מכבי נתניה

גירסה מלאה: צלישר ואבו עביד !
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אין ספק 2 השחקנים היו טובים ומגלים יציבות.
רומריו ? צריך לתת יותר, בסך הכל טוב יותר מגבי.
אין ספק בינואר אפשר לשחרר את גבי וקנדה, אבו עביד ורומריו טובים יותר.
אבו עביד שחקן שיגיע רחוק והרבה בגלל הנחישות וכח הרצון שלו.
אהבתי את השחקן הזה אבו עביד הוא יגיע עוד רחוק
אגיד את זה בפעם החמישית כאן נראה לי- אבו עביד זה הואליד באדיר הבא וזו מחמאה הכי גדולה שאני יכול לתת לו.
צריך לשחק בלם, ואם כבר לעשות הסבת תפקיד, אז כמו באדיר- לקישור האחורי כגרזן בקישור- משהו שקשה מאוד למצוא היום- כולל בנבחרת שמשחקת עם שחקני קישור רכים מידי(ייני, ניר ביטון, נאתכו).
כמגן הוא מוגבל, אבל עדיין עושה עבודה יפה.

כבר אמרתי שצלישר שחקן ראוי לליגת העל ועוד ילך וישתפר. צריך להיות הרבה יותר אגרסיבי כדי לעשות קפיצה מדרגה. לדעתי אתמול היה לו משחק חלש.
רן רול היה בסדר גמור. חבל שלא עשה יותר במצב הטוב שהגיע אליו לקראת הסוף. המהלך שהוא עשה נראה יותר כמו בעיטה לשער מאשר מסירה והוא עוד בא בטענות לקאיודה... יוצא יפה קדימה אבל חייב להיות יותר מדויק במסירה האחרונה. עד שלא יעשה זאת אנשים כאן ימשיכו, ובצדק מסוים, להגיד שהוא לא מתאים לרמות האלה- כי הוא משחק בתפקיד שצריך לתת כמה שערים וכמה בישולים כדי להצדיק את היותו על המגרש.
קאיודה חלש, אבל כמו ערן לוי, אין לי בעיה שימשיך להיות חלש ולתת מספרים. מושך המון תשומת לב של ההגנה. הוא ואור ברוך יחד יכולים להיות צמד חלוצים שיגרמו הרבה כאב ראש להגנות היריבות. כשבועטים לקאיודה כדורים ארוכים כשהוא לבד למקדימה כאילו הוא תיירי הנרי, זה פשוט לא הולך...
צלישר היה די חלש לדעתי(ובדרך כלל אין לי בעיה איתו). אבו עביד לעומת זאת היה המצטיין בלי ספק.
לא יודע מה יש בהסכם עם אייזיקוביץ' עליו אבל חשוב לסגור את הסיפור הזה מכל הבחינות כמה שיותר מהר לפני שקבוצות אחרות יבינו מה יש לנו ביד. רק שימשיך ככה
רבע שעה בלי ערן לוי והקבוצה התחילה קצת להניע כדור כמו שצריך. מקווה שמזרחי יאמץ את זה במשחק בראשון.
אבל אין שום בשורה. זה מה שהקבוצה יכולה לתת ועם זה ננסה להישאר בליגה.
המצטיין שלי אתמול הוא רומריו ללא ספק גם בישול מהרמות הגבוהות וגם יודע מתי לצאת לשחקן וכו...
ברור שחסר לו כושר משחק אבל גם זה יגיע , הפרחים לאלישע, לגבי צלישר נתחיל ברצון אין לי טענות גם שיפר את הדיוק במסירה אבל חייב להבין שכדורגל מידי פעם משחקים גם לעומק ומידי פעם גם מסכנים את השער כרגע הוא בינוני על גבול המשתפר....
במידה ורומריו אכן יתגלה כבינגו צלישר חייב לעשות התקדמות גדולה אחרת יגמור בתחתית ליגת העל או ליגה לאומית תנו צ׳אנס.
לגבי איאד עצם העובדה שממשחק למשחק הוא משתפר אז כבר הוא בדרך הנכונה מעניין מה אומר ההסכם עם הגביר מעבר לכביש רק שלא יתברר שאנחנו משביחים לגדולות שחקנים בדרך עקיפה...
לגבי צלישר - זו עונתו השלישית בבוגרים. עוד לא ראיתי שום שינוי מגמה אצלו. עדיין משחק אחורה עדיין מוסר על מטר עדיין לא יודע להוציא התקפות. הוא רחוק מלהיות קשר אחורי קלאסי .
צלישר ברגע שהוא יבין שלא משחקים לרוחב אלא קדימה, דברו איתי.
בשבילי קשר אחורי צריך קודם כל לעשות הגנה ולחלץ כדורים. צלישר יותר "מלווה" את היריבים מאשר באמת לוחץ אותם וחוטף. זה מה שהכי מפריע לי אצל צלישר. כשקשר אחורי גם תורם לחלק הקידמי כמו שעשה אתמול רומאריו זה בונוס. וגם צלישר עושה את זה מפעם לפעם.
כשעומר יהיה יותר אגרסיבי- הוא יעשה את קפיצת המדרגה.
עמודים: 1 2
Reference URL's