מכבי נתניה

גירסה מלאה: פיליפצ׳וק למחלקת הנוער שאתה רוצה לסגור
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
התבלבלתי עם ההוא שהושאל לק״ש. דור פרץ זה הבחור ששיחק נגדנו בקישור? בהחלט נראה נהדר!

הושאל עם אופציה לרכישה שזה אומר שויתרו עליו...

גידלנו כאן שחקן קישור נהדר שלצערי הלך מוקדם מידי למכבי חיפה ונעצר שם. היה אמור להוביל יחד עם גל אלברמן את הקישור של נבחרת ישראל במשך שנים ולדעתי קצת התפספס. בכל זאת עשה קריירה יפה ומכובדת והייתי שמח לראותו העונה בנתניה סוגר מעגל- קוראים לו רביד גזל.

בתקווה גדולה שאביב אברהם יהיה היהלום הבא
תוצרת תמיד יש לפעמים טובה ולפעמים טובה מאד זה עניין של שנתונים ,
94 לדוגמא היה שנתון מצויין שדי התאדה נשאר רק מנצור וחסן שבכלל שיחק עם ה-93
93 - היה שנתון מאד חלש שהפתיע לטובה , צלישר, כחלון, תירם, קולני(הרצליה) , אלון נצר, שי כנפי
92- נאדה הכוכבים התאדו , בלסטרה, כחלון, חן ראובן
91- פיראס , נימני, גל גניש , אביב עזריה , אליאס,
90- עידו, עומרי, גומברג, אבנד,טארק נאתור, עומר פרץ (לא הבן של ויקי)
89- חן עזרא, אלון וייסברג, שניר גואטה, אוראל דגני, שיר צדק, טארס שולקובסקי, עשאל בן שבת, דניאל ליפשיץ,ריף מסיקה, עידן דוד
88- אלמוג כהן, דלה ימפולסקי
ויש עוד מלא זה ככה מהראש בשלוף בשנתונים הבאים ממה שאני יודע
95- נור ביסאן , דין גל , עאמר מסרוואה , סתיו
כשאני עובר על השמות בראש אני מבין שחבל שויתרו על צרפתי שהוא מאמן מצויין והביא תארים לא מכיר את התרגיל שעשו לו חבל ...
הרשימה הזו גם אם שכחתי כמה היא בכדי להסביר שיש פה אחלה חומר חלק הצליחו יותר חלק פחות ויש אחלה מחלקה ונעשית עבודה לא רעה במושגים ארציים.
(21-Oct-2014 9:13)דוד חטב כתב: [ -> ]תוצרת תמיד יש לפעמים טובה ולפעמים טובה מאד זה עניין של שנתונים ,
93 - היה שנתון מאד חלש שהפתיע לטובה , צלישר, כחלון, תירם, קולני(הרצליה) , אלון נצר, שי כנפי
89- חן עזרא, אלון וייסברג, שניר גואטה, אוראל דגני, שיר צדק, טארס שולקובסקי, עשאל בן שבת, דניאל ליפשיץ,ריף מסיקה, עידן דוד
כשאני עובר על השמות בראש אני מבין שחבל שויתרו על צרפתי שהוא מאמן מצויין והביא תארים לא מכיר את התרגיל שעשו לו חבל ...
הרשימה הזו גם אם שכחתי כמה היא בכדי להסביר שיש פה אחלה חומר חלק הצליחו יותר חלק פחות ויש אחלה מחלקה ונעשית עבודה לא רעה במושגים ארציים.

טוב שעשית את הרשימה הזו, חסכת לי.
עכשיו קח את הדף שרשמת, תעשה ממנו "טיירה" ותזרוק אותו מהחלון.
ותעשה לי טובה, אל תנכס למחלקת הנוער של המועדון שחקנים כמו עזרא, בדש, אלמוג כהן הם לא גדלו במחלקות המועדון, תהיה "גאה" במה שאין לך ולא במה שהיית רוצה שיהיה שלך.
(21-Oct-2014 9:13)דוד חטב כתב: [ -> ]תוצרת תמיד יש לפעמים טובה ולפעמים טובה מאד זה עניין של שנתונים ,

נו ומי שחקן מכל הרשימה הזו,תביא לי ריף פרץ אחד בשנתיים,איך?
היחיד מכל הרשימה הנ"ל שהוא לא בינוני מינוס הוא שיר צדק.
חן עזרא ואלמוג כהן הם יותר ב"ש ואח"כ טוברוק מאשר נתניה (הם גם מופיעים באתר של טוברוק בדף בוגרי המועדון).
לגבי ברק בדש לא יודע מאיפה חטב הביא את זה שהוא תוצר מחלקת הנוער.
לי לא משנה משה אם השחקן גדל בטוברוק גם מישה גריאני גדל בטבריה והייתי מת על המשחק שלו על ה"קווין קיגאן" , גם גבי רוזנדורן ז"ל היה מצויין מפ"ת ואיציק ויסוקר מפ"ת

מה שמשנה שיהיו מצליחים בבוגרים יש המון שחקנים שיכלו להצליח אבל זה תלוי בהמון גורמים ראשון במעלה זה בעלים כשלבעלים יש סבלנות מאמן יכול לקחת סיכונים עם צעירים על חשבון נגיד מקום שמיני במקום רביעי וזה בסוף ישתלם לבעלים כי זה שחקני בית שלא עולים לבעלים הרבה כסף !!

זה תלוי גם במאמן למשל ראובן עטר הרס מעל 5 דורות של שחקני בית כמאמן היה מעלה לבוגרים נותן משחק או שתיים ואם השחקן היה מצליח היה מייבש את האמא שלו על הספסל , הוא רצה רק שחקנים שיהיו נאמנים אליו ולא למועדון

היום יש לנו מאמן בכיר שאוהב לשלב צעירים אם נצא מהתקופה החלשה וחסרת מזל הזאת ונבטיח הישארות מוקדמת בליגה שחקנים צעירים יפרחו תחת יוסי מזרחי !!
ראובן עטר לא הרס שוב דבר כי עובדתית אף שחקן מהתקופה שהוא כביכול "עצר את ההתקדמות שלו" לא הגיע לשום דבר וגמר במכבי מג'דל שמס אז עזוב אותך מסיפורי פוגי.
דרך אגב, עומרי בן הרוש ואלמוג כהן הם שני שחקנים שראובן נתן להם את הבמה, עומרי בן הרוש בכלל היה שחקן רגע לפני פרישה וחייב לראובן את הקריירה שלו.
להסתחבק על השחקנים זאת השיטה של עטר עזוב אין לי כוח לזכור אותו אפילו חחחח

אתה טועה בגדול כאן משה ודוד חטב צודק

יש גיל ששחקן צעיר צריך דקות משחק בקבוצה שהולך לה לא בקבוצת תחתית כתוספת לא כבורג קריטי זאת הסיבה שמגן קל לא להצליח מספיק שישמור את השלישי צד שלו במגרש על מנת להצליח אם הוא עולה גם להתקפה עוד יותר טוב , רוב המגינים לא צריכים איטלגנציה במשחק לשחקן צעיר זאת הזדמנות טובה !
קשר קדמי זה כבר הרבה הרבה יותר קשה אם אתה טועה יש התקפה כנגדך תרתי משמע

שחקנים צעירים כמו גיא אסולין יכלו להצליח בגדול אם היה נשאר בברצלונה אבל לפעמים במקום לשבת בשקט על הספסל ולחכות להזדמנות כמו שעושה רוברטו אז ממהרים לעזוב ואז מתרסקים , פתאום מגיעים לליגה נמוכה אין כסף לך תדע מי השחקנים שאיתך אולי נפל ואז אתה מתייאש ומחפש כבר אלטרנטיבה אחרת !!

קח את עומר פרץ שחקן טוב לליגת העל לא רע בכלל נלחם מתאבד על המגרש וגם כדורגל לא רע הוא התחיל במכבי ת"א המשיך בצרפת הגיע להפועל תל אביב כהבטחה גדולה ומאז התדרדר מחלוץ לקשר למגן עד שהגיע חזרה לנתניה ויש לו מקום בליגת העל , שחקנים כאלו שלא נשברו זה בזכות ההדרכה של אבא שלהם במקרה דנן ויקי פרץ או מקרים כמו רביד גזל אבל לשחקנים אחרים עם אבות שרוצים להחזיר מהר השקעה הם נשברים ונעלמים
בישראל בכלל ובנתניה בפרט מתלהבים מכל אחד שיודע לעשות דריבל.
שחקן צעיר שכובש שער מיקרי בליגה מקבל עוד באותו שבוע כתבה באיזה אתר או עיתון.
ביום שיתחילו לשים פה יותר דגש על אופי ופחות על יופי, אולי נתחיל לקבל פה שחקני כדורגל אמיתיים שגם יצדיקו את המשכורות שהם מקבלים ולא בלרינות מוכשרות.
אני שומע פה את חטב מאשים את עטר, מזרחי, את המועדון ואת מי לא רק לדבר אחד הוא לא בא בטענות וזה לשחקנים הכושלים בעצמם.
בדש בודאות מנתניה. הוא בשכבת הגיל שלי, למד בבית ספר יהונתן.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's