מכבי נתניה

גירסה מלאה: אתם חושבים שיש סיכוי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
שיוסי מזרחי רואה את המשחק של באירן ולומד קצת על שמירת לחץ מהגאון כדורגל פפ גאורדיולה, מדהים מה שהוא עושה לרומא.
לא נראה לי.
הוא עסוק בלעשן

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיקליט וילמד זה משחק לפקולטה למאמנים מתקדמים.
אתם חושבים שהאוהדים שלנו מסתכלים על המשחק הזה, ולומדים שיעור מהקהל האיטלקי שלא ידוע בעודף סבלנותו, ובפיגור של 5-0 ממשיך לעודד ויתנו את אותה תחושת ביטחון שהקבוצה כל כך צריכה על מנת לצאת מהמשבר אפילו בסנריו שסכנין מובילה במחצית?
ועוד שאלה כמה מקומות ריקים היו באצטדיון מחצית שניה אם היינו מקבלים 5? הקהל של רומא לא מפסיק לשיר.
(21-Oct-2014 23:35)amir כתב: [ -> ]ועוד שאלה כמה מקומות ריקים היו באצטדיון מחצית שניה אם היינו מקבלים 5? הקהל של רומא לא מפסיק לשיר.

ולהזכירך איזה מקום רומא בליגה?זה כמו שנהיה מקום שני בליגה ונפסיד לצלסי...אני מבטיח לך שכולם יעודדו...אתה קצת מתבלבל הקהל הוא הבעיה האחרונה של הקבוצה...
ברור! הקהל הוא נקודת האור היחידה בעונה הזו בינתיים. אבל בתקופות כאלה הוט נוטה להלחיץ, כשברור שהקו הנכון הוא לתמוך!
(22-Oct-2014 7:47)davidb7 כתב: [ -> ]
(21-Oct-2014 23:35)amir כתב: [ -> ]ועוד שאלה כמה מקומות ריקים היו באצטדיון מחצית שניה אם היינו מקבלים 5? הקהל של רומא לא מפסיק לשיר.

ולהזכירך איזה מקום רומא בליגה?זה כמו שנהיה מקום שני בליגה ונפסיד לצלסי...אני מבטיח לך שכולם יעודדו...אתה קצת מתבלבל הקהל הוא הבעיה האחרונה של הקבוצה...
לא מדובר על החלק המעודד והמסור הם באמת נהדרים, התכוונתי לחלק הנוטש שכל משחק שאנחנו בפיגור נעלם הרבה לפני שריקת הסיום תוך כדי השמעת צרור קללות וטענות.
Reference URL's