזק איתו את הנוער בשחקן זר אחד) עמד להגיע להתרשמות,ערב הגעתו נפצע וקרע את הצולבת.
מצד אחד מאוד הייתי רוצה לראות אותו כאן,מצד שני אני די מסכים עם פיליפצ׳וק.לא הייתי רוצה שיקרה לו מה שקרה לעטר בחיפה,למזרחי בביתר ובנתניה ולכל המאמנים שהצליחו במקום אחד ופחות באחר.הזיכרון של כולנו קצר ומספיק פתיחת עונה כמו של השנה וכל היפי נפש יצלבו את מארין ואת מי שהביא אותו...
אולי באמת עדיף להמשיך ולשחות בביצה המקומית מכיון ש״בתוך עמנו אנו חיים״ והסבלנות מאיתנו והלאה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(01-Nov-2014 8:00)אייל ס כתב: [ -> ]הלוואי שיחזור,אני "מת" שיחזור,כדי שיחזור המועדון צריך לעבור "מטאמורפוזה",אסור להחזיר אותו למועדון שנלחם על חייו.
לטובת הפיקנטריה,ללואיס יש אח צעיר מאוד,בלם וקפטן הנבחרת הצעירה של קוסטה ריקה עד גיל 20,האח יליד 96(מחזור הגיל שניתן לחזק איתו את הנוער בשחקן זר אחד) עמד להגיע להתרשמות,ערב הגעתו נפצע וקרע את הצולבת.

די איזה עצוב ... אבל אם אני הבעלים של מכבי נתניה אני מביא אותו לפה לניתוח ולשיקום ומתחיל לשלב אותו חברתית כן אני יודע שזה עלות של 20-30 אלף דולר....
עמודים: 1 2 3
Reference URL's