מכבי נתניה

גירסה מלאה: רכש לנתניה: הבלם עודד גביש מצטרף.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(

טוויסט בעלילה: עודד גביש מצטרף למכבי נתניה ויחזק את חוליית ההגנה של יוסי מזרחי. הבוקר (שני) שודרגה ההצעה לבלם לאחר שההצעה הכספית הראשונה שהוגשה לו לא תאמה את ציפיות השחקן. גביש יעבור בדיקות רפואיות באופן מיידי ויחתום בקבוצה בימים הקרובים.

"גביש יעבור בבקרה התקציבית והוא יוכל להיות בסגל למשחק נגד בני סכנין ביום שבת", אישר הבעלים אלי שגב. אגב, שגב העביר היום גם את חוזהו של רומאריו פיראס וגם הוא יעמוד לרשות המאמן ביום שבת הקרוב.
יאללה, ניר אברג'יל ועומר פרץ יחזרו, יחד עם פירס וגביש, נצרף לשטרית גם את שלו מנשה, עוד 2-3 שינויים בהרכב ויש לנו הרכב חדש! איזה יופי! השאלה אם הוא יותר טוב...

גביש בלם בינוני מאוד ולא בטוח שמשדרג אותנו, אבל במידה ויוסי מזרחי אכן מתכנן לעבור למערך של שלושה בלמים, אין ספק שאנחנו צריכים עוד בלם בסגל, אפילו אם מזרחי יתחיל להתייחס לאיאד בתור בלם ויפסיק עם השטות הזו להציב אותו מגן ימני. ב- 20 דקות קנדה, שרחוק מלהרשים, היה פקטור בחלק הקידמי ואף הגיע להזדמנות פז להשוות ל -3-3 יותר מאשר איאד ב 70 דקות.
(20-Oct-2014 14:44)amir כתב: [ -> ](

טוויסט בעלילה: עודד גביש מצטרף למכבי נתניה ויחזק את חוליית ההגנה של יוסי מזרחי. הבוקר (שני) שודרגה ההצעה לבלם לאחר שההצעה הכספית הראשונה שהוגשה לו לא תאמה את ציפיות השחקן. גביש יעבור בדיקות רפואיות באופן מיידי ויחתום בקבוצה בימים הקרובים.

"גביש יעבור בבקרה התקציבית והוא יוכל להיות בסגל למשחק נגד בני סכנין ביום שבת", אישר הבעלים אלי שגב. אגב, שגב העביר היום גם את חוזהו של רומאריו פיראס וגם הוא יעמוד לרשות המאמן ביום שבת הקרוב.

בלמים כמו גביש יש בליגה לאומית המון,סתם החתמה מיותרת,הכל בלחץ,לא חושבים בכלל...תן לאיאד לשחק בלם ,תכניס את כחלון ימינה,חכה לפרץ,לא חבל על הכסף...
לא רוצה לשפוט אם גביש טוב מהאחרים,אבל:
*בעונתו האחרונה בישראל כמעט וירד ליגה ב"ש (כמו הבלמים שלנו היום).
*בעונה האחרונה שותף ב-8 משחקי ליגה.
*שוחרר מקבוצתו האחרונה ונמצא ללא קבוצה(משער שלא בגלל היכולות הנפלאות שלו).
*כנראה ללא כושר משחק.
עכשיו תסבירו לי למה כן להחתים אותו?
למה מזרחי(שוב)לא בוחן לפני שמחתים?
למה לרודי חדד ערכו משחק אימון כדי לאמוד על יכולתו ולמרות שהרשים לא חתם בניגוד לגביש?
לדעתי,עוד טלאי על טלאי שמצביע על פאניקה.
או שמביאים בלם מוכח שבודאות ישדרג אותנו או ש(שוב)חבל על הכסף שאין בכדי סתם לנפח עוד את הסגל הרחב גם ככה...
בגדול מסכים,
אבל אם אתה משחק עם שלושה בלמים אתה קצת קצר במידה ויש לך רק 4 בלמים בסגל שאף אחד מהם לא נמצא בכושר סביר...
איך מוצאים קבוצה בישראל:
שמי עודד ואני שחקן כדורגל גדלתי בב"ש כהבטחה גדולה אבל מה לעשות לא כ"כ מימשתי אותה, כשלא מצאתי קבוצה בארץ עשיתי סיבוב קצר במזרח אירופה גם שם לא שיחקתי הרבה אבל בינתיים בארץ שכחו כמה אני בינוני לזה חיכיתי שיפול איזה פריאר שיקח אותי.
תודה לך יוסי מזרחי.
(20-Oct-2014 15:32)amir כתב: [ -> ]איך מוצאים קבוצה בישראל:
שמי עודד ואני שחקן כדורגל גדלתי בב"ש כהבטחה גדולה אבל מה לעשות לא כ"כ מימשתי אותה, כשלא מצאתי קבוצה בארץ עשיתי סיבוב קצר במזרח אירופה גם שם לא שיחקתי הרבה אבל בינתיים בארץ שכחו כמה אני בינוני לזה חיכיתי שיפול איזה פריאר שיקח אותי.
תודה לך יוסי מזרחי.
תיקון,ממש לא גדלתי בב"ש Smile
(20-Oct-2014 15:38)אייל ס כתב: [ -> ]
(20-Oct-2014 15:32)amir כתב: [ -> ]איך מוצאים קבוצה בישראל:
תודה לך יוסי מזרחי.
תיקון,ממש לא גדלתי בב"ש Smile

בהרצליה?
תיקון גדלתי בפ"ת.
כל השאר נכון.
הוא מעולם לא גדל... תמיד הוא היה שחקן קטן ובינוני
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's