מכבי נתניה

גירסה מלאה: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! אלי שגב במגעים עם שותפים חדשים לנתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אם זה רציני אז ברגע שזה דלף החוצה זה כבר לא יהיה רציני.

ובלי קשר אם זה יצליח או לא, כל הכבוד לאיש על הניסיונות ואיפה חטב האוהד קקה הזה שרק מלכלך עליו פה בכל הזדמנות.
זה מזכיר לי את ההוא עם מדבקת הפלא. שמכר וקנה בעצמו חברה לפי שווי של מיליארד ש"ח....
זה לא חדש ולא מדובר באדם אחד בלבד שהתענין לגבי מכבי נתניה אם אלי שגב יסכים לקבל עליו את הניהול המלא כמו היום יש סיכוי גדול שהם יכנסו ויזרימו בכל עונה כסף גדול אבל אל תצפו לגולדהאר בלי אשליות אבל נהיה בין הקבוצות הבכירות בליגה מבחינת תקציב משהו כמו באר שבע של ברקת

בדיוק מה שאמרת פליפצ'וק סתם מלכלכים על בן אדם שנותן המון המון למכבי נתניה גם אם הוא לא דניאל יאמר
אם זה פורסם הסיכוי שזה יקרה מנסיון העבר שואף לאפס. אז תשאל את עצמך למה פרסמו.
הם לא יודעים אלו שמפרסמים על מי הם שרוצים להיכנס רק מתוך זה ששגב נוסע ללונדון כבר כמה פעמים ומביא כסף לשוטף
הבעיה שלהם זה שהם לא יכולים לנהל ולהיות בארץ ממש כמו אלי שגב אז יש מצב שהניהול כולו יעבור לרועי דניאל שיהיה נציג של שלושת הבעלים גם אלי שגב ועוד 2 החדשים
כל אחד יוכל לבחור נאמן מצידו כמו שאלי בחר במוטל'ה שפיגלר

אם זה יבשיל לכדי עיסקה התקציב והשאיפות יגדלו וגם שחקנים זרים טובים יגיעו אלינו
צריך שהמתפלל שלנו אייל סגל יתפלל שזה יצליח ואז חזרת האימפריה תהפוך למציאות
(27-Oct-2014 14:50)פיליפצוק כתב: [ -> ]אם זה רציני אז ברגע שזה דלף החוצה זה כבר לא יהיה רציני.

ובלי קשר אם זה יצליח או לא, כל הכבוד לאיש על הניסיונות ואיפה חטב האוהד קקה הזה שרק מלכלך עליו פה בכל הזדמנות.

בלי שום קשר לתוכן הכתבה נכונה או לא...
אני פעם דיברתי אלייך לא בכבוד ???
לא לעניין גם אם אנחנו לא חושבים אותו דבר...

האמת הבנתי שהוא מצא שותף ...קוראים לו איזיקוביץ תפתחו את העיניים...
דוד חטב אל תתרגש זאת צורת ביטוי זה לא נועד לפגוע אני מזמן הבנתי ומכיר את משה פיליפצ'וק הכל אצלו בא מאהבה לקבוצה

לעומתך שזה בא בגלל אינטרס
Reference URL's